Ψάχνω παντού το "Λύκειο με τις τρελές"

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
622
μπορει κανεις να βοηθησει ειναι ταινια του 80 με παππα καλοου προβελεγγιο και τζωνι θεοδωριδη τον οποιο και παιρνουν με της ντοματες σε καποια σκηνη το εχει κανεις?
 
οχι ζηατω πληροφοριες που μπορει να βρεθει ξερω τους κανονες του φορουμ
 
Έχω την εντύπωση ότι πιο εύκολο είναι να την πετύχεις καμιά άσχετη ώρα στο Extra, παρά να την βρεις σε DVD.
 
θανοε είπε:
μπορει κανεις να βοηθησει ειναι ταινια του 80 με παππα καλοου προβελεγγιο και τζωνι θεοδωριδη τον οποιο και παιρνουν με της ντοματες σε καποια σκηνη το εχει κανεις?
Το PG -Cosmos δεν το έχει.
 
Καλλοου = εγγυηση.

Σου ευχομαι να τη βρεις σε καποιο βιντεο κλαμπ
 
Τρελή σύμπτωση - ένα απ' τα 2 εξώφυλλα/αφίσες που βρήκα στην αποθήκη. Μόλις πήρα φωτο με την αρχαία HP κάμερα που έχω. ;)



:D
 
Φίλη "ertfan" θα μπορούσες να ανεβάσεις και το οπισθόφυλλο απο την ταινία "Το λύκειο με τις τρελές"..Σευχαριστώ!
 
Φίλος. :cool: Είναι αφίσα (απ' αυτές τις μεγάλες που είχαν τα video clubs), οπότε δεν υπάρχει οπισθώφυλλο όπως καταλαβαίνεις.

Τώρα πως βρέθηκε στα χέρια μου, δεν έχω ιδέα πραγματικά.... :p
 
Το δυπλανο poster με τον Τζενετακο , ολα τα λεφτα!!! Που μπορουμε να βρουμε την εν λογο βιντεοτενια ?
 
λοιπον η ατυχια ειναι απιστευτη σε εξορμηση χθες με τον φιλο Video80 βρηκα το εξωφυλλο της εν λογω ταινιας σε pixelglass αλλα οταν πηγα να την αγορασω μου απαντησαν οτι δυστυχως ηταν χαλασμενη και την εχουν πεταξει τελικα μαλλον δεν θα την βρω ποτε την συγκεκριμενη ταινια με κυνηγαει 10 χρονια τωρα που την ψαχνω
 
θανος είπε:
λοιπον η ατυχια ειναι απιστευτη σε εξορμηση χθες με τον φιλο Video80 βρηκα το εξωφυλλο της εν λογω ταινιας σε pixelglass αλλα οταν πηγα να την αγορασω μου απαντησαν οτι δυστυχως ηταν χαλασμενη και την εχουν πεταξει τελικα μαλλον δεν θα την βρω ποτε την συγκεκριμενη ταινια με κυνηγαει 10 χρονια τωρα που την ψαχνω
Λιγο υπομονή , ο Θεός είναι μεγάλος. Στο PG είδες? Εχει και ιστοσελλίδα με όλους τους τίτλους εκεί μπορείς να κάνεις αναζήτηση.Οπου άν ειπάρχει το νοικιάζουμε.

Ισως γίνει κατι και απο Trashformer μεριά...
 
video80 είπε:
Λιγο υπομονή , ο Θεός είναι μεγάλος. Στο PG είδες? Εχει και ιστοσελλίδα με όλους τους τίτλους εκεί μπορείς να κάνεις αναζήτηση.Οπου άν ειπάρχει το νοικιάζουμε.Ισως γίνει κατι και απο Trashformer μεριά...
στην προηγουμενη σελιδα ακριβως γραφεις οτι εψαξες στο pg και δεν υπηρχε :p ξεχνας μαλλον και εγω εχω ψαξει δεν την εχει
 
Επηδή εκτος απο "καμμένο" σε βλέπω και απογοιτευμένο ,θα ψάξω και στη Χαλκίδα στα 2 video-club οπου μπορεί να ειπάρχει.

videorama ρώτησες?
 
video80 είπε:
Επηδή εκτος απο "καμμένο" σε βλέπω και απογοιτευμένο ,θα ψάξω και στη Χαλκίδα στα 2 video-club οπου μπορεί να ειπάρχει.videorama ρώτησες?
thanks το εκτιμω videorama δεν ρωτησα αλλα και να ρωταγα το πιθανοτερο ηταν να μου πει κανα 80αρι εδω μου ζηταγε τοσα για μια ξενη η οποια δεν ειναι σπανια την βρισκεις απλα την ηθελα σε βιντεο
 
video80 είπε:
Λιγο υπομονή , ο Θεός είναι μεγάλος. Στο PG είδες? Εχει και ιστοσελλίδα με όλους τους τίτλους εκεί μπορείς να κάνεις αναζήτηση.Οπου άν ειπάρχει το νοικιάζουμε.Ισως γίνει κατι και απο Trashformer μεριά...
την ψαχνεις ακομα?
 
[edit] Παρά την καλή σου πρόθεση, είναι youtube link σε copyrighted υλικό... [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα