1000 post

Ωραίος Johny, με αυτόν τον ρυθμό θα τα δεκαχιλιασεις σύντομα. Βλέπω ότι και άλλοι παρατήρησαν το "ξεθάψημο" διάφορων threads που κάνεις. Κάποιος πρέπει να κάνει την βρώμικη δουλειά εδώ μέσα :p

Γι αυτό μου άρεσε το ψευδώνυμο που σου έδωσε πριν λίγο ο Βασίλης, ο "Indiana Jones" του Retromaniax ;)
 
Καλή συνέχεια παρέα με το forum μας!!!

Να τα δεκαχιλιάσεις!!!
 
Σας ευχαριστώ παιδιά. Να είμαστε καλά να τα λέμε από εδώ μέσα. Νομίζω ότι μετά από όλα αυτά μια αλλαγή στο προφίλ μου ήταν επιτακτική ανάγκη.
 
johnny19818 είπε:
Σας ευχαριστώ παιδιά. Να είμαστε καλά να τα λέμε από εδώ μέσα. Νομίζω ότι μετά από όλα αυτά μια αλλαγή στο προφίλ μου ήταν επιτακτική ανάγκη.
χαχαχαχα, ωραίος!
 
pardalotzatziki είπε:
Καλημερα πρωινοι ρετρομανιαξ και καλο μηνα.
Johnny να τα δεκαχιλιασεις!

Ευχαριστω για την αναφορα στο μινι-κουιζ :beerz: :vbwave:

Αυτη επρεπε να βαλεις αντι για τον Indy

http://media.smashingmagazine.com/wp-content/uploads/2010/09/digger.jpg
Να'σαι καλά παρδαλή τυροκαυτερή εεε εννοώ παρδαλότζατζίκι. Άντε και στα δικά σου που απ'ότι βλέπω δεν αργούν. Κρίμα που δεν ανοίγει η φώτο να τη δω.

Και καλό μήνα σε όλους βέβαια.
 
johnny19818 είπε:
Να'σαι καλά παρδαλή τυροκαυτερή εεε εννοώ παρδαλότζατζίκι. Άντε και στα δικά σου που απ'ότι βλέπω δεν αργούν. Κρίμα που δεν ανοίγει η φώτο να τη δω.
Και καλό μήνα σε όλους βέβαια.
Ειναι το παλιο παιχνιδι Digger :)
 
Ένα update. Με το ποστ αυτό φτάνω τα 2000 μηνύματα και αλλάζω κατηγορία από τρελός για ρετρό σε ρετρό εξαρτημένος. Δεν έχει κι άδικο εδώ που τα λέμε.

Χμμ... έχετε ένα ευρώ?

 
Johnny προχωρα σε θελει ολη χωρα :p

Αντε επομενος στοχος τα 10.000!
 
RIO είπε:
Ajax87 είπε:
Johnny προχωρα σε θελει ολη χωρα :p Αντε επομενος στοχος τα 10.000!
Χαχα. Να΄στε καλά παιδιά. Άντε και μόλις φτάσω τα 3.000 κατεβαίνω στις Ευρωεκλογές με ρετρό κόμμα, με το σύνθημα "Εμπρός πίσω" όπως ο Περίανδρος Πόπωτας!!!
 
Καλή συνέχεια στο παρεάκι μας!!!
 
Τζονι, εβαλες φωτια στην ρετρο μα και στις αναμνήσεις μας, σε ευχαριστούμε πολύ :) να τα 10χιλιασεις
 
αριαδνη είπε:
Τζονι, εβαλες φωτια στην ρετρο μα και στις αναμνήσεις μας, σε ευχαριστούμε πολύ :) να τα 10χιλιασεις
Να'σαι καλά Αριάδνη για τα καλά σου λόγια! Να είμαστε όλοι καλά να τα λέμε από δω μέσα.
 
Προτεινω αλλαγη του τιτλου σου απο Human Retro Database σε Human Retro Digger. :)
 
Βρε θηριο....εφτασες τα 2.500 ποστ????!!!!! :eek:

Ωραιος!!!!!!!!! :thumbup:

Αντε...και στο 10χιλιαρο!!!! ;)
 
Ακάθεκτος ο Johnny θυμίζοντας μας πολλά θέματα, που δυστυχώς είχαν ξεχαστεί... :thumbup:
 
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά. Να είστε κι εσείς καλά! Προτείνω ένα πιο εναλλακτικό τίτλο. Retromaniax Thread Excavator!
 
Πίσω
Μπλουζα