1000 post

Γειά σου ρε Johnny αρχαιολόγε! Σου εύχομαι να ανακαλύψεις τα πιο σπάνια και παλιά threads του retromaniax! Πλάκα πλάκα για σκέψου... ρετρό threads σε forum με ρετρό θεματολογία. Πολύ ρετρίλα :p
 
johnny19818 είπε:
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά. Να είστε κι εσείς καλά! Προτείνω ένα πιο εναλλακτικό τίτλο. Retromaniax Thread Excavator!
Έτοιμος johnny19818 :)
 
Kambia είπε:
Ευχαριστώ Κambia. Μετά από την αλλαγή αυτή νομίζω ότι η μετατροπή του avatar επιβάλλεται. Και για να σε τιμήσω έβαλα εκσκαφέα μάρκας Caterpillar (αγγλιστί κάμπια) ;)

Imgema είπε:
Γειά σου ρε Johnny αρχαιολόγε! Σου εύχομαι να ανακαλύψεις τα πιο σπάνια και παλιά threads του retromaniax! Πλάκα πλάκα για σκέψου... ρετρό threads σε forum με ρετρό θεματολογία. Πολύ ρετρίλα :p
Γεια σου κι εσένα Imgema. Να είσαι καλά.

BETTY BOOP είπε:
Συγχαρητήρια για το νέο τίτλο!
Να'σαι καλά Χριστίνα.
 
Μα και ο ιντι για αβαταρ πηγαινε καθως αρχαιολόγος γαρ ;)
 
johnny19818 είπε:
Ευχαριστώ Κambia. Μετά από την αλλαγή αυτή νομίζω ότι η μετατροπή του avatar επιβάλλεται. Και για να σε τιμήσω έβαλα εκσκαφέα μάρκας Caterpillar (αγγλιστί κάμπια) ;)
Έριξα πολύ γέλιο :D :D
 
johnny19818 είπε:
Θα επανέλθει εν καιρώ και αυτός ;) .
Nαι, μου άρεσε πιο πολύ γιατί το είχα συνδυάσει ότι είσαι ο ίδιος ο Harrison Ford :p

Βλέπω πας να με περάσεις και στα posts, κρίμα που κλειδώσανε το Consoles vs Amiga topic αλλιώς θα ήθελες καμιά 500αριά ακόμα :p
 
Χαχαχα! Πραγματικά το συγκεκριμένο τόπικ Consoles vs Amiga ήταν φωτιά. Ξεκατίνιασμα κανονικό. Όσο για τα μηνύματα καλά να είμαστε να ποστάρουμε. Για τον εκσκαφέα είπαμε, τιμής ένεκεν της Kambia θα μείνει 24 ώρες.
 
Imgema είπε:
Nαι, μου άρεσε πιο πολύ γιατί το είχα συνδυάσει ότι είσαι ο ίδιος ο Harrison Ford :p
Βλέπω πας να με περάσεις και στα posts, κρίμα που κλειδώσανε το Consoles vs Amiga topic αλλιώς θα ήθελες καμιά 500αριά ακόμα :p
να πω πως σε εχω συνδυασει με τον ιντι και γω
 
Αντε μπραβο γιατι μου φαινοταν καπως το αλλο αβαταρ :D . (Λογω συνηθειας...)

Imgema είπε:
Βλέπω πας να με περάσεις και στα posts, κρίμα που κλειδώσανε το Consoles vs Amiga topic αλλιώς θα ήθελες καμιά 500αριά ακόμα :p
Σε περασε ηδη :p
 
Τι λες ρε johnny? 1500 μηνύματα σε 2.5 μήνες? Να είσαι καλά να γράφεις. Keep writing.
 
Να'στε καλά παιδιά! Σας ευχαριστώ πολύ.
 
Εεε αποφασίστε βρε παιδιά! Μήπως να βάλω καμιά φωτογραφία με το Harisson Ford να οδηγεί τον εκσκαφέα :) ?
 
Αυτο ειναι ετσι θα ειναι ευχαριστημενοι ολοι! Αντε ξεκινα photoshoping :p
 
johnny19818 είπε:
Εεε αποφασίστε βρε παιδιά! Μήπως να βάλω καμιά φωτογραφία με το Harisson Ford να οδηγεί τον εκσκαφέα :) ?

[video=youtube;CkuhNm-WN3g]

Ειναι σιγουρα συμβατο με το ολο στυλ του (Indy)????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ε, παιδια μερικοι εχετε προσωποποιηθει με τα αβαταρ σας τι να γινει :)
 
Πίσω
Μπλουζα