2ο Πρωτάθλημα Kick off 2: Κυριακή 30 Αυγούστου

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
alkis21 είπε:
Εξαιρετική ανταπόκριση όπως πάντα! Ευχαριστούμε. Μόνο σε παρακαλώ βγάλε το απευθείας link στο αρχείο της Competition Version, καλύτερα να δείχνει εδώ ή εδώ.
Fixed! ;)

alkis21 είπε:
Όλα τα λεφτά η φωτογραφία με την μπάλα του μπάσκετ, είναι φως φανάρι το ποιος είναι ο μπασκετμπολίστας στην συγκεκριμένη! ;)
Είμαι σε περίοδο αποτοξίνωσης μετά από 21 χρόνια καριέρας...

Άλλωστε εκεί πάνω, το μπάσκετ που θα βρω θα είναι σε χειρότερο επίπεδο από το ελληνικό... μπάντμιντον! :p

//Καλά για τον Πέτρο άστο... Μια φορά είχαμε βρεθεί να παίξουμε για πλάκα μερικοί συντάκτες του PC Master πριν από 3-4 χρόνια και τραυμάτισε 3 άτομα με την αγαρμποσύνη του!!! Αλλά από αποτυχημένο... τερματοφύλακα, τι να περιμένεις! :p

alkis21 είπε:
{γκρίνια mode}Σε σύνολο 16 μέσων που έχω ανακαλύψει να έχουν κάνει review στο Diamonds in the Rough, τους δύο χειρότερους βαθμούς -και μάλιστα με διαφορά από τον... 14ο- τους έχω πάρει από Έλληνες! :( {/γκρίνια mode}
Ε, η Ελλάδα τρώει τα παιδιά της, δεν το ήξερες αυτό??? :p

//Μάλλον για το επόμενο παιχνίδι σου πρέπει να αναλάβει(-ω) την κριτική κάποιος πιο σχετικός με το αντικείμενο... ;)
 
Μετά από την τεράστια διαφημιστική καμπάνια του Άλκη για το συγκεκριμένο forum, δεν μπόρεσα τελικά να αντισταθώ. Να του δώσετε γερή προμήθεια του παιδιού!

Είμαι ο τρίτος λοιπόν, τρίτος από πάνω στο βαθμολογικό πίνακα και τρίτος από αριστερά στη φωτό. Ήταν πολύ καλό που βρέθηκαν και καινούριοι παίκτες για αυτό το τουρνουά. Ελπίζω στο επόμενο (έτσι όπως πάμε, μάλλον από 2010) να ξαναέρθουν αλλά και να δούμε κι άλλα καινούρια πρόσωπα. Και μιας και ο Βαγγέλης διαβάζει αυτό το forum να του πω και από εδώ ένα μεγάλο Thank You για την εκπληκτική διοργάνωση και φιλοξενία.

Τώρα το μόνο που περιμένω να δω είναι το καινούριο adventure του Άλκη με τίτλο Candy in the Rough. :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα