20η Επέτειος MEGA - "Το MEGA είναι 20"

Αναρωτιέμαι. Έχει κάποιον συγκεκριμένο λόγο το μέγκα και προβάλλει συνέχεια τις ίδιες και τις ίδιες σειρές; Αν θυμηθείς το όνειρό μου, επιφάνεια, και τώρα οι 31 δρόμοι. Στη συνέχεια τι θα ακολουθήσει; τα φρούτα εποχής και η ροζαλία;
 
Μήπως έχει καταστραφεί μεγάλο αρχείο από το MEGA?Αυτό το έχω ακούσει από ένα γνωστό μου,και δεν ξέρω αν αληθεύει!
 
thebest20 είπε:
Μήπως έχει καταστραφεί μεγάλο αρχείο από το MEGA?Αυτό το έχω ακούσει από ένα γνωστό μου,και δεν ξέρω αν αληθεύει!
Αυτό είναι ανακρίβεια. Όλο το αρχείο του Mega υπάρχει και απόδειξη τα διάφορα πρόμο βίντεος που φτιάχτηκαν για τη μεγάλη ψηφοφορία. Τα μόνα που δε διαθέτουν πια, είναι παλιά δελτία ειδήσεων από το '94 και πίσω. ΟΙ ΣΕΙΡΕΣ του Μεγάλου καναλιού όμως, είναι όλες στη διάθεση του Διευθυντή Προγράμματος, για την στιγμή που θα δεήσει να τις εντάξει στη ζώνη των επαναλήψεων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
thebest20 είπε:
Μήπως έχει καταστραφεί μεγάλο αρχείο από το MEGA?Αυτό το έχω ακούσει από ένα γνωστό μου,και δεν ξέρω αν αληθεύει!
Συμφωνώ με αυτά που γράφει η sunset89 παραπάνω.

Έλα βρε thebest20, και για το "Δις Εξαμαρτείν" δεν είχαν πει (και γράψει) ορισμένοι ότι δεν προβάλλεται τα τελευταία χρόνια, διότι η σειρά έχει καεί μαζί με άλλες του MEGA? Ορίστε όμως που προβλήθηκε πέρσι/φέτος από το MEGA και από το MEGA COSMOS (και μάλιστα ολοκληρωμένη στο 2ο κανάλι!).

Ας μην δημιουργούμε απίθανα σενάρια και "ιστορίες συνομωσίας" κάθε φορά (ή αν θέλουμε να αφήσουμε την φαντασία μας να δουλέψει, ας το κάνουμε σχετικά με την τύχη του Αρχείου της ΕΡΤ πριν το 1981...)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και μια άλλη απορία επίκαιρη πάλι, με αφορμή τα 16 χρόνια χωρίς την Μελίνα Μερκούρη, το mega πως την τίμησε εκείνες τις ημέρες;
 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ είπε:
Και μια άλλη απορία επίκαιρη πάλι, με αφορμή τα 16 χρόνια χωρίς την Μελίνα Μερκούρη, το mega πως την τίμησε εκείνες τις ημέρες;
Αυτό μπορώ να το πω. Από τα λίγα που γνωρίζω (όποιος ξέρει παραπάνω λεπτομέρειες παρακαλώ να συμπληρώσει-διορθώσει), είναι ότι πρόβαλλε εκπομπές-πορτρέτα και συνεντεύξεις της, τιμώντας την για τη συνολική προσφορά της. Μάλιστα, είναι το κανάλι που οι "φαν" της Μερκούρη θυμούνται με περισσότερη νοσταλγία για τα αφιερώματά του εκείνες τις μέρες.
 
Απο Δευτέρα 5/4 και κάθε βράδυ: είμαστε στον αέρα, επαγγελματίες και μπελάδες για 2!!!
 
Λόγω τιμής

παιδια?συζητατε καπου γ το λογω τιμης?γιατι ψαχνω τοση ωρα και δε βρισκω θεμα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To Λογω τιμης αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειναι σηριαλ του '97 και στο retromaniax συμφωνα με τους τελευταιους κανονισμους εχουμε οριο μεχρι το '95.

Ελπιζω καποιος να σε βοηθησει με την σειρα που ψαχνεις να θυμηθεις.
 
Πολυ την Κυριακη

Καλησπερα παιδια,

Συγνωμη που αφηνω εδω post αλλα δεν ξερω που να το αφησω και επειδη θελω μια βοηθεια ας δειξουν οι Admin κατανοηση.

Υπαρχει καποιος που εχει επεισοδια απο την εκπομπη Πολυ την Κυριακη με τον Αρναουτογλου και την Χρουσαλα?

Θα το εκτιμουσα εαν βρισκοταν καποιος που τα εχει και ιδιως ενα επεισοδιο διοτι ειχα κερδισει το Matiz :D

Ελπιζω να απαντησει καποιος και να με βοηθησει.

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.
 
η εκπομπή πρώτον είναι εκτός του χρονικού ορίου που υπάρχει και δεύτερον παραβιάζονται οι κανονισμοί του φόρουμ (copyright υλικό).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το MEGA TV Web στο youtube ξεκίνησε να ανεβάζει σειρές,έχει ανεβάσει και Αυθαίρετους και Εκμέκ Παγωτό σε τέλεια ποιότητα!Απλά δεν ανεβαίνουν με σειρά τα επεισόδια,μετά θα φτιαχτούν σε playlists!!!!!!
 
Παιδιά, μην ποστάρετε κάθε φορά για νέα σειρά που ανεβαίνει στο ίντερνετ. Μην ξεχνάτε ότι υπάρχει ειδικό τόπικ για τις σειρές που ανεβαίνουν επίσημα από τα κανάλια, και το οποίο θα ανανεωθεί σύντομα.
 
Μα αυτά τα κανάλια στο YouTube είναι επίσημα!
 
dr_slump είπε:
Μα αυτά τα κανάλια στο YouTube είναι επίσημα!


Ναι! Απλα λεω να μην τα γραφουμε καθε τρεις και λιγο σε διασπαρτα τοπικς αυτα που ανεβαινουν απο τα επισημα καναλια, γτ υπαρχει ειδικο θεμα στο φορουμ για αυτο το λογο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σίγουρα θα είναι καλύτερο να τα έχουμε πιο οργανωμένα, πράγματι. :)
 
Επιτέλους ρε μέγκα...Πιο πολύ χάρηκα για εκμεκ παγωτό και αυθαίρετους...
 
Δυο σειρες περιμενα χρονια ολοκληρα να απολαυσω η μια ειναι το εκμεκ παγωτο και η αλλη το σοι μας.Ηρθε επιτελους η ωρα να ξαναβαλουν το εκμεκ παγωτο.Το θεμα ειναι να το συνεχισουν και να το τελειωσουν ομως μη μεινουν στα 5 επεισοδια.Αν δεν το τελειωσουν θα τα παρω πολυ αγρια και θα τους στειλω ενα περιποιημενο mail:rant:
 
Πίσω
Μπλουζα