20η Επέτειος MEGA - "Το MEGA είναι 20"

Οι ειδήσεις που όλοι περιμένατε!!

Από 3 Μαρτίου και κάθε βράδυ στις 11 και κάτι αρχίζει το Παρα Πεντε και....

από 15 Μαρτίου και καθε απόγευμα οι ....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

Μπορεί να μοιράστηκαν σε dvd αλλά τελικά το μεγάλο κανάλι θα προβάλλει τη σειρά από την αρχή ως το τέλος κάθε απόγευμα στις 4!

Από 25 Μαρτίου ξεκινά η δραματική σειρά Αέρινες Σιωπές κάθε πρωί στις 6!

Σε γενικές γραμμές σούπερ νέα! Σύντομα θα ξέρουμε για ακόμα δύο σειρές!!

Edit: Και κάθε απόγευμα στις 5 ΠΑΛΙ ο Εραστής Δυτικών Προαστείων! Αντί να συνεχίσουν κάνα Δις Εξαμαρτείν ή να βάλουν τπτ άλλο, παλι τις ίδιες μπούρδες. Τεσπα ας όψεται....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μόλις θα το έγραφα για τον "Εραστή Δυτικών Προαστείων"...

Ξανά στις οθόνες μας αυτή η βλακεία..

Χάρηκα βέβαια για τους Απαράδεκτους!

Και να προσθέσω οτι η τοποθέτηση του "Πάρα Πέντε" στις 23.00 είναι κατα τη γνωμη μου στρατηγική κίνηση για να χτυπήσουν το "Ράδιο Αρβύλα"...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
errikos20 είπε:
Μόλις θα το έγραφα για τον "Εραστή Δυτικών Προαστείων"...Ξανά στις οθόνες μας αυτή η βλακεία..

Χάρηκα βέβαια για τους Απαράδεκτους!
Ναι και έχει και 33 επεισόδια περίπου! Δηλαδή καλό Απρίλη! Μακάρι να το άλλαζαν με κάποια πιο σπάνια κωμωδία (γιατί δραματικό απογευμα λίγο δύσκολο ΔΥΣΤΥΧΩΣ) :(

Κακά τα ψέματα, το Mega μας χρωστά ακόμα την προβολή κάποιων πολύ καλών σειρών από το παρελθόν, μιας και άρχισε με την επέτειο και τώρα τελευταία έχει πάρει φόρα. Ας μας ξεχρεώσει και μετά να πάει να πνιγεί: :p (Τι καλός άνθρωπος)

Αυθαίρετοι

Πατήρ Υιός και Πνεύμα

Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη

Τελευταίοι Εγγονοί

Άφρικα

Εκμέκ Παγωτό

Το σόι μας

Αχ Ελένη

Γυναίκες

Η Ελίζα και οι Άλλοι

Φρουροί της Αχαΐας

Αναστασία

Εσύ Αποφασίζεις

Μη Φοβάσαι τη Φωτιά

Σκορπιός

Στην Κόψη του Ξυραφιού

Χάι Ροκ

Πέτρος και τα Κορίτσια του

Πειρασμός

Απόντας

Ψίθυροι Καρδιάς

Αίθουσα του Θρόνου

Μεγάλος Θυμός

Η Ζωή Μας Μια βόλτα

Αντικειμενικά όλα τα παραπάνω πρέπει να προβληθούν σύντομα για να είναι πλήρης η επέτειος και όχι να παίζει τις ίδιες σειρές με πέρυσι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ξέχασες το Εκμέκ παγωτό και Το σόι μας.
 
Τρελλές κωμωδίες αμφότερες.

πρέπει εν πάσει περιπτώσει να καλύψω και εγώ τα κενά μου!!!
 
Χαίρομαι μόνο για τους Απαράδεκτους... Άντε και λίγο για το Παρα Πέντε. :p

Κατά τ'άλλα, θα προτιμούσα κάτι πιο παλιό και σπάνιο... Τον Εραστή τον βλέπουμε μια φορά το χρόνο, τουλάχιστον! (Nαι sunset, εγώ τα λέω αυτά! :p )
 
Δεν τους περίμενα τους απαράδεκτους... Όχι εξαιτίας των dvd αλλά λόγω των χαμηλών τηλεθεάσεων των 3 χαριτων και του δις εξαμαρτείν... και του κοψίματος του δεύτερου που δεν έκανε χαμηλότερη τηλεθέαση από τις χάριτες!! Και αμφιβάλλω αν θα κάνουν διαφορετικές και οι απαράδεκτοι!

Πάντως πιστεύω ότι το κρατάνε και το δις για το καλοκαίρι...
 
Κι εγώ νομίζω ότι το καλοκαίρι ίσως δείξουν αρκετά καλά πράγματα. Βασικά το εύχομαι γιατί δεν αντέχεται άλλο αυτό το Ρετιρέ. Μου 'ρχεται ν' αυτοκτονήσω όταν το πετυχαίνω.
 
latinsoapsfever είπε:
Δεν τους περίμενα τους απαράδεκτους... Όχι εξαιτίας των dvd αλλά λόγω των χαμηλών τηλεθεάσεων των 3 χαριτων και του δις εξαμαρτείν... και του κοψίματος του δεύτερου που δεν έκανε χαμηλότερη τηλεθέαση από τις χάριτες!! Και αμφιβάλλω αν θα κάνουν διαφορετικές και οι απαράδεκτοι!
Πάντως πιστεύω ότι το κρατάνε και το δις για το καλοκαίρι...
Ξέρεις τι όμως; Το Δις Εξαμαρτείν και οι Χάριτες είχαν να παίξουν και να "ακουστούν" πολλά χρόνια! Οπότε οι Απαράδεκτοι που όσο να πει κανείς είναι ένας τηλεοπτικός "μύθος" και αναφέρονται συχνά, (Συν το ότι είχαν παιχτεί πριν 5 χρόνια ) μπορεί να λειτουργήσει αβανταδόρικα και να έχουν καλύτερη τηλεθέαση.

konkar είπε:
Κι εγώ νομίζω ότι το καλοκαίρι ίσως δείξουν αρκετά καλά πράγματα. Βασικά το εύχομαι γιατί δεν αντέχεται άλλο αυτό το Ρετιρέ. Μου 'ρχεται ν' αυτοκτονήσω όταν το πετυχαίνω.
Εγώ πάλι νομίζω ότι το καλοκαίρι θα κυλήσει στους συνηθισμένους ρυθμούς. Δε λέω θα υπάρξουν κάποιες φωτεινές εξαιρέσεις, αλλά προς αχάραγο τις κόβω να προβάλλονται!
 
Παιδια σημερα τ βραδυ εχει επαναληψη το ο γαμοσ τησ κορησ μ με τον μπεζο γιατι λεει οι τηλεθεατες το ζητησαν και το ξαναζητησαν...και γω ρωταω τωρα...ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΖΗΤΑΜΕ παλιες καλεσ ελληνικες σειρες γιατι κανεισ δε μασ ακοει?που πρεπει να το φωναξουμε πια?
 
Σιγά μην το ζήτησαν οι τηλεθεατές.Τουλάχιστον 20 γνωστοί μου,το βρήκαν μεγάλη βλακεία!Αποκλείεται να υπάρχουν άτομα που να το ζητάνε!Επίτηδες το λέει,για να το παρακολουθήσουν όλοι!
 
το mega είναι 20, αλλά το κλέψιμο καλά κρατεί... background μουσική στην παρουσίαση των πρωταγωνιστών του νέου reality με θέμα την επιβίωση στην Παταγονία είναι.... το theme του HalfLife!

κρίση βλέπετε και που κονδύλιο για νέα jingles...
 
Το ΜΕΓΚΑ ξανάρχισε τις βλακείες του. Σειρές που έπαιζαν πέρυσι πάλι τέτοια εποχή. Δυστυχώς από τέλη του μήνα θα ξαναπροβληθεί το αστυνομικό θρίλερ Επιφάνεια με Πέμυ Ζούνη, Ακύλα Καραζήση, Μαρία Πρωτόπαππα κα. Είναι καλογυρισμένη σειρά, δε λέω, παραγωγής 2001, 20 επεισοδίων. Το ζήτημα είναι ότι έπρεπε κανονικά να βάλουν κάτι που μέχρι τώρα δεν έχουμε δει στην επέτειο, ενώ αυτό είναι από τα πρώτα που προβλήθηκαν για τον εορτασμό. Ας ελπίσουμε να δείχνει 2 επ. κάθε βράδυ ώστε γρήγορα να έχουμε νεότερα για άλλη παλιά σειρά. :xm:
 
20 επεισόδια. Σιγά, τίποτα δεν είναι. Φαντάζεσαι να έδειχνε καμιά Βέρα στο δεξί? 622 επεισόδια.
 
konkar είπε:
20 επεισόδια. Σιγά, τίποτα δεν είναι. Φαντάζεσαι να έδειχνε καμιά Βέρα στο δεξί? 622 επεισόδια.
19 είναι τώρα το θυμήθηκα!

Ε όχι και τη Βέρα στο δεξί μην τρελαθούμε καθημερινή σειρά θα βάλει βραδιάτικα. Αυτές τις ώρες τις έχουμε για "καλούδια". :p
 
Σαββατογεννημένες

ρε παιδιά ψάχνω εδώ και πολύ καιρό να βρω το τραγουδάκι που ακούγεται στους τίτλους αρχής των "Σαββατογεννημένων"!! έχει κάποιος κανένα στοιχείο γι' αυτό???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και βέβαια μπράβο για το βιντεάκι. Ξαναείδαμε πολλά σήματα, όπως της Σάντα Μπάρμπαρα και του "Μάτλοκ" μετά από πολλά πολλά χρόνια. Είδα την Άντζελα Λάνσμπουρι αλλά δεν θυμάμαι τον τίτλο της σειράς. Βοήθεια; :eek:
 
stakovios είπε:
Και βέβαια μπράβο για το βιντεάκι. Ξαναείδαμε πολλά σήματα, όπως της Σάντα Μπάρμπαρα και του "Μάτλοκ" μετά από πολλά πολλά χρόνια. Είδα την Άντζελα Λάνσμπουρι αλλά δεν θυμάμαι τον τίτλο της σειράς. Βοήθεια; :eek:
murder she wrote
 
stakovios είπε:
Και βέβαια μπράβο για το βιντεάκι. Ξαναείδαμε πολλά σήματα, όπως της Σάντα Μπάρμπαρα και του "Μάτλοκ" μετά από πολλά πολλά χρόνια. Είδα την Άντζελα Λάνσμπουρι αλλά δεν θυμάμαι τον τίτλο της σειράς. Βοήθεια; :eek:
Η συγγραφεας ντετεκτιβ (Murder she wrote)
 
Πίσω
Μπλουζα