3DO M2 panasonic

Και ναι...είναι γεγονός!!!!

Επιτέλους ένα Μ2 development kit είναι πια στα χέρια μου!!

Θα φτιάξω δικό του thread μόλις το ανοίξω μιας και είναι ο 'βασιλιας' των 3do!

:D :D:D

picture.php
 
σε μισω σε μισω σε μισωωωωωω ... :))
 
Μπραβο Pitsunami! Αυτα ειναι!!! :D Καλοριζικο!!
 
Είπες να πάρεις κανά devkit γιατί είχες λίγα ε; :p

Με γειές!!!!11
 
Πουλάκι μου!!!!! Γι'αυτό ψάχνεις για Mac. Επειδή οι καρτες είναι Nubus! :p :D Σίγουρα θα θες αρκετή μνήμη γι'αυτές και καλή σεπεού (CPU)! Το'χεις ψάξει υποθέτω, γι'αυτό ζητάς το 840.
 
wow!!! καλορίζικο μαν!

έχει καμοιά χρήση αν στηθεί; τίποτα software/game υπάρχει;
 
Καλορίζικο !!! Άξιος !!!
 
Amigos είπε:
σε μισω σε μισω σε μισωωωωωω ... :))
Σε ολόκληρο!! :p :p

Maddog είπε:
Είπες να πάρεις κανά devkit γιατί είχες λίγα ε; :p Με γειές!!!!11
Μπροστά στο Μ2 τα καίω όλα βρε... :D

Rygar είπε:
Πουλάκι μου!!!!! Γι'αυτό ψάχνεις για Mac. Επειδή οι καρτες είναι Nubus! :p :D Σίγουρα θα θες αρκετή μνήμη γι'αυτές και καλή σεπεού (CPU)! Το'χεις ψάξει υποθέτω, γι'αυτό ζητάς το 840.
Ναι για αυτο ψάχνω, αλλά δύσκολο το κόβω.Είναι και κομματάκι δύσκολο να έρθει απο αμερική ολόκληρο mac σε λογική τιμη!

keropi είπε:
wow!!! καλορίζικο μαν!έχει καμοιά χρήση αν στηθεί; τίποτα software/game υπάρχει;
Αυτα είναι ότι χρειάζετε κάποιος για να προγραμματίσει στο Μ2 ,αλλά θα πρέπει να διαβάσω καμια 500αρια σελίδες για να καταλάβω τι παίζει!

Πάντως κάτι παίζει με την memory card του,πρέπει να είχε χρησιμοποιηθεί για deving στην εποχή του....more όταν στηθεί! :(
 
ναι για δες στην memory μπας και ανακαλύψεις τίποτα σπάνιο!
 
πρωτος! ευγε! αντε και αμα προγραμματισεις τιποτις, αντε να το δουμε στο 3DO μας!
 
Πόσο πήγε το μαλλι?

Γιατί ανα τις εποχές οι τιμές κειμαίνονται απο 500 μεχρι τα 4000 ευρω..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
MoBoRoS είπε:
Πόσο πήγε το μαλλι? Γιατί ανα τις εποχές οι τιμές κειμαίνονται απο 500 μεχρι τα 4000 ευρω..
Εχμμμ....1,5 χιλιάρικο! Δεν ηταν και λίγα μιας και λείπει το εξωτερικό του κουτί,αλλά τι να κάνω δεν την πάλεψα!! :p
 
Πάντως το Need for Speed του 3do ήταν πολύ ανώτερο του Psx.To 3do ήταν η πρώτη Nextgen κονσόλα της εποχής,μακάρι να συνέχιζε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εισαι αρχοντας!!! Το κατεβάζω! Να σαι καλα!
 
και που το παιζουμε ρε παιδια?
 
Πίσω
Μπλουζα