3DS αγορά Αθήνα 15/3 Ξεπακετάρισμα!

demizz29

Retro Member
Joined
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
111
Αντιδράσεις
4
Ναι! 10 μέρες πριν την επίσημη κυκλοφορία και το μωρό είναι στα χέρια μου!

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου για το 3ds αγορασμένο μάλιστα από γνωστό πολυκατάστημα!

Μοιράζομαι φωτογραφίες από το ξεπακετάρισμα μαζί σας

























 
Περιμενουμε εντυπωσεις!
 
Οι πρώτες εντυπώσεις θετικότατες!

Πολύ ευκρινής και υψηλής ανάλυσης οθόνες. Μεγάλο άλμα από το dsi. Το 3d εφφέ είναι το λιγότερο εντυποσιακό και ξεκάθαρα διακριτο, αντίστοιχο με αυτό που βλέπουμε στις 3d τηλεοράσεις με τα γυαλιά

Καταπληκτικό το Interface με άπειρες επιλογές και ρυθμίσεις, που θα τις ψαχουλεύω όλη μέρα!!
 
Ωραίος!!!!

Αυτό το μήνα έχει έξοδα. 3DS, iPad II, μάλλον και το νέο Macbook pro, καταστραφήκαμε.............

Αν το δουλέψεις πολύ ώρα σε κουράζει στα μάτια;
 
Ωραίος και πάλι! Με πρόλαβες, θα ήταν το επόμενό μου request!!!!!!

Σχολιάζω........ :) :)
 
Καλοριζικο!!!!!!!Αλλα πως σου το εδωσαν???Τους ρωτησα και εγω αν γινεται τιποτα και μου ειπαν οτι ειναι αδυνατο να τα δωσουν πριν την ημερομηνια που εχουν ορισει και μαλιστα αν καποιος το κανει κινδυνευει μεχρι και με σφραγισμα του καταστηματος.. :eek: Θελω και εγω :cry: :cry:!Ποια παιχνιδια πηρες μαζι?Ειδες γραφικαρες που εχει?Και παλι καλοριζικο και καλοπαιχτο!!! :D :D
 
Οι γραφικάρες απίστευτες, η ανάλυση των οθονών απίστευτη, το 3d εφέ καλύτερο και απότι περίμενα. Το interface έχει άπειρα καλούδια.

Οι κύριοι στο συγκεκριμένο κατάστημα το είχαν βάλει κανονικά στο ράφι με τιμή... τι να πείς.
 
Τολμώ να πω, ότι υπέπεσα στον πειρασμό αδέλφια, και το αγόρασα (με δόσεις γιατί αλλιώς δεν μας έπαιρνε :) ) μαζί με κάνα δυο τρία games από το Play.com. Απορία: Τα γραφικά του είναι καλύτερα από το PSP?
 
Απο οσο μπορεσα να δω ναι ειναι και αρκετα μαλιστα!
 
ναι οντως το ειδα και εγω σε ολα τα carrefour 10 μερες πριν εχουμε 3ds,τι εθνικες εορτες και καλα,θα πηγαινε 26,μια ζωη τελευταιοι,αμ δε..ολοι carrefour
 
Καλοριζικο! Μια συμβουλη για αρχη: ΜΗΝ προσπαθησεις να τρεξεις flashcard / homebrew! Κλειδωνουνε και χανεις την εγγυηση σου!

Κατα τα αλλα. μπορεις να δεις αν τρεχει παιχνιδια απο αλλες περιοχες; Εχεις πχ αμερικανικο παιχνιδι για το κλασσικο ds;
 
Getta Robo είπε:
Καλοριζικο! Μια συμβουλη για αρχη: ΜΗΝ προσπαθησεις να τρεξεις flashcard / homebrew! Κλειδωνουνε και χανεις την εγγυηση σου!Κατα τα αλλα. μπορεις να δεις αν τρεχει παιχνιδια απο αλλες περιοχες; Εχεις πχ αμερικανικο παιχνιδι για το κλασσικο ds;
ευχαριστώ για τη συμβουλή! θα το αφήσω αγνό..! Προς το παρόν πάντως λίγα πράγματα μπορώ να κάνω μιας που δε συνδέεται ουτε στο ds ούτε στο 3ds store
 
Captain Kal είπε:
Τολμώ να πω, ότι υπέπεσα στον πειρασμό αδέλφια, και το αγόρασα (με δόσεις γιατί αλλιώς δεν μας έπαιρνε :) ) μαζί με κάνα δυο τρία games από το Play.com. Απορία: Τα γραφικά του είναι καλύτερα από το PSP?
θα έλεγα μάλλον ένα κλικ καλύτερα.

Σαν μηχάνημα γενικά με 3d, augmented reality κλπ είναι πολύ πιο μπροστά
 
Τυχερός και με γειά!! Απο παιχνίδια είχε τίποτα;;
 
Η ανάλυση του 3DS είναι 800 x 240 αλλά τα 800 γίνονται 400 όταν είναι σε 3D mode δηλαδή 400 x 240. Η ανάλυση του PSP είναι 480 x 272.
 
Getta Robo είπε:
ΜΗΝ προσπαθησεις να τρεξεις flashcard / homebrew! Κλειδωνουνε και χανεις την εγγυηση σου!
Αυτό το γράφει στη συσκευασία;

Θα παραμείνει έτσι;

(Για να δώσουμε ευχές να πάρει τη θέση του δίπλα στο PS3)
 
Μια ερώτηση. Στο θέμα των ματιών είναι ξεκούραστο μετά από χρήση κάμποσης ώρας;
 
Karnov είπε:
Αυτό το γράφει στη συσκευασία;Θα παραμείνει έτσι;

(Για να δώσουμε ευχές να πάρει τη θέση του δίπλα στο PS3)
Δεν το γνωριζω αυτο.. Αλλα ειναι κατι που εχει πει η ιδια η Nintendo, αλλα και ανακαλυψανε παικτες.. Αφηνει πληρως ιστορικο και αρχειο μεσα στο μηχανημα, οπου "ενημερωνει" το service πως δεχτηκε μη εγκεκριμενη κασετα απο την Nintendo. Μεχρι στιγμης δεν αναστρεφεται ουτε καλυπτεται απο την εγγυηση!
 
Προφανώς θα ήταν το δείγμα που είχε σταλεί από την αντιπροσωπεία... και σίγουρα θα γίνει θέμα όταν μαθευτεί... :)
 
Πίσω
Μπλουζα