7 χρόνια RetroManiaX

Kudos!! Dino μου επιτρεπεις να το βαλω "βιτρινα"?
 
Σαφώς, αν και δεν είναι τόσο καλοσχεδιασμένο... ;)

Έγινε στο πόδι, μόλις σήμερα το πρωι...
 
Dino ,παλι ζωγραφισες!

 

 


 
Πέρασαν 7 ολόκληρα χρόνια!!! :eek:

Χαίρομαι που είμαι και εγώ εδώ στην παρέα αυτή και μάλιστα από τους παλιούς (τους παλαίουρες :p ), χωρίς τρελό αριθμό posts βέβαια!

Εύχομαι να συνεχίσετε και να τα εκατοστήσετε, και όπως λέω και εγώ : KEEP RETRO :D
 
Χρόνια πολλά στο retromaniax!Χάρη σε αυτό έμαθα πολλά πράγματα που δεν γνώριζα ειδικά για ελληνικές ταινίες και σειρές του παρελθόντος!!
 
DINO...Μας εστειλες αδιαβαστους για βρουβες,για τσαι και δεν ξερω τι αλλο....:burn:

Συγχαρητηρια!!!!!! :bow: :bow: :bow: :bow:
 
Ευχαριστώ παιδιά...

Πιστεύω οτι εκφράζει και μερικούς από εσάς (αν όχι όλους)...

Χρόνια Πολλά στο "σύμπαν" που ονομάζεται retromaniax και ότι αυτό περικλείει!

Rygar είπε:
Πού να γινόταν στο χέρι δηλαδή.....!
:rofl:
 
Να πω και εγω τα χρονια πολλα στο Retromaniax!Γνωρισα απιστευτο κοσμο εδω και καταφερα να χρησιμοποιησω απο κοντα τον ιστορικο Gigatronics KAT !Eνα ευχαριστω σε ολους! :thanx2:

@DINO: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
 
Να τα χιλιάσετε!!!Συγχαρητήρια στα παιδιά που συνεχίζουν να κρατάνε ζωντανό το site προσφέροντας απλόχερα σπάνιο υλικό!!!!!!!
 
Ενα μεγάλο ευχαριστώ ,γιατί το Retromaniax έχει γίνει μέρος της ζωής μου. Δίνει ζωή σε όλους τους funs του 80 & τους αμετανόητα retroλάγνους.

Ολοψυχα ευχομαι να συνεχίσει την παρουσία του & τις επιτιχίες που το διάγουν για πολλά πολλά ακόμα χρόνια. Αλλά και να εξελιχθεί , μεταλαμπαδεύοντας την κουλτούρα , την αυθεντική κουλτούρα που ειπήρχε τότε!

Χρόνια πολλά στο forum...
 
Δεν έχω να προσθέσω τίποτα παραπάνω απο όσα είχα γράψει σε ένα παλιότερο επετειακό thread του αγαπητού Aeon: H κοινότητα αυτή, είναι απλά παράδεισος για τους νοσταλγούς των μαγικών εκείνων δεκαετιών. :)

Υ.Γ.

Dino, θα φανώ κοινότυπος με τα σχόλια που κάνω κάθε φορά που σχεδιάζεις, αλλά για μία ακόμη φορά μπράβο !! Eπιασες τέλεια το... retro-"στίγμα", με τoν εαυτό σου να ψάχνει για Pixel, και να τα ανακαλύπτει (μαζί με πολλά περισσότερα retro-θέματα), στο site !! Nομίζω πως το σκίτσο αυτό δεν θα αφήσει ασυγκίνητο κανέναν "ρετρομανιακό"... :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγινε το forum 7 χρονων πωωω περνανε τα χρονια αυτα ειναι ας φτασει τα 100 γιατι θα μπαινουμε να σχολιαζουμε ακομα και αν καταστραφει καποτε ο κοσμος απο τα διαστημοπλοια μεσα θα σχολιαζουμε στην διαστημικη εποχη να τα 100 στησει λοιπον :)
 
Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις όμορφες αναμνήσεις που μας χαρίζετε! Nιώθω πολύ όμορφα που ανήκω στην παρέα του retromaniax! Είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία...

Να 'στε καλά παιδιά!

Χριστίνα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν θα γράψω πολλά...αυτό το φόρουμ αποτελεί μέρος της καθημερινότητας μου πλέον!

Αν και έχω γνωριστεί με κάποιους από εσάς, με κάποιους άλλους όχι...

Το σίγουρο είναι ότι νιώθω οικειότητα μαζί σας αφού μοιραζόμαστε μία κοινή λόξα...την αγάπη για τα ρετρό!

Εύχομαι να μπορώ να σας εύχομαι κάθε χρόνο τέτοιες μέρες. Αυτό σημαίνει 2 πράγματα: ότι εσείς θα συνεχίζετε να υπάρχετε και εγώ θα έχω την υγειά μου να σας διαβάζω!

Ευχαριστώ πολύ για όλα!

Σπύρος
 
Συγκινήθηκα, τρελοπαιδα !
 
Χρόνια πολλά και από εμένα, άντε, κοντεύει το 10th anniversary !!!
 
attachment.php


Το πιο σημαντικο που μου χαρισε το Ρετρομανιαξ ειναι η ευκαιρια να γνωρισω εξαιρετικα παιδια, τα οποια εχω την τιμη να θεωρω φιλους! Αυτο ειναι για μενα ο πιο μεγαλος θησαυρος που κλεινει μεσα του το φορουμ: Τους ανθρωπους του!!!

Χρονια πολλα αγαπημενο Ρετρομανιαξ! Σε ευχαριστω για ολα!!! <3
 
Πίσω
Μπλουζα