Arcade games longplays by Metalcandyman

Πόσο τέλειο είναι αυτό, το είχα ξεχάσει. Το είχα στο Master System!
H μοναδικη εκδοση που ψιλογουσταρα να παιξω μετα την arcade αν και ελιωσα και αυτη του NES η οποια ειναι αθλια για μενα.Η MS εκδοση ειναι καλυτερη και ποιο κοντα στο arcade.
 

Asterix - Longplay - 1CC No Death​


YΓ: Το βιντεο αυτο ειναι αφιερωμενο στον φιλο Ace που ηθελε να ανεβαζω τα longplays σε 4:3 :headbangdude:

 
Τελευταία επεξεργασία:
Χωρίς πλάκα τώρα, το ότι στο retromaniax βρίσκεται ο καλύτερος παίχτης (@Metalcandyman) coin-ops στην Ελλάδα κι όχι μόνο, είναι μεγάλο ευτύχημα.
Να σαι καλα φιλαρακι μου ομως ειμαι απλα ενας καλος παικτης που εφαγε ολη του την ζωη μεσα στης αιθουσες απο το 1986 μεχρι και το καταραμενο 2002 και τιποτα παραπανω :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 

Wonder Boy - Longplay 1CC No Death (All Dolls,All Letters,Good Ending - Arcade)​


Συμφωνώ με Alucard 100%. Γενικά νομίζω πως τέτοιου είδους non-stop side scrolling arcades είναι και τα δυσκολότερα αφού δεν αφήνουν τον παίχτη να πάρει ανάσα. Παρακολούθησα αρκετό από το video. Με αρέσει ο τρόπος που παίζεις, γρήγορα αλλά ψύχραιμα, καθόλου νευρικά. Φοβερό play. Σχολείο.
 
Πίσω
Μπλουζα