Atari Jaguar κανείς???

Εχει ένα ξεκαρδιστικό review o Angry Nerd στο gametrailers για το Cybermorph.

(Για την ακρίβεια στα δυο βιντεο που παρουσιάζει το Jaguar)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Stormwatch είπε:
Εχει ένα ξεκαρδιστικό review o Angry Nerd στο gametrialers για το Cybermorph...
Τρομερό όντως, αν και το Iron Soldier θα ήταν ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ καλύτερο για bundle game.
 
Το ότι θα μιλάγαμε για σπάνια jag games δέν θα το περίμενε ούτε η Αtari :diablotin:
 
Other_Reality είπε:
Το ότι θα μιλάγαμε για σπάνια jag games δέν θα το περίμενε ούτε η Αtari :diablotin:
Γιατί υπάρχουν μη σπάνια jag games :D ? Με τις πωλήσεις του jaguar και το Tempest 2000 σπάνιο είναι :D :D :D
 
Πωλειται σφραγισμενο στην Αθηνα 40 ευρω.

Με λιγο περισσοτερα θα κανω την μοντα,

και θα παιζω ολα τα παιχνιδια.

Αυτο με τα "σπανια" αρχιζει να μου την δινει...
 
mike δώσε στοιχεία για την μοντα που λες..

ναι εχω και εγω jaguar καινουργιο στο κουτι του και ειμαι καλα...
 
Με πμ θα τα πουμε.
 
BJL εννοείς προφανώς. Δεν υπάρχει περίπτωση με BJL να παίξεις οτιδήποτε άλλο εκτός από homebrews τα οποία υποστηρίζουν BJL. Η μόνη σου επιλογή είναι το Skunkboard το οποίο είναι εκτός παραγωγής και πιανει χαζές τιμές στο epray.
 
Χαζες τιμες? Δηλαδη ειναι πολυ υψηλες ή πολυ χαμηλες?
 
Να το αναδιατυπώσω.. σε τιμές για χαζούς! :D
 
Άλλος ένας εκκολαπτόμενος ιαγουάρος εδώ...

Μάλιστα για 3 χρόνια ήταν η μόνη(!) κονσόλα που είχα, ενώ ταυτόχρονα ήμουν και ο μόνος που ήξερα που την είχα...

Ντρέπομαι που το λέω, αλλά την απέκτησα στα τελευταία της (κάπου στο 1996) και μάλιστα συλλέγοντας κουπόνια γνωστής αθηναϊκής εφημερίδας που έτυχε να διαβάζει ο παππούς μου.

Λόγω των παραπάνω, πέρα του Cybermorph που υπήρχε στο πακέτο, τα μόνα παιχνίδια που αγόρασα/έπαιξα ήταν τα Sensible Soccer, NBA Jam TE, DOOM, Kasumi Ninja...

Ναι, όπως καταλαβαίνετε, τα 3/4 τα είχα απωθημένα από άλλες κονσόλες...

ndial είπε:
Την προηγουμενη εβδομαδα παρελαβα κι εγω ένα Jaguar ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ. Αθικτο!Φυσικα ήρθε με το Cybermorph απο μαμα, που δεν λεει και πολλά περαν απο το γρηγορο animation στο 3D περιβαλλον και τον digitized ηχο.

Where did YOU learn to fly?!?

:p
 
Κριμα διοτι οταν βγηκε το Skunkboard rev2 η τιμη ηταν σχετικα καλη (85 δολλαρια) και εβγαλε καμια 150αρια κομματια. Ηταν ευκαιρια για χτυπημα. Τωρα, αστα βραστα
 
@ orolin : Ετσι κουπονι εφημεριδας !!! και αλλοι το πηραν ετσι (ονοματα δεν λεω).

Εχω απωθημενο το NBA JAM. Το εχω σε ολες τις εκδοσεις

(μονο md εχω 5 διαφορετικα), αλλα για jaguar μου λειπει.
 
Yup το εχω εδώ και το χαζεύω.

Ψάχνω να βρω το 2ο Jag CD. Βρήκα ενα αλλα δεν με ενθουσιάζει η κατάσταση του.

ry%3D480
 
τουαλέτα?λεκάνη?
 
ρε παιδιά πουλανε πλεόν το Jag CD?

οπου και να ψαξω (ebay κτλ) τιποτα! τι να πω...
 
Πίσω
Μπλουζα