Athens Digital Week 2008 [2009]

Τι θελω και ρωταω ε ? χαχα
 
Paspartoo είπε:
Τι θελω και ρωταω ε ? χαχα

Δεν νομίζω να ήταν ειρωνεία αυτό ? εεε

Anyway Linuxades δεν υπάρχουν αρκετοί (και αυτοί που υπάρχουν θα προτιμήσουν WIN πλατφόρμα) εκτός αυτού σχεδόν όλα τα σοβαρα-βαριά BENCHES "τρέχουν" σε WIN, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι τα BENCHIA του LINUX είναι κακά ή αναξιόπιστα.

Βγήκαμε και εκτός θέματος..............
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειρωνια ? Πως σου ρθε ?

Τεσπα
 
Αν ενδιαφερόμουν στο παραμικρό για το άθλημα του overclocking θα έδινα το παρών. Για modding τι να μου πουν για τη ζωή τους; Been there, done that.

Anyway, και του χρόνου με υγεία..........

BTW ο Hipro5 είναι από άλλο πλανήτη. Αν και δεν με ενδιαφέρουν τα bechia και το overclocking στο παραμικρό, σέβομαι απεριόριστα το τυπάκι που κάνει το κέφι του, το κάνει άψογα, περνάει καλά και είναι και numero uno άμα λάχει!!!!!!!!!!!!!
 
Εγω πηρα τα πιτσιρικια Κυριακη πρωι και πηγα. Οτι ειδα σας το ειπα. Μαλιστα τονισα στο ποστ μου οτι μου εκανε αλγηνη εντυπωση το "στεγνο" της διοργανωσης.

Ουτε ενα ενημερωτικο liflet δεν μας εδωσε καποιος. Μονο το Ταχυδρομικο Ταμιευτηριο εδινε κουμπαραδες. :)

Καλο το modding αλλα τι να κανω να δω κατι ψυκτρες σαν το κεφαλι μου οταν δεν βλεπω ghz, Crysis timedemo, 3DMark κτλ?

Ωραια φαση με το αζωτο (thanx για το info seaside) αλλα δεν μου εδωσαν καποιο φυλαδιο που να με ενημερωνει οτι θα εσκαγε μυτη και τι ωρα.

Επιμενω οτι σε ενα τοσο καταπληκτικο χωρο που διατεθηκε δωρεαν (?) μπορουσαν να γινουν ΓΕΝΙΚΩΣ παπαδες.
 
Πίσω
Μπλουζα