Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Θα συμφωνήσω με την Αναστασία, έκτακτη η κούκλα σου με την νέα της εμφάνιση GinaP! Η δε πρώτη φωτογραφία που χαιρετάει... όλα τα λεφτά!! :)
 
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!
 
Υπέροχη GinaP!! Είχαμε καιρό να τα πούμε αλλά επέστρεψες δριμύτερη!! Πολύ εμπνευσμένη η φωτογράφιση!! ;) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και... μιας και κάναμε πολύ λόγο για τις Ρόκερς τις τελευταίες μέρες, η παιδική μου κουκλίτσα ζήλεψε και ντύθηκε κι εκείνη Ρόκερ... Να ευχαριστήσω κι από εδώ την Candy4ever που μου έδωσε κι αυτή τη στολή!!! :) Ειλικρινά, δεν έχω λόγια... #)

picture.php
 
Fraulitsa. η Μπι-μπι μπο σου έχει καταπληκτικό μαυρισμα!
 
Ουαου!! Θα συμφωνήσω με τη τη GinaP! Καταπληκτικό μαύρισμα!!! Υπέροχο το ρουχαλάκι και καταπληκτική και η κούκλα!! Δε θυμάμαι να έχω δει τόσο μαυρισμένη και πανέμορφη ΒΙΒΙ ΒΟ!! Αλήθεια, ξέρεις πια είναι?? Σα να μου κάνει για Σεϊχέλες... Και όπως λέει και το άσμα:

''Πάμε για τρέλες στις Σεϊχέλες,

Πάμε για τρέλες, Ω! Ω!''
 
Να 'στε καλά κορίτσια! Soufle μου, δεν ξέρω ποια είναι, δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα... Τη βρήκα πέρσι μπερδεμένη με κάτι κουβαδάκια παιδικά μου χωρίς τα ρούχα της. Είχε πολύ μεγάλες μπούκλες, οι οποίες με το λούσιμο χαλάσανε... :( Δεν πρέπει να είναι από τη σειρά "Σεϊχέλες", μιας και οι κούκλες αυτές είχαν ζωγραφιστό μακιγιάζ και ίσια μαλλιά με αφέλειες... :xm: Βέβαια, με τέτοιο μαύρισμα.. δεν είναι κακό ένα ταξιδάκι προς τα εκεί... καθόλου κακό... :p
 
Πραγματικά πολύ όμορφη αυτή η κούκλα σου, fraoulitsa!

Η δική μου σεϋχέλες δεν έχει φυτευτές βλεφαρίδες, αλλά ζωγραφιστές. Ομως, το μακιγιάζ της δεν είναι το ίδιο έντονο ζωγραφιστό με της labamba.

ΣΕΥΧΕΛΕΣ

Προβολή συνημμένου 6258

LABAMBA

Προβολή συνημμένου 6259
 
Με γεια Φραουλιτσα!!! Ειναι πανεμορφη με τα νεα της ρουχαλακια!!! :)
 
Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στην CANDYFOREVER που έχει κατασκλαβώσει τους πάντες, βρίσκοντάς μας παιχνίδια και με την ευγένεια που την διακρίνει μας τα δωρίζει..!!

Απ ότι βλέπω έχει προμηθεύσει όλο το φόρουμ...!!! :D

Νομίζω ότι λόγω και των ημερών που έρχονται, άφησε τα ταχυδρομεία και πάρε έναν κόκκινο σάκο και ξεκίνα δουλειά..!! :)

Και ιδού ένα ρουχαλάκι ΒΙΒΙ ΒΟ από την σειρά Rockers...!! :)

picture.php
 
Με γειααααα!!!! Τα χαρισμενα παιχνιδια ειναι παντα πιο μοναδικα!!! :flower: :flower: :flower:
 
Πανέμορφο makisimo να το χαίρεσαι!! :flower:
 
Λοιπόν ετοιμαστείτε....!!!! Μιας και το αγαπημένο μας φόρουμ ανανεώθηκε, ένας νέος ρετρο-φίλος μου από το youtbe, κατόπιν συζητήσεως μας, αποφάσισε να μας κάνει ένα δώρο..!! Κάτι που ψάχναμε καιρό και δεν βρίσκαμε..!!! Τα λόγια είναι περιττά και τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολλά στο φίλο Νότη για την προσπάθεια που κάνει να διασώσει διαφημήσεις του 80 και του 90...!!!!! Aξίζει να του γράψουμε όλοι ένα σχόλιο με ένα μεγάλο Ευχαριστώ για την βοήθειά του και την προσφορά του..!! Μάλιστα υποσχέθηκε προσεχώς ότι θα δούμε κι άλλες πολλές διαφημίσεις El Greco....μέχρι και.....Φωτεινούληδες..!! :)

ΡετρΟ-φίλοι και ρετρΟ-φίλες,.......................διαφήμιση λαμπάδας ΒΙΒΙ ΒΟ...!!! :D :D :D

http://www.youtube.com/user/notisthom#p/u/5/Jn2Pn2URrbM
 
Καλά είναι απίστευτος ο notisthom τον έχω κι εγώ φίλο στο youtube και στο facebook.Έχει πολύ σπάνιο αρχείο!!!!!!!
 
Βρηκα ενα μαγαζι στο Μοναστηρακι που εχει τρεις bibi bo χυμα αλλα σε πολυ καλη κατασταση η δυο ειναι β περιοδου η μια ειναι αυτη με τα χρυσα στα μαλλια της και η τριτη ειναι η μπαλαρινα που ηταν με την βαση (σε αυτην απο οτι ειδα λειπει) και καποια ρουχαλακια β περιοδου στα κουτια τους. Για τιμες δεν ρωτησα γιατι δεν με ενδιαφερουν η β αλλα μετα σκεφτηκα οτι καποιος απο εσας ισως ενδιαφερετε και προνοησα να κρατησω την καρτα του μαγαζιου. Οποιος ενδιαφερετε ας μου στειλει πμ να του δωσω διευθυνση και τηλ.
 
Νομίζω ότι η ΒΙΒΙ ΒΟ με τα χρυσά μαλλιά είναι πολύ γιορτινή από μόνη της, επομένως και η πιο κατάλληλη για να σας ευχηθεί ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

attachment.php
 
Καλά Χριστούγεννα σε όλους :D

Μytiny ευχόμαστε να σε βρει ο καινούργιος χρόνος με όλα αυτά που αναζητάς!!!!!!!

Επίσης και στα υπόλοιπα παιδιά του retromaniax ευχόμαστε πολλά ΜΑΑΑΑΑΑΑ πάρα πολλά ρετροπαιχνιδια να σας έρθουν την καινούργια χρονιά #) #) #)
 
Να'σαι καλά El Greco Fanatic! :) Ευχαριστώ για τις ευχές σας! Κι εγώ με τη σειρά μου εύχομαι η νέα χρονιά να μας αποκαλύψει πολλά ρετροπαιχνίδια! :D
 
Αυτη την βρήκα τυχαία στην Λάρισα που είχα πάει για δουλειά πριν από 3 χρόνια.P1301121.jpg

Επίσης έχω και την ντουσιέρα η οποία είναι λίγο σπασμένη.Θυμάμαι πόσο φώναζε η μητέρα μου επειδή γεμίζαμε το μπάνιο με νερα!!! :frypan:

Προβολή συνημμένου 28775Στο κάτω μέρος της βάσης έχει τρύπα απ'όπου βάζαμε νερό.Το όλο σύστημα λειτουργούσε με 2 μεγάλες μπαταρίες που έμπαιναν στο πίσω μέρος.Αρκούσε το άνοιγμα της βρύσης του ντους και η bibibo μας έκανε πολλά χαλαρωτικά και ρομαντικά μπανάκια.Δυστυχώς στην φαντασία της ρομαντικά :flower: γιατί ποτέ δεν αποκτήσαμε Τζον Τζον με την αδερφή μου :(

P1301120.JPG

P1301114.jpg
 
Πανέμορφες οι χρυσομαλλούσες σας ΒΙΒΙ ΒΟ κορίτσια!! Να τις χαίρεστε!! Eleni_ponaki καταπληκτική η ντουσιέρα που μας δείχνεις!! Αλήθεια λειτουργεί ακόμα μετά από τόσα χαλαρωτικά μπανάκια?? lol lol Η καημένη έζησε όλη της ζωή περιμένοντας τον ένα και μοναδικό??Είναι μοιραίο αυτό το αγόρι πως να το κάνουμε!! Μήπως τελικά αντί για χαλαρωτικά-ρομαντικά μπανάκια έκανε κρύα ντουσάκια η έρμη?? lol lol
 
Πίσω
Μπλουζα