Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld αυτό το ρουχαλάκι κόπηκε από τη μέση και πάνω και ράφτηκε ασημί κορδέλα bibi-bo στο τελείωμα.Πως να το θυμάσαι;

Αύριο γοβούλες γαλάζιες φωτογραφημένες στο φως με γαλάζιο σύνολο..ειδικά για σένα...

Αυτή η κούκλα με αυτό το ρούχο είναι το avatar μου.Ο άγγελος μου τη λέω εγώ...

picture.php


Υ.Γ. Η ντίβα έγινε όπως έγινε,θεά, γιατί πήρε θετική ενέργεια εις τριπλούν!!! :D

Φαντάσου ότι υπάρχουν λατρεμένη άλλα τόσα που δεν τα έχουμε...σε πόσες πια ντουλάπες να μπουν;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μα, είναι ένας άγγελος!!! :heartcloud: Πανέμορφη κούκλα!!

Αναστασία μου, δεν είναι και τόσα πολλά τα δικά μου, τα περισσότερα πρώτης περιόδου δεν φιλοξενούνται πια σπίτι μου, είναι της ξαδέρφης μου :(

 


Πιο δύσκολη περίπτωση για μένα είναι η sindy
:burn:
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld μία φωτογραφία αφιερωμένη για σένα για να δεις τις γαλάζιες γόβες!!!Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τη bibi-bo-άγγελο!

picture.php
 
Αχ ειναι ονειρο!!!! #) #) #) Κοριτσια σας θαυμαζω για την υπομονη και το γουστο σας στα ρουχα! Με ποση φροντιδα μας τα δειχνετε! Απο τα ωραιοτερα ντεφιλέ που εχω δει. :flower:
 
Ραπουνζέλ μου, σ'ευχαριστώ πολύ!! Υπέροχες οι γαλάζιες γόβες, μοναδικές, όπως επίσης και η ολόσωμη φόρμα! :)

Αναστασία μου, το γούστο είναι el greco, εμείς απλά... δειγματίζουμε :p

Είναι η εβδομάδα ρετρομόδας bibi-bo!! :D
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld ένα ξεχωριστό φόρεμα που μου έστειλες και το δίδυμο του έχει πάει Ιταλία σε μαγικά χέρια... :thanx2:

picture.php


Υ.Γ. Χαίρομαι που σου αρέσει η ολόσωμη φόρμα και οι γαλάζιες γόβες! ;)

Λατρεμένη Αναστασία χαίρομαι που σου αρέσουν.Απλά μαζέψαμε και νοικοκυρέψαμε τα ρούχα της bibi-bo ανά περιόδους!
 
Κι εμένα μου αρέσει αυτό το φόρεμα, έχει κάτι το παραμυθένιο, θα μπορούσε να είναι το φόρεμα της σταχτοπούτας!! Χαίρομαι που έχετε από ένα κορίτσια, κράτησα κι εγώ το τρίδυμό του! ;)

Συνεχίζουμε με "Παραμυθένια ομορφιά". Γκεστ σταρ, το ανιψάκι διδυμάκι bo, γιατί το σετ είχε ρουχαλάκια και για τα διδυμάκια!!

Ευχαριστώ πολύ την φίλη που με βοήθησε να βρω αυτό το πανέμορφο φόρεμα! ;)

picture.php
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld υπέροχο φόρεμα!!!Η Άνοιξη η ίδια!!!Να το χαίρεσαι!!!Βέβαια και η ντίβα το αναδεικνύει! ;)

Χορηγίας συνέχεια...η πολυαγαπημένη μου mytinyworld έντυσε αυτό το ζευγάρι. :thanx2:

Αυτό το ζακετάκι είναι όνειρο αρκεί να του βγάλεις πρώτα όλα εκείνα που έχουν βάλει μέσα στα μανίκια για να φουσκώνει...το αγαπάω πάντως πολύ.Απόδειξη πως και η Β΄περίοδος όταν είχε κέφια έβγαζε ονειρικά ρούχα!

picture.php
 
Να'σαι καλά ραπουνζέλ μου, έπρεπε αυτό το ζευγάρι να είναι ασορτί!! :) Αυτή η φωτογραφία είναι πολύ πολύ γλυκιά! :thumbup:

Η bibi-bo πίτσυ και ντόλυ, φοράει ένα φορεματάκι β' περιόδου!

picture.php
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld η bibi-bo πίτσυ και ντόλυ είναι από τις πιο ωραίες κούκλες της Β΄περιόδου.Το φορεματάκι σαν φραουλίτσα είναι!Πολύ όμορφο!!!

Κι αφού ο λόγος για φραουλίστικα φορεματάκια,ένα ίδιας απόχρωσης που κυκλοφόρησε φορεμένο πάνω σε μια κούκλα που ήταν δεμένη σε μια λαμπάδα...

picture.php
 
Αυτά τα φορέματα με τα τούλια είναι φανταστικά!:dribble:

Η Νταϊάνα με ρούχο β' περιόδου. Και αυτό το ρούχο δεν μου άρεσε, αλλά το αγόρασα #)

Το κουτί που διακρίνεται πίσω, είναι το δικό του.

picture.php
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld το χαλάει ο ροζ φιόγκος.Χωρίς πιστεύω ότι θα ήταν πολύ καλύτερο!Η φούστα χωρίς το φιόγκο είναι πολύ ωραία!

Παρακάτω παραθέτω τη μπλούζα από μια ολόσωμη φόρμα που έχω από τη bibi-bo Ρόκερ.Το υπόλοιπο ξέβαψε, έβαψε τα πόδια της κούκλας και το πέταξα.

picture.php
 
Τι κακό κι αυτό με τα υλικά που ξεβάφουν... :( Εμένα ξεβάψανε οι χρυσές γόβες στις πατουσίτσες της Νταϊάνας μου... :( :(

Και επειδή η bibi-bo είχε και στην δεύτερη περίοδο τον καλό της φίλο, ας δούμε τον Τζον Τζον πίτσυ και ντόλυ

picture.php
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld παίδαρος ο Τζον Τζον!!!Το λάστιχο στο το λαιμό μάλλον του το έβαλε η bibi-bo!Πως λέμε από το λαιμό τον σέρνει;

Αυτό με τα ρούχα της bibi-bo που αποσυντίθονται τι να πω;Της barbie δεν έχω κανένα ρούχο με το ίδιο πρόβλημα.Τελικά μερικές φορές η αντιγραφή είναι φτηνή...

Άλλο ένα φουρό Β΄περιόδου που σε αυτήν την περίοδο πολλά ρούχα μοιάζανε μεταξύ τους!!!

picture.php


picture.php
 
Κι όμως, είναι όμορφο κι αυτό! Οπως και η τριανταφυλλένια, που είναι το αγαπημένο μου β' περιόδου!

Αυτό το ύφασμα το γυαλιστερό, πρέπει να το ξεκίνησε με το φόρεμα star, έτσι δεν είναι ραπουνζέλ μου?

Προβολή συνημμένου 5302
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld πράγματι το φόρεμα της star ήταν το πρώτο ρούχο με αυτό το υλικό!

Το μπλε σύνολο ολόκληρο με την πουκαμίσα του,που χάρις σε σένα και τη λατρεμένη μας Αναστασία κατάλαβα πως μπαίνει η τεράστια πουκαμίσα στη bibi-bo! :thanx2:

picture.php
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Στη Β΄περίοδο οι bibi-bo απέκτησε διάσημες φίλες όπως τη Μαντόνα και τη Σάντρα...Ούτως ή άλλως με τους Ρόκερς άρχισε η Β΄περίοδος...

Η δική μου Σάντρα...

picture.php
 
Ραπουνζέλ μου ήθελα να σε ρωτήσω για τις μπουκλίτσες στα μαλλιά της κούκλας σου, τις κάνεις εσύ ή έτσι ήταν η κούκλα? Πόσο όμως να κρατήσουν οι μπούκλες από μόνες τους? Τα χτενίσματα που κάνεις είναι πολύ ωραία όλα :)
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Amalia34 μου εγώ φτιάχνω τα χτενίσματα των κουκλών.Μόνο στο avatar μου η κούκλα έχει τις δικές της μπούκλες,Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Ίσως παίζει ρόλο ότι ξέρω και κουρεύω και χτενίζω ερασιτεχνικά πάντα!Σε πολλές έχω κάνει και προσθετική για να αποκτήσουν όγκο και πιο πλούσιο μαλλί!

Μερικά χτενίσματα που έκανα στη Νόρα χωρίς να της κόψω μία τούφα μαλλί...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Γεια στα χέρια σου Ραπουνζέλ! Πολύ όμορφα τα χτενίσματα της Νόρας σου!
 
Πίσω
Μπλουζα