Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Βάζω αυτό το χρυσουλί στα β γιατί έχει και αυτό σκρατς.

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

soufle αυτό το φουστανάκι είναι Α΄περιόδου και ας έχει το σκρατς.Πρέπει να είναι επανακυκλοφορία.Επίσης κάποια Β΄περιόδου κράτησαν το κούμπωμα.Ελπίζω να μη σε μπέρδεψα... #)

Το παρακάτω που σου βάζω είναι Α΄περιόδου με σκρατς.

picture.php
 
Αααα... Ναι μάλλον μπερδεύτικα λίγο. Από ότι κατάλαβα ότι είχε ξεμείνει εκεί γύρο στην εποχή αλλαγής του κουμπώματος τα ξανακυκλοφόρησαν με το νέο τρόπο;; Ok θα τα εντάξω στα α τότε. Ευχαριστώ για την πληροφορία!! Rapunjel μήπως ξέρεις κάτι και για το ασπρόμαυρο ταγιεράκι με τα χρυσά κορδονάκια;; Το έχω βάλει στα α γιατί είχε κουμπάκι post #224.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

soufle μου το ασπρόμαυρο ταγεράκι είναι Α΄περιόδου.Νόμιζα ότι στο είχα αναφέρει.Συγνώμη αν το παρέλειψα.

Σου παραθέτω ένα Β΄περιόδου που είχε κουμπί...άβυσσος αυτή η el greco! ;)

picture.php
 
Υπέροχο Rapunjel! H ρομαντική μόδα και κυρίως τα liberty είναι από τα αγαπημένα μου! Σ΄ευχαριστώ για το ταγιέρ! Ξέρεις αν του λείπει κανένα κομμάτι;Αν έχει κάποιος καμιά φωτογραφία θα βοηθούσε πολύ...
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

soufle μου δε νομίζω ότι του λείπει κάτι.Δεν θυμάμαι αν είχε τσαντάκι.

Και μιας και σου αρέσουν τα ρομαντικά ακόμη ένα της ίδιας περιόδου...

picture.php
 
Τα ρομαντικά νομίζω κι εγώ πως είναι τα ωραιότερα μας πάνε σε μια άλλη εποχή που αρμόζει καλύτερα σε μια κούκλα σαν τη Bibibo μας...
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 ένα ακόμη ρομαντικό για σένα της ίδια περιόδου...

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλά υπέροχο, σε ευχαριστώ για τη φωτογραφία μου άρεσε πολύ...
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 σε ευχαριστώ και σου βάζω μια φωτογραφία της bibi-bo τριανταφυλλένια που πιστεύω ότι ταιριάζει με την τριανταφυλλένια σου ψυχή που είναι γεμάτη καλοσύνη!

picture.php
 
Καλή μου Αmalia34 ακόμη ένα liberty για σένα με ποδίτσα και Β περιόδου αν και με κουμπάκια.

picture.php
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Καλή μου soufle υπέροχο φόρεμα και πολύ γλυκά τα μικρούλια!

Γλυκιά Amalia34 σε έχουμε γεμίσει με ρομαντικά φορέματα.Ξέρω όμως πόσο σου αρέσουν! ;)

Και ένα ακόμη από την Αφροδίτη φορεμένο...

picture.php
 
Γλυκιά μου soufle και αγαπημένη μου Ραπουνζέλ είναι αλήθεια πως τα ρομαντικά φορέματα είναι τα αγαπημένα μου για αυτό και σας ευχαριστώ για τις υπέροχες φωτογραφίες που μου αφιερώσατε. Τις θαυμάζω πάντα :)
 
Υπέροχη η τριανταφυλλένια σου και τα λόγια σου για μένα ακόμη πιο τριανταφυλλένια, είσαι υπέροχη Ραπουνζέλ μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ :)
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 εγώ σε ευχαριστώ για το χαρακτήρα σου και που σε γνώρισα.

Επίσης καλή μου soufle να σαι πάντα τόσο δημιουργική και θετική όπως είσαι.Σας ευχαριστώ για όλα κορίτσια! :D
 
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια Amalia34 και Rapunjel μου!! Δεν υπάρχει ούτε μία ΒΙΒΙ ΒΟ σε αυτό το site που να μην είναι τυχερή με τέτοια περιποίηση!! Αυτές τις μέρες είμαστε λίγο στο τρέξιμο και δεν μπόρεσα να περάσω καινούργιες φωτογραφίες αλλά έκανα μια καινούρια ΄΄επιδρομή ΄΄στην αποθήκη και ανακάλυψα τις περιπέτειες της ΒΙΒΙ ΒΟ σε βιβλίο με κασέτα!! Και μάλιστα το η ΒΙΒΙ ΒΟ πάει διακοπές που είναι και επίκαιρο ;) Η κασέτα δεν είναι και πολύ στα καλά της αλλά θα προσπαθήσω να την αποκαταστήσω και να βρω κανένα προγραμματάκι να την κάνει MP3 για να την ανεβάσω μαζί με το βιβλιαράκι.

Σημείωση: 'Οταν μου πήρανε το ροζ μπουρνουζάκι, για κάποιο λόγο συνοδευόταν με παντόφλες μπλε για τον Τζον Τζον... :eek:
 
καλησπέρα! Οι κούκλες είναι πανέμορφες!!!!!!! :)

Soufle θα ήταν πολύ ενδιαφέρων να ακούγαμε για τις διακοπές της bibi-bo αν καταφέρεις να το κάνεις mp3:)
 
Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου abbey!! Θα το προσπαθήσω το γρηγορότερο δυνατό αλλά δεν ξέρω τι θα γίνει. Ήδη στο κασετόφωνο παίζει σα χαλασμένος δίσκος, αλλά έχω ένα φίλο που υποσχέθηκε ότι κάτι θα κάνει. Θα δούμε..
 
Πρίν από όλα να βεβαιωθούμε για τα πνευματικά δικαιώματα και μετά ;) Μην έχουμε κανένα πρόβλημα. Οκ? :D
 
Πίσω
Μπλουζα