Bibi-bo: Β' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Πες τα Αναστασια έτσι κι εδώ στη Γερμανία από συντήρηση μια χαρά η κούκλα μου με τοσο κρύο και υγρασία τι να πάθει?

Αλλά σαν την πατρίδα πουθενά δεν είναι....
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Λατρεμένη Αναστασία και γλυκιά Amalia34 έχετε απόλυτο δίκιο!Λέτε στο τέλος να πάρω τις κούκλες και να έρθω εκεί; :D
 
Ραπουνζελ μου να ερθεις οποτε θες!!! Μονο να μας το πεις πρωτα να ελευθερωσουμε χωρο για τις κουκλες σου!!! :D :D:D

Εχεις και πολλες, ζωη να χεις!!! :flower: :flower: :flower:
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Λατρεμένη Αναστασία μου σε ευχαριστώ.Η bibi-bo το άκουσε και ετοιμάζει ντουλάπες! :D

picture.php
 
Να σου πω θα ήταν πολύ ωραία να ήσουν κι εσύ εδώ για να γνωρίσει και η bibibo μας και μια ξένη χώρα :) Μόνο που εδώ θα χρειαστεί μόνο χειμερινά ρουχαλάκια μια που ο καιρός δε λέει να φτιάξει :)
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 της πάνε πολύ όμορφα τα χειμερινά ρούχα της bibi-bo οπότε πιστεύω ότι θα ήταν μια κομψή κυρία εκεί! ;)

picture.php
 
Πράγματι Ραπουνζέλ μου αυτό φαίνεται και από τη φωτογραφία σου της πηγαίνουν πάρα πολύ τα χειμερινά και ειδικά νομίζω τα κόκκινα :)

Και μου αρέσει πολύ όταν τη βλέπω με σκουφάκι ή οποιοδήποτε καπέλο, είναι τέλεια!
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 σε ευχαριστώ!Αφού σου αρέσουν τα καπέλα η Νόρα με καπέλο και ανοιξιάτικο φουστανάκι που μου έστειλε η πολυαγαπημένη mytinyworld μου! :thanx2:

picture.php
 
Δεν έχω λόγια για τη Νόρα σου τέλειο το φόρεμα αλλά και το καπέλο...

Και μου αρεσει και το φόντο που έχεις βάλει με τα κόκκινα λουλούδια...
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 να σαι καλά!Οι bibi-bo σε ευχαριστούν για τα καλά σου λόγια!

picture.php
 
Κι εμείς σε ευχαριστούμε για τις λατρεμένες σου κούκλες, υπέροχες όλες. Και αυτή τέρμα αριστερά τι χρυσαφένια μαλλιά που έχει και πόσο λαμπερά :)
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 σε ευχαριστώ για την καλοσύνη σου! Κι αφού σου αρέσει τόσο η αριστερή στη βάζω φωτογραφία γοργόνα...και στην αφιερώνω εσένα και της λατρεμένης Αναστασίας!

picture.php
 
Σε ευχαριστώ καλή μου Ραπουνζέλ μου αρέσει πολύ και αυτή η κούκλα είναι πράγματι αντάξια της α περιόδου έχει πολύ χρυσαφένια μαλλιά και πολύ ωραίο βάψιμο, είναι μια τέλεια γοργόνα !
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 σε ευχαριστώ για τα γλυκά σου λόγια!Μια φωτογραφία της πολυπαιγμένης μου bibi-bo με τα καινούργια της μαλλιά που της έβαλα από την αρχή... ;)

picture.php
 
Πολύ καλή δουλειά Ραπουνζέλ μου τα μαλλιά της είναι τέλεια. Πού βρίσκεις τα μαλλιά και τα προσθέτεις είναι από άλλες κούκλες? Να ξέρω αν χρειαστεί κάτι για την μπαλαρίνα μου γιατί η μαμά μου μου είπε πως τα μαλλιά της δεν είναι πολύ μακριά.
 
Αχ αυτη η γοργονα!!! Οτι πρεπει τωρα που καλοκαιριασε Ραπουνζελ μου!!!
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Ξέρω λατρεμένη πόσο αγαπάς αυτή τη φωτογραφία και για αυτό την έβαλα ξανά!

Γλυκιά Amalia34 μπορείς να πάρεις μαλλιά από το ebay,από κατάστημα καλλυντικών ή από κάποια άλλη κούκλα! Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!

Μια πολύ αγαπημένη bibi-bo Β΄περιόδου είναι η χρυσή bibi-bo!

picture.php
 
picture.php


Πραγματικά υπέροχη και η χρυσή bibibo σ΄ευχαριστώ για την άμεση απάντηση θα το έχω υπόψιν μήπως χρειαστώ μαλλιά κάποια στιγμή. Με πολλή εκτίμηση σου αφιερώνω Ραπουνζέλ μου τη φωτογραφία αυτή με την Bibibo Papunjel μου να φοράει ένα κορμάκι της Barbie που αγορασα χτες μαζί με το μπουφάν, είναι για την Barbie ενόργανη γυμναστική δυστυχώς τα παπουτσάκια είναι πανέμορφα αλλά και πολύ μικρά για την Bibibo αλλά πάλι καλά που της μπήκαν τα ρούχα (με λίγη δυσκολία βέβαια στα μανίκια είναι λίγο στενά, αλλά τι να κάνουμε μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος?)
 
Bibi-bo: Β περιοδος (ρουχα + αξεσουαρ)

Γλυκιά Amalia34 είναι τόσο υπέροχη η φωτογραφία που έβαλες που θα πρότεινα να την κάνεις avatar σου! Σε ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση!!! :D

Ένα πολύ αγαπημένο μου φόρεμα είναι το κίτρινο της Β΄περιόδου.Εδώ σε παλιότερη φωτογράφιση,το φοράει η Ανθισμένη την εποχή που άλλαζε σιγά,σιγά...

picture.php
 
picture.php


Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Ραπουνζέλ μου ίσως το κάνω και αβαταρ γιατί κι εμένα μου άρεσε περισσότερο από όλες όσες έχω τραβήξει. Κι επειδή το καλοκαίρι ήρθε και πρέπει η bibibo μας να είναι σε φόρμα μερικές ασκήσεις γυμναστικής για να διατηρηθεί το τέλειο κορμί της :)
 
Πίσω
Μπλουζα