Bibi-bo Μέρος 4ο

Ευχαριστώ Rapunjelaki μου!! Μπα, δεν απελπίζομαι!! Θα βγω στη γύρα για κανένα ύφασμα γιατί δεν μου κάνει τίποτα το κλικ!

Τι θεϊκό το νυχτικό-και όχι μόνο!! Κάλλιστα το βάζει και πηγαίνει στη Λυρική!!!

Υποκλίνομαι στο ταλέντο σου άλλη μια φορά!!!
 
Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το νυχτικό.Το ύφασμα του ταιριάζει για νυχτικό.

Η Νόρα φοράει το σύνολο φθινοπωρινός περίπατος...

picture.php
 
Αγαπημενες μου κουκλομανες, ευτυχως που ειδα τις μοναδικες σας κουκλιτσες, τα χτενισματα και τις δημιουργιες της αγαπημενης μας Rapunjel και ηρθα στα ισια μου!!! Αυτο το "...τα κεφαλια μεσα" με εχει κατακρεουργησει...:precry2: :D

Παω να διαβασω αυτα που εχετε ποσταρει αυτον τον καιρο και επανερχομαι!!! :flower:
 
Bibi-bo

Λατρεμένη Αναστασία μας καλώς ήρθες και από δω.Μη στενοχωριέσαι για τα κεφάλια μέσα.Με την καλή μας την παρέα θα περνά πιο όμορφα ο καιρός!!! ;)

Και επειδή είσαι ένα αστέρι αφιερωμένη σε σένα η δημιουργία που φορά η Ανθισμένη το μαργαριταρένιο αστέρι...

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:cheers: :cheers: :cheers: :wave: :wave: :hurrah: :hurrah:Wellcome back!!!! Eλπίζουμε να πέρασες τέλεια Αναστασια μου!! Δε θέλω στεναχώριες!! Όλα έχουν την ομορφιά τους!! Καλώς μας ήρθες και πάλι!!!

Rapunjelaki μου τι ομορφιά είναι αυτή ?? Πάλι ξεπέρασες τον εαυτό σου!!!Γεια στα χεράκια σου και πάλι!!!
 
Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και συμφωνώ με όλα αυτά που λες.Κάθε τι έχει την ομορφιά του και το λόγο που γίνεται... ;)

Η Νόρα με το σύνολο κυρία των τιμών...

picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα