Bibi-bo Μέρος 4ο

Με τέτοια ζέστη και τη ΒΙΒΙΒΟ στα κόκκινα, φωτιά στα μπατζάκια μας!! Τέλεια καλή μου !! :animeek: :award:

abbey μου σε ευχαριστώ πολύ! Είδα και τα δικά σου και είναι εκπληκτικά! Συγκινήθηκα πολύ με τα αυτοκόλλητα!

Η Λίζα σε wild καταστάσεις...με ρούχα της ακατανόμαστης Bibi...

picture.php
 
Rapunjel μου, κουρελακι να πιανεις και οτ κουτιρ να γινεται!!! Τι αλλο να πω!

Το χτενισμα τη μπουλουκας ειναι τελειο! Εχει δικιο που της αρεσει τοσο της Mytinyworld μας! Λαμπει με αυτο το κοκκινο. Η Ανθισμενη ειναι γλυκεια και μελαγχολικη :)

Η Λιζα με τα πετσινα ειναι τρελο θηλυκο! Αντι για κρανος εχει τα ξανθα της μαλλια!
 
bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Η Λίζα είναι πανέμορφη πάνω στη μηχανάρα της!Της πάει πολύ αυτό το στυλ!

Λατρεμένη Αναστασία σε ευχαριστώ για την ευχή σου.Πράγματι οι μπουλούκες είναι πολύ γλυκιές.Η Ανθισμένη θα είναι πάντα μελαγχολική με τόσα που έχει περάσει.Το μόνο που μπόρεσα να της κάνω είναι να την κάνω εκτός από μελαγχολική και γλυκιά!

Ένα πράσινο ταγιέρ για το χειμώνα,ο χειμώνανθος ,φορεμένο από τη Βιργινία που είναι χτενισμένη όπως αρέσει στη λατρεμένη Αναστασία! ;)

picture.php
 
Εκπληκτική και η Βιργινία και το ταγεράκι και το χτένισμα με τις μεγάλες μπούκλες!! Άσε που ξαναθυμήθηκα το μπλουζάκι με την παντελόνα :eek: Τι σοκ και κείνο! Απλά δεν υπάρχει καλή μου!!! Για άλλη μια φορά :bow: :bow:

Χαίρομαι πολύ Αναστασία μου και Rapunjel μου που σας άρεσε η Λίζα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo

Καλή μου soufle ξέρω ότι μια μικρή αδυναμία έχεις της Βιργινίας. ;)

Ποιο μπλουζάκι με την παντελόνα του λες;

Σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια που ξέρω ότι βγαίνουν μέσα από την όμορφη ψυχούλα σου!

Η Ανθισμένη Μαρία μιας και η Νόρα πάει διακοπές με την Αφροδίτη παρουσιάζει το σύνολο-φόρμα καρδιά της ερήμου...

picture.php
 
Σκέτο όνειρό και η Ανθισμένη και το συνολάκι καρδιά της ερήμου!!! Χίλια μπράβο Rapunjel μας και σε ευχαριστούμε που τα μοιράζεσαι μαζί μας!! Τρελαίνομαι που βάζεις και ονόματα όπως η el greco!!!

Όντως στη Βιργινία έχω μια αδυναμία αλλά όλες τους είναι υπέροχες!!

Τυχερή η Νόρα!! Εμείς ούτε για ένα μπανάκι ακόμα! Κάνουμε όμως σάουνα στο...σπίτι, δεν έχω παράπονο

Το σετάκι παντελόνα-μπλουζάκι που έλεγα είναι στο post #440 στο ίδιο θρεντ! Από τα πιο αγαπημένα μου, αν και δύσκολο να διαλέξω!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo

Καλή μου soufle πάντα ευγενική και καλόκαρδη!Σε ευχαριστώ! Εύχομαι να κάνεις πολλά πολλά μπανάκια!

Η Αγγελική επιστρατεύτηκε να παρουσιάσει το σύνολο φθινοπωρινός ουρανός!

picture.php
 
Η Αγγελική εκτός του αδιαμφισβήτητου γεγονότος ότι είναι σαν άγγελος, φοράει ένα από τα πιο υπέροχα ρούχα που έχω δει!! Πάλι μου χαλάς το Top 1000 (και βάλε...)!!! Το σχέδιό του θυμίζει Α περίοδο el greco και... μακράν τελειότερο!!!!!! Καλέ πόσο να αντέξω ακόμα;;; Υπέροχοοοοοοοοο!!!!!!!! Γεια στα χεράκια σου τα χρυσά και φτου σκόρδα να μη σε ματιάξω!!! Ένα μικρό (εννοώντας σε μέγεθος πάντα) αριστούργημα!!
 
bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Για σήμερα η Ανθισμένη Μαρία φοράει το σύνολο γαλαξίας...

picture.php
 
Rapunjel μου ελπιζω να εχεις κρατησει ολα τα πατρον που φτιαχνεις σε μια θηκη με χρυση βιβλιοδεσία!!! Πολυ κομψα και γλυκυτατα!!! Συγχαρητηρια! :)

Ειναι ολα πανεμορφα αλλα το Καρδια της Ερημου μου αρεσε ιδιαιτερα γιατι με ταξιδεψε σε καραβανια και ερημους! :flower:

Τα χτενισματα ειναι πλεον επαγγελματικα, δεν το συζητω!!!!
 
bibi-bo

Λατρεμένη Αναστασία σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Πολλά τα φτιάχνω χωρίς πατρόν.Έχω μόνο τα πατρόν από τα πρώτα ρούχα που έφτιαξα.

Η Νόρα που επέστρεψε από τις διακοπές της με το σύνολο εργαζόμενο κορίτσι.

Το πάνω μέρος του ντε πιεζ το είχα ράψει παλιότερα αλλά τώρα του πρόσθεσα

μανίκια και του έραψα και τη φούστα του...

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απανωτά τα χτυπήματα!!!! Καλέ τι ομορφιές είναι αυτές πάλι!! Τι υπέροχη που είναι η Νόρα με αυτό το χτένισμα!! Και το φόρεμα και το σύνολο...δεν ξέρω ποιο να πρωτοθαυμάσω!! Συγχαρητήρια και πάλι κοριτσάκι μου :worship: :worship:!!! Αυτό θα πεί OOAK!!! Μπράβο και πάλι μπράβο!!!
 
Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Πάντα ευγενής και καλόψυχη.

Η Νόρα φοράει το μαγιό αφρός που έφτιαξα.Πίσω αν και δε διακρίνεται καλά έχει ένα δαντελένιο φιόγκο.

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ωραίο Rapunjel:)!!!
 
Υπέροχο το μαγιό Rapunjelaki μου!! Και τι όμορφο το χτένισμα της Νόρας !! Γεια στα χεράκια σου κοριτσάκι μου!! Μας κατέπληξες για άλλη μια φορά!
 
:bow: :bow: Άπαιχτη για μιά ακόμη φορά η δημιουργία της Rapunjel μας!!!

Kαι μόλις είδα και τα νυφικά της Soufle... :eek: Τι να πω βρε κορίτσια... :burn: Ότι ζήλεψα;;; Λίγο είναι... :dribble: Διπλαμπαρώστε σπίτια γιατί δεν την γλιτώνετε την επιδρομή μου... :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ ομορφα ρουχα rapunjel! Και φυσικα υπεροχα χτενισματα!
 
Bibi-bo

Γλυκιά μου abbey,καλή μου soufle,ευγενική μου Juanita και Δωροθέα μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

Juanita μας όποτε θες έλα είσαι καλοδεχούμενη! :D

Η Ανθισμένη φοράει το σύνολο ανθισμένο λιβάδι που αποτελείται από φόρεμα και ζακετάκι.Έτσι φοριέται και καλοκαίρι(χωρίς το ζακετάκι) και φθινόπωρο (με το ζακετάκι).

picture.php


picture.php
 
Bibi-bo

Δωροθέα μου χαίρομαι που σου άρεσε!

Η Αφροδίτη με το φθινοπωρινό σύνολο ρομάντζο...

picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα