Bibi-bo Μέρος 5ο

Και στη διαφήμιση του περιοδικού, δεν λέει ξεκάθαρα τα ονόματα. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
 
attachment.php


Ήρθε για τα καλά το καλοκαιράκι και έτσι είπα να φωτογραφίσω τη μπιμπιμπό με ένα καλοκαιρινό συνολάκι που λατρεύω, αν και το έχω ξαναδείξει στο παρελθόν με την πρώτη μου κούκλα. Είναι ρουχαλάκι που είχα πάρει από τη Γερμανία όταν ζούσα εκεί πριν 2 χρόνια. Ήταν ρουχαλάκι για την κούκλα στέφι λαβ. Οι μπότες χαρισμένες από τον φίλο μου ελ γκρέκο :)
 
ολα πανεμορφα Αμαλια!!! τι να πει κανεις για την κουκλα,το συνολο που φοραει και τη φωτογραφια; :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Φίλη Amalia πολύ όμορφη και αυτή η φωτογράφιση σου και πολύ αληθινή. Το σύνολο είναι πολύ χαριτωμένο. Να σαι καλά να μας βάζεις τέτοιες όμορφες φωτογραφίες.
 
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ :)
 
Αμαλία σ'ευχαριστούμε για τις βόλτες που μας πηγαίνεις στην εξοχή! Καταπληκτική κι αυτή η φωτογραφία!
 
Amalia12 έχεις ανοίξει νέους δρομους πια στις φωτογραφησεις..!! όπως είπε και η φίλη από πάνω, μας πηγαίνεις βόλτες και σ ευχαριστούμε γι αυτό..!! :)
 
Μακίσιμε, mytinyworld σας ευχαριστώ πολύ κι εσάς για τα καλά σας λόγια.

attachment.php


Η φωτογραφία αυτή είναι αφιερωμένη στην φίλη μου mytinyworld που είχε την καλοσύνη να μου χαρίσει εκτός από το φόρεμα που σας έδειξα και αυτό το υπέροχο ροζ παπίνι της μπιμπιμπό. Η μπιμπιμπό ετοιμάζεται να παει βόλτα παρέα με τη δίδυμη αδελφούλα της.
 
Φίλη Amalia πολύ ζωντανή και πολύ όμορφη φωτογραφία. Τα τζιν ρουχαλάκια της bibi-bo είναι πολύ όμορφα. Να σαι καλά να βγάζεις τέτοιες ωραίες φωτογραφίες και να ναι καλά και η mytinyworld που σου χάρισε το ωραίο παπίνι.
 
Αμαλια πολυ ομορφη και η τελευταια φωτογραφια που ανεβασες :)

η μπιμπι μπο με το φορεμα νομιζω οτι ειναι ετοιμη να ανεβει στο παπινι και να παει βολτα με τη φιλη της :)

με γεια το παπινι και :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:
 
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Όσο για τα τζιν της μπιμπιμπό ας είναι καλά οι κινέζοι. Τα είχα πάρει πριν 2 χρόνια περίπου στο ιμπέι από τα κινέζικα :eek::eek:
 
Αμαλία, με γεια και το παπίνι και το φόρεμα! Δεν είναι ωραίο που παίρνουν ζωή όλα αυτά τα αξεσουάρ με τις φωτογραφίες μας? Οπως λέει και η Κατερίνα, οι δυο φίλες είναι έτοιμες για βόλτα! Σ'ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες!
 
attachment.php


Φέτος το καλοκαίρι δε λέει να έρθει κάθε μέρα βροχή και χαλάζι και αέρας. Έτσι αναγκαστικά η φωτογραφία μέσα στο σπίτι ενώ η φύση έξω είναι ανθισμένη πώς να βγει έξω η μπιμπιμπό με το εξώπλατο? Θα αρπάξει γερό κρύωμα.
 
Φίλη Amalia η πιο μυρωδάτη φωτογραφία σε ροζ,πράσινο και άσπρο. Πανέμορφη ανοιξιάτικη μυρωδάτη φωτογραφία και πολύ όμορφο χτένισμα έκανες στην bibi-bo.
 
τι ομορφιες ειναι αυτες παλι Αμαλια μου :) λουλουδενια η φωτογραφια σου :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

πρεπει να ειναι πολυ ομορφο το φορεμα της μπιμπι μπο,οσο για την κομμωση της: αναδεικνυει ακομα περισσοτερο το πανεμορφο προσωπο της :cheers: :cheers: :cheers:
 
Φίλοι μου ελ γκρέκο και Κατερίνα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια. Όσο για το φόρεμα Κατερίνα μου είναι αυτό που έχω και σε λαχανί με πουά κάτω από τη μέση. Είναι ένα από τα πιο συνηθισμένα φορεματάκια στο ιμπέι αν και απλό είναι όμως όμορφο πολύ. Επειδή μου αρέσει πολύ το πρόσωπο της συγκεκριμένης μπιμπιμπό για αυτό και της πιάνω συχνά πίσω τα μαλλιά για να το αναδείξω.
 
Amalia34 είπε:
Επειδή μου αρέσει πολύ το πρόσωπο της συγκεκριμένης μπιμπιμπό για αυτό και της πιάνω συχνά πίσω τα μαλλιά για να το αναδείξω.
και πολυ καλα κανεις Αμαλια μου,το λαμπερο της προσωπο πρεπει να αναδεικνυεται :)
 
attachment.php


Και μια μπιμπιμπό στα πορτοκαλί...
 
Φίλη Amalia τέλεια φωτογραφία, φόρεμα και χτένισμα! Πανέμορφη η κούκλα με τις πλεξούδες.
 
υπεροχη η φωτογραφια σου Αμαλια :cheers: :cheers: :cheers:
 
Πίσω
Μπλουζα