Bibi-bo Μέρος 5ο

Περαστικά σου σπιρτούλη και όταν αναρρώσεις περιμένω κι εγώ να δω με χαρά τις όμορφες κούκλες σου με νέα συνολάκια.
 
Ευχαριστώ φίλοι μου για τις ευχές. Σήμερα που άρχισα να συνέρχομαι έβγαλα δύο φωτογραφίες της bibi bo, που φορούν δύο ακόμη ρετροσύνολα μάρκας "μ'έκαψες". :p :p:DΟι φωτογραφίες δεν είναι ότι καλύτερο , μα βλέποντας τες με τα βραδυνά σύνολα, μου έφτιαξε η διάθεση.

P4220103.jpg

P4220102.jpg
 
περαστικα κι απο μενα σπιρτουλη!! πολυ ωραια και τα δυο συνολα,να τα χαιρεσαι!!!!!

μου αρεσουν πολυ και τα μαλλια της 2ης μπιμπι μπο ,της ταιριαζουν πολυ :) :) :)

ευχαριστουμε πολυ για τις φωτο!!!!!!
 
spirtouli πολύ ωραίες φωτογραφίες, πολύ ωραία σύνολα, ιδίως το πρώτο, και πολύ όμορφες κούκλες. Να σαι πάντα καλά να βγάζεις ωραίες φωτογραφίες να μας δείχνεις!
 
Spirtoulis περαστικά..!! Τα ρουχαλάκια θα μπορούσαν άνετα να ειναι Ελ Γκρεκο Β περιόδου..!! Και οι φωτογραφησεις σου ειναι ΠΑΡΑ πολύ καλές..!! Νομίζω εχουμε βελτιωθεί και οι δυό μας..!! Μ αρέσει που χρησιμοποιείς κι εσυ φόντο και παίρνουν άλλο χρωμα πια οι φωτογραφίες σου .. :) :flower:
 
attachment.php


Αυτή η φωτογραφία παιδιά αφιερώνεται στον καλό μου φίλο ελ γκρέκο που έχει σήμερα τα γενέθλιά του. Του εύχομαι Χρόνια του Πολλά, να είναι πάντα καλά και να περνάει ακόμη καλύτερα!
 
El Greco χρόνια πολλά και πάντα με υγεία και ρετροανακαλύψεις. Amalia ωραία η φωτογραφία σου, μοιάζει με κάρτα. :) Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Τα ρούχα πιστεύω ότι ταιριάζουν στην bibi bo. Αν και στη δεύτερη φωτογραφία, το φόρεμα το έβαλα σαν σακί στην κούκλα.
 
EL GRECO χρονια πολλα κι απο μενα,να τα εκατοστησεις κι ο,τι επιθυμεις να πραγματοποιηθει!!!

Αμαλια τι ομορφιες ειναι αυτες; κουκλιστικο το δωρο σου στον Γιαννη :)
 
Φίλες Amalia, spirtouli και katerinak σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Φίλη Amalia σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την καλλιτεχνική φωτογραφία . Είναι πανέμορφη και με συγκίνησες. να είστε όλες καλά. Ευχαριστώ ξανά.
 
Εύχομαι Χρόνια Πολλά σε όλους και από εδώ! :) Ευχαριστούμε για τις πανέμορφες φωτογραφίες!

Γιάννη, χρόνια πολλά και από εμένα!

Σπιρτούλη τα ρούχα είναι πολύ ρετρό και όμορφα και πάνε στην bibi-bo.

Αμαλία, μας ταξιδεύεις κάθε φορά με τις ονειρεμένες φωτογραφίες σου, μπράβο! :cheers: :thanx2:
 
Μytinyworld σε ευχαριστώ πολύ. Σπιρτούλη με γεια τα νέα συνολα της μπιμπιμπό είναι πανέμορφα. Της πάει τόσο πολύ το μπλε. Και οι φωτογραφίες που τράβηξες είναι πεντακάθαρες σε ευχαριστούμε :thanx2: :thanx2:
 
mytinyworld σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Κι εσύ να έχεις υγεία,καλοτυχία και αγάπη.
 
spirtouli η συγκεκριμένη κούκλα έβγαινε με φούξια μαλλί, με πράσινο και με μπλε μαλλί νομίζω.
 
Ευχαριστώ για την απάντηση. Με μπλε μαλλιά δεν έχω δει φωτογραφία. Οι άλλες δύο κούκλες είχαν και αυτές παραλλαγές στα μαλλιά?
 
spirtouli αυτή η κούκλα των rockers που είδες στη φωτογραφία είχε αυτό το μαλλί και ήταν η τραγουδίστρια Σάντρα. Οι άλλες δύο κούκλες δεν είχαν καμία άλλη παραλλαγή.
 
Λίγο περίεργο μου φαίνεται που η el greco άλλαζε μαλλιά σε μία μόνο από τις κούκλες. :xm: 'Αγνωσται αι βουλαί της ελ γκρέκο.
 
spirtouli σου βάζω φωτογραφία με τη Σάντρα με μπλε μαλλί, για την ακρίβεια γαλάζιο. Αλλαγή χρώματος μαλλιού (ροζ) βλέπουμε στη συγκεκριμένη φωτογραφία και σε μια κούκλα με το κλασσικό πρόσωπο της bibi-bo. Με το ροζ μαλλί ήταν η bibi-bo Μαντόνα. Η Μαντόνα κυκλοφόρησε και έτσι και με την άλλη κούκλα με τα ζωγραφιστά μάτια.

attachment.php
 
Ευχαριστώ για την φωτογραφία. :thanx2: :thanx2: Για να καταλάβω η bibi bo Μαντόνα κυκλοφόρησε με φούξια, πράσινο και μαλλί και με δύο διαφορετικά μακιγιάζ στο πρόσωπο. O Boss ήταν πάντα ίδιος. Η Sandra ήταν αυτή η κούκλα με το διαφορετικό πρόσωπο?Τα μπέρδεψα λίγο. :angry:
 
spirtouli η Σάντρα που είδες στο ebay και έχει και η mytinyworld κυκλοφόρησε με ροζ, πράσινο και μπλε μαλλί. Η Μαντόνα η κούκλα κυκλοφόρησε με ροζ μαλλιά και το κλασικό πρόσωπο της bibi-bo αλλά και με πρόσωπο με ζωγραφιστά μάτια. O Boss ήταν πάντα ίδιος όπως σωστά είπες.
 
Πίσω
Μπλουζα