Bibi-bo Μέρος 5ο

Μήπως γνωρίζει κανείς να μου πει. Είχα αναφέρει πριν καιρό ότι είχα αγοράσει μία κούκλα dream dancer της Tomy και της έβαλα ένα φόρεμα της Βιbi -bo και της είναι μεγάλο. Η bibi-bo show είναι πιο κοντή από την κανονική bib-bo?(ρωτάω γιατί η μία κούκλα έχει στηριχθεί στην άλλη).
 
Φίλη spirtouli η bibi-bo show είναι ψηλότερη από την κανονική bibi-bo.
 
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, απλώς έψαχνα να την ντύσω και μου 'εκανε εντύπωση το γεγονός ότι δεν τησ κάνει φόρεμα της bibi bo
 
Κατά καιρούς διαβάζω πάλι τα θέματα της bibi bo. 'Ισως επηρεασμένη και από το καλοκαίρι (φέτος βέβαια καλοκαίρι είναι μέχρι το απόγευμα, μετά πιάνει άνοιξη, βάζει κρύο για την εποχή και έχει βροχή πολλές φορές) οφείλω να ομολογήσω ότι η bibi bo με το χρυσό μαγιώ είναι η δεύτερη αγαπημένη μου μετά το φωτεινό όνειρο.
 
Πως το έλεγαν εκείνο το σύνολο της bibi bo που έμοιαζε σαν κοστούμι από το μικρό σπίτι στο λιβάδι?Πράσινο νομίζω ήταν.
 
Μάλλον το "Σαλούν" εννοείς Spirtoulis :)

Θυμάμαι που λέγαμε ότι ουσιαστικά είναι λες και βλέπεις την Λώρα να τρέχει στα λιβάδια :p

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και τα δύο φέρνουν σε μικρό σπιτι στο λιβάδι. Αλλά μάλλον θυμάμαι το δεύτερο. Δεν το έχω δει ποτέ να πωλείται κανένα απο τα δύο. Είναι σπάνια φαίνεται. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
 
Έντυπες διαφημίσεις προϊόντων της σειράς Bibi Bo, ελπίζω να μην έβαλα κάτι εκτός θέματος.

CHWScan00533b.jpg

BHWScan00518.jpg

BHWScan00531b.jpg

BHWScan00534.jpg

BHWScan00534b.jpg

BHWScan00567.jpg

BHWScan00568b.jpg

BHWScan00569.jpg

CHWScan00533.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα