Bibi-bo Τζον-Τζον

Καλορίζικα και καλοφόρετα τα ρουχαλάκια..!! Ειδικά αυτο με τη τσάντα , δεν το ειχα ξαναδει, ειναι πολύ καλό..!!! :D
 
Υπεροχα!!!!!! Πω πω ο Τζον Τζον της Candy, ειναι πλεον το χρυσο παιδι!!! :)

Σουφλε μου με γεια τα υπεροχα ρουχαλακια απο τα χερακια της αγαπημενης κουκλομανας!!! :flower:
 
Σουφλε μου, με γεια τα ρουχαλάκια! Ειδκά αυτό με την τσάντα είναι απίθανο! Καλοφόρετα! :) :) :)
 
DSC06258.jpgτο πιο προσφατο μου αποκτημα!! :) ...αυτος εδω ο λιγο ταλαιπωρημενος φιλος μας ,αν δεν κανω λαθος απο τα ρουχα, πρεπει να ειναι απο την οικογενεια μπο...μοιαζει ομως πολυ με τον τζον-τζον! :xm: η αληθεια ειναι οτι με εχει μπερδεψει λιγο! :) μηπως καποιος ξερει κατι περισσοτερο? :) ευχαριστω πολυ!!
 
Ο Τομ τομ, ειναι ο άντρας της Μπέτυ Μπο, η οποία ειναι η αδερφή της Bibi-Bo..!! Eίναι συζυγος και πατέρας δύο παιδιών..!

Να τον χαιρεσαι... Ειναι σε ΠΑΡΑΑΑ πολύ καλη κατάσταση :)
 
σ ευχαριστω πολυ μακισιμε μου!!!....αρα οντως τελικα ειναι απο την οικογενεια μπο! :) ομως δεν μοιαζει πολυ στον τζον τζον η κανω λαθος??η μπετυ μοιαζει αρκετα με τη μπιμπιμπο μας,αλλα η διαφορα φαινεται στο μουτρακι τους,της μπετυ-μπο ειναι λιγο πιο σουφρωμενο ,αδελφουλες ειναι αλλωστε επιβαλλεται να μοιαζουν λιγακι! :) ....του τομ -τομ ομως δεν βρισκω κατι....
 
lollipopmerenta είπε:
σ ευχαριστω πολυ μακισιμε μου!!!....αρα οντως τελικα ειναι απο την οικογενεια μπο! :) ομως δεν μοιαζει πολυ στον τζον τζον η κανω λαθος??η μπετυ μοιαζει αρκετα με τη μπιμπιμπο μας,αλλα η διαφορα φαινεται στο μουτρακι τους,της μπετυ-μπο ειναι λιγο πιο σουφρωμενο ,αδελφουλες ειναι αλλωστε επιβαλλεται να μοιαζουν λιγακι! :) ....του τομ -τομ ομως δεν βρισκω κατι....


Με γειά σου ο ΤΟΜ ΤΟΜ!!!! Να τον χαίρεσαι και σε τόσο καλή κατάσταση μάλιστα!!! Ο ΤΟΜ ΤΟΜ δεν διαφέρει στα χαρακτηριστηκά από τον Τζον Τζον οπότε μην παραξενεύεσαι!! Αυτό που τον κάνει άντρα της Betty bo είναι το χαρακτηριστηκό ρουχαλάκι και τίποτα άλλο!!

Δεν θέλω να φανταστώ τι χμ.... παρεξηγήσεις θα μπορούσαν να συμβούν ανάμεσα στις αδελφές αν τολμούσε να αλλάξει ρούχα....... :sealed: :nervous: :bash:

:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Πω πω πλακα!!!! :D Μα να κρεμεται απο ενα ρουχο η αληθινη ταυτοτητα του Τομ Τομ?

.......

Και μετα σου λενε οτι το ρουχο δεν κανει τον ανθρωπο!!! :eek:
 
χαχαχαχαχαχαχα!!soufle και αναστασια εχετε πολυ δικιο!!! :) :D θα τον αφησω και γω λοιπον μετα ρουχαλακια του μην εουμε τιποτα παρεξηγησεις!!!χαχαχα :D ευχαριστω πολυ για τη διευκρινηση παντως!!
 
Και ναι έχω τον πρώτο μου Τζον Τζον Β ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!

Ο Τζον Τζον ΧΑΒΑΗ ο οποίος κανονικά στη διαφήμιση φοράει μαγιό με μαύρα αστέρια anyway...

attachment.php


Και εδώ ένα μπουρνουζάκι για να μην κρυώσει μετά το μπάνιο...

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σουφλεδάκι μας γλυκό, τι φλέβα καλοκαιρινή χτύπησες? Με γεια τον καστανομάλλη σου και το ρουχαλάκι του! Χμ, σαν πολύ δεν κράτησε αυτός ο χειμώνας?:mad:
 
Πίσω
Μπλουζα