Bibi-bo: η επανακυκλοφορία της;

Spirtouli μην με παρεξηγεις αλλά η φωτογράφηση είχε γίνει καιρό πριν και στο πόδι...! Και ότι υπήρχε έβαλα..!! :p
 
'Αμα πάει πάντως η bibi bo έτσι στα χιόνια θα φάει καλή τούμπα. :D Πάντως όπως είχε επισημάνει ο Wally για τα Κάστρα και Πολιορκητές η καλύτερη απόδειξη για το πόσο δημοφιλή είναι η bibi bo φαίνεται από την επισκεψιμότητα του site.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φλικε makisimo έγραψες με τη φωτογράφιση και τη λεζάντα! Είσαι άπαιχτος! :D

Φίλη katerinak πάρε από μένα ότι φωτογραφίες θες και φτιάξε το βίντεο. Είσαι η καλύτερη! :)

Φίλη Αμαλία πάντα γλυκιά και ευγενική είσαι σαν την αγαπημένη μας κούκλας.Να σαι καλά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μακάρι βρε παιδιά να βγει κάτι απ'αυτή την προσπάθεια.. Είναι πραγματικά κρίμα να είναι τόσο εμφανής η έλλειψη υποτυπώδους -τουλάχιστον- αισθητικής στα σημερινά παιχνίδια.. Μόνο και μόνο για να αναδείξουμε την αίγλη και την ομορφιά που είχαν τα δικά μας παιχνίδια σε αντίθεση με τις σημερινές "τερατοκούκλες", αξίζει να προσπαθήσουμε!! Καλή δύναμη και με τη νίκη! :award:
 
Πιστεύετε οτι είναι πολλά τα 5' για το video;

Περίπου πόση διάρκεια είναι το ιδανικό να έχει;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
katerinak είπε:
αν δεν προσφερεται κανεις αλλος τοτε θα το κανω εγω χρησιμοποιωντας καποιες φωτογραφιες σας και στιγμιοτυπα αν κι εχω πολυ καιρο να φτιαξω βιντεοΓια να δουμε αν υπαρχει καποιος εθελοντης
απο γραφιστικα και οτι αλλο σε σχεση με διμιουργικο spot κλπ εδω ειμαι εγω απλα μου δινετε οτι υλικο θελετε και αφηστε την μαγια στον ντισνευ εεεε εμενα ενοω! τωρα αν βαλω και κανενα αγριμι μεσα μην με κατηγορησετε αγαπες ειναι αυτες :p :p
 
Cococinel είπε:
Πιστεύετε οτι είναι πολλά τα 5' για το video;
Περίπου πόση διάρκεια είναι το ιδανικό να έχει;
Cococinel νομιζω οτι ειναι καλα 5 λεπτα αλλα καλυτερα να σου απαντησει καποιος απ τους αντμιν σ αυτο γιατι το βιντεο θ ανεβει στο youtube καναλι του retromaniax
 
katerinak είπε:
Cococinel νομιζω οτι ειναι καλα 5 λεπτα αλλα καλυτερα να σου απαντησει καποιος απ τους αντμιν σ αυτο γιατι το βιντεο θ ανεβει στο youtube καναλι του retromaniax
Βασικά φτιάχνω και ένα μικρότερο σαν δείγμα, ώστε να σταλθεί πιο εύκολα και γρήγορα! Που να το στείλω όμως για να το δείτε;
 
Το βίντεο μπορεί να είναι και δεκάλεπτο. Απλά μη κάνετε χρήση υλικού που μπορεί να έχει πνευματικά δικαιώματα. Πχ το κομμάτι της μουσικής επένδυσης ή ολόκληρο διαφημιστικό σποτάκι. Για ότι άλλο θέλετε να ρωτήσετε σχετικά στείλτε ένα πμ :)
 
Gallon μήπως εντελώς τυχαία πεταχτεί κανένα αγριμι-κροκόδειλος;; :p Λέω εγώ τώρα :p :p

Cococinel αναμένουμε.... :D
 
Μόλις έφτιαξα ένα μικρό με 5-6 φωτογραφίες μόνο μέσα, απλώς για να το δείτε να μου πείτε αν σας αρέσει! Το ανέβασα στο YouTube unlisted, δεν μπορεί να το δει κανένας, μόνο όποιος έχει το link. Γι'αυτό να σας το στείλω με προσωπικό μήνυμα ή να το ποστάρω εδώ;
 
makisimos είπε:
Gallon μήπως εντελώς τυχαία πεταχτεί κανένα αγριμι-κροκόδειλος;; :p Λέω εγώ τώρα :p :pCococinel αναμένουμε.... :D
οριστε να μην λες! και κροκοδειλος πουθενααα χαχαχαχαbibibo campain.jpg
 
Cococinel απλά τέλειο!!!Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και περιμένω το ολόκληρο!!! :bow: :thanx2:

Galoob πανέμορφη εικόνα. Γίνεται το ποιο να γίνει πιο; :bow:
 
Σε ευχαριστώ πολύ EL GRECO!!! #)

Αυτό το video φτιάχτηκε σύμφωνα με το δικό μου γούστο όμως, οπότε κάθε παρέμβαση δεκτή!! Αν συνοδεύεται και απο πρόταση για βελτίωση ακόμα καλύτερα, θα με βοηθούσε πολύ!

Galoob φ-ο-β-ε-ρ-ή !!!!!
 
Cococinel πολυ ωραιο το δειγμα που μας εδειξες!!!αναμενουμε το ολοκληρωμενο βιντεο :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Galoob πολυ καλη η φωτογραφια που εφτιαξες αλλά πρεπει να διορθωθει το ορθογραφικο λαθος :)
 
Cococinel πολύ καλή δουλειά. Εγω ειμαι ασχετη με αυτα δυστυχως απλα ηθελα να ρωτησω αν ο χρονος που αλλάζει η φωτογραφια της μπιμπιμπο μπορει να μειωθεί. Δηλαδή γινεται οπως δειχνει οτι αλλαζει σελιδα και μπαινει νεα φωτογραφια της μπιμπιμπο, αυτο να γινεται λιγα δευτερολεπτα νωριτερα ; ετσι θα χωρεσουν περισσοτερες ποζες με τη μπιμπιμπο. Δεν ξερω αν μπορει να γινει κατι τετοιο. Η μουσική επισης υπεροχη. Περιμενουμρ να το δουμε κι ολοκληρο και σε ευχαριστουμε προκαταβολικά για τον κόπο σου και την υπέροχη δουλειά :)
 
bibibo campain.jpg ε μου βαζετε δυσκολα με την μπιμπιμπο χαχα βαλτε μου κανενα αγριμι να μην κανω λαθος :p
 
Galoob, φοβερά επαγγελματική δουλειά... :bow: :bow: :bow: :bow: Σε ευχαριστούμε πολύ !!!

Επόμενη κίνηση, προώθηση αυτης της αφίσας σε όλα τα γκρουπ και τις σελιδες μας στο facebook..!! ;) Like και Share παντου παρακαλώ!! :cool:

Και περιμένουμε να δούμε πως θα γινει η κατάσταση με τις ψηφιακές υπογραφές...!!
 
Την έβαλα στο twitter μου,στη σελίδα της bibi-bo στο facebook ,στο flirk και στο μπλοκ μου. Πιστεύετε ότι θα βοηθούσε να το στείλω και στους πολιτικούς;
 
Πίσω
Μπλουζα