Bibi-bo: η επανακυκλοφορία της;

Αυτή είναι η τελευταία bibi-bo που κυκλοφόρησε η bibi-bo Πίτσι και Ντόλυ.

Η bibi-bo είναι η Εθνική μας κούκλα. Βοηθήστε μας να διεκδικήσουμε την επανακυκλοφορία της:

The bibi-bo is our National doll. Help us reclaim the recirculation:

https://www.change.org/petitions/hasbro-hellas-hasbro-inc-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-bibi-bo-reproduction-of-bibi-bo-doll-2#share

attachment.php


 
πολυ ομορφο το συνολο αυτο φιλε EL GRECO,πώς λεγεται;

ΥΓ: Υπογραψτε παιδια,λιγο ακομη θελει για να φτασουμε τις 300υπογραφες αν και εχουμε πολυ δρομο ακομα μπροστα μας
 
Ξέρω πως δεν είναι δυνατόν, αλλά μερικές φορές αναρωτιέμαι αν στήναμε κανά πάγκο σε καμία κεντρική πλατεία, πόσες υπογραφές θα μαζεύαμε?
 
Φίλη katerinak σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά δεν έχει ονομασία αυτό το σύνολο της κούκλας.

Φίλη spirtoulis μακάρι να το έκανε κάποιος αυτό με ένα τάμπλετ ή ένα notebook και να μαζεύαμε υπογραφές.
 
ευχαριστω για την πληροφορια φιλε EL GRECO,κατι αλλο ηθελα να σε ρωτησω: η ψηφοφορια για ποσο διαστημα μπορει να μεινει ανοιχτη; υπαρχει καποιο οριο ή οποτε συμπληρωθει ενας ικανοποιητικος αριθμος ηλεκτρονικων υπογραφων;
 
Φίλη katerinak δεν ξέρω πόσο μένει ανοιχτή η ψηφοφορία. Πιστεύω πως θα πρέπει να μαζευτούν πολλές υπογραφές. Οι υπογραφές στέλνονται ανά διαστήματα στην εταιρία αλλά μπορείς και να στείλεις το petition άμα μαζευτούν πάρα πολλές στην εταιρία με ένα e-mail. Θέλουμε πάντως πάρα πολλές υπογραφές ακόμη.


Θέλουμε τη bibi-bo μας πισω στα καταστήματα παιχνιδιών:




We want the bibi-bo us back in toy stores:

attachment.php


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
alepounirus σε ευχαριστώ πολύ. Να σαι καλά! Στείλτε το στις επάφές σας στο e-mail σας και όπου αλλού μπορείτε να μαζέψουμε όσο γίνεται περισσότερες υπογραφές. Σας ευχαριστώ για ότι κάνετε για αυτήν την κούκλα!

Αγαπάμε τη bibi-bo και θέλουμε να κυκλοφορήσει ξανά:

We love the bibi-bo and we want to rerelease :

https://www.change.org/petitions/hasbro-hellas-hasbro-inc-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-bibi-bo-reproduction-of-bibi-bo-doll-2

attachment.php


 
Φιλε El Greco, ξαναεβαλα και στο γκρουπακι που εχουμε για την Sindy Pedigree την petition μπας και συγκινησω και τους θαυμαστες αυτες της κουκλας απο την Βρετανια και υπογραψουνε, μιας και η Bibi-bo παιχτηκε απο εμας σαν κολλητη φιλη της Sindy! Ειχανε και το ιδιο active body! Επισης εχω προσθεσει και ενα μπανερ για την petition και στο νεο μου σαιτ, αλλα δυστυχως λογω χρονου δεν εχω αξιωθει να το τελειωσω και να το βαλω ονλαιν. Σου υποσχομαι να βαλω και ενα banner και στο σαιτ της bibi-bo.

Δυστυχως δεν περιμενα να μαζευτουν με τοση δυσκολια οι υπογραφες...
 
Αναστασια κανεις μας δεν περιμενε οτι οι υπογραφες θα μαζευονταν με το σταγονομετρο,εγω νομιζα οτι οι πρωτες 500 θα συγκεντρωνονταν σχεδον αμεσως,αλλά ονειρο ηταν...

ευχομαι να αλλαξουν τα πραγματα για να ελπιζουμε στην επανακυκλοφορια της αγαπημενης μας κουκλας
 
Φίλη Αναστασία σε ευχαριστώ για ότι κάνεις όπως και όλα τα παιδιά που βοηθάνε να διεκδικήσουμε την επανακυκλοφορία της κούκλας.

Φίλη katerinak έχεις δίκιο. Ίσως να την αγαπάμε πολύ λίγοι άνθρωποι τελικά.
 
Εγώ πάντως είμαι αισιόδοξη, επανακυκλοφορούν κούκλες όπως η Sindy και οι Jem, γιατί όχι και η bibi bo.
 
spirtoulis είπε:
Εγώ πάντως είμαι αισιόδοξη, επανακυκλοφορούν κούκλες όπως η Sindy και οι Jem, γιατί όχι και η bibi bo.
γιατι ομως δε μαζευονται οι υπογραφες για τη Βibi bo;

σημαινει οτι δεν υπαρχει ενδιαφερον..

Η Sindy κυκλοφορησε σε διαφορες χωρες (για τις Jem δεν ξερω) και ειναι πιο γνωστη κουκλα αρα υπαρχει και μεγαλυτερο ενδιαφερον για επανακυκλοφορια της

Η Βibi bo ομως αν κυκλοφορησε μονο στην Ελλαδα και πουθενα αλλου τοτε θα πρεπει να στηριχτουμε αποκλειστικα στις ελληνικες ηλεκτρονικες υπογραφες..
 
To θέμα της Bibi -bo α περιόδου έχει 144.591 εμφανίσεις έως τώρα, δεν πιστεύω ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρον. Μήπως φοβάται ο κόσμος ότι εάν εγγραφεί , θα γεμίζει spam αλληλογραφία. Να τονίσουμε ότι κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει, μόνο ένα μήνυμα σου στέλνετε μόλις εγγραφείς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα