Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

με γεια σου μακισιμε!!!!!!πραγματικο ονειρο το "φωτεινο ονειρο" !!!!!!!!

μηπως μπορεις να μας βγαλεις και μια φωτογραφια με τη bibi bo στο σκοταδι για να δουμε το φορεμα να φωσφοριζει;
 
Αμαλία σε ευχαριστώ για τα πολύ καλά σου λόγια και για την ευγένεια σου!Να έχεις και εσύ μια πολύ γλυκιά χρονιά σαν την αγαπημένη μας κούκλα!

makisimo σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για την ευγένεια σου. Να χαίρεσαι το φωτεινό όνειρο. Είναι πολύ όμορφο! Να ναι καλά η Soufle και θα ευχηθώ ο νέος χρόνος για σένα να φέρει ότι καλύτερο.
 
Είχε και κορδέλα το φωτεινό όνειρο?Πολύ ωραία και τα δύο σύνολα παιδιά. Άμα είναι δυνατόν makisime όπως είπε και η katerinak , βγάλε το φωτεινό όνειρο να φωσφορίζει.#)'Εχω και εγώ καημό να το δω
 
Σας ευχαριστω πολύ για τα καλά σας λόγια..!! Δυστυχως δεν έχω τις φωτογραφικες ικανότητες τηςMytiny και της Αναστασίας και παρότι προσπάθησα, δεν μπορώ να βγάλω φωτογραφία που να φωσφορίζει στο σκοτάδι..!!! :(

Η κορδέλα στην μέση και τα μαλλιά είναι μια ευγενική προσφορά απο το γνωστό κατάστημα σοκολάτας max perry...χαχαχαχαχ Είχαν μπει κατι γλυκά ως δώρο στο σπίτι λόγω γιορτών και να που η κορδέλα περιτυλίγματος του κουτιού, ήταν ότι έπρεπε ..!! ;)
 
Παιδιά, ευχαριστούμε για τις υπέροχες φωτογραφίες!! Είναι όλα υπέροχα! :flower:

Να τα χαίρεστε!
 
Eσυ Mytiny μας χρωστάς μια συγκεκριμένη φωτογραφία ή θυμάμαι λάθος?? :D
 
Πρώτα από όλα να ευχαριστήσω τον EL GRECO για την πανέμορφη bibi bo Σλάλομ που επιτέλους τη βλέπουμε!!!! Να τη χαίρεσαι!!!!!!! Οφείλω να παραδεχτώ πως άξιζε η αναμονή για μια τόσο υπέροχη κούκλα και φορεσιά!!!!Και πάλι ευχαριστώ που μοιράστηκες αυτή την τόσο σπάνια φωτό μαζί μας!!

makisimako μου με γεια σου!!! Το μισό μου δωμάτιο καλύπτεται από τα δώρα σου, το φουστανάκι αυτό είναι σταγόνα στον ωκεανό... έχεις μοιράσει τα μισά σου υπάρχοντα στα τέσσερα σημεία του ορίζοντα θα ήταν μεγάλη αδικία να μην έχεις έστω ένα κομμάτι αυτής της σειράς!!! Ντροπή από το Θεό... ;)

Να το χαίρεσαι και εις άλλα με υγεία!! (εντάξει η κορδέλα έπιασε τόπο, κανα σοκολατάκι θα φάμε??? :wait2: :tease: )

Retromaniax καλεί Kambia.... (ή και όποιον άλλο έχει την καλή θέληση...) Κατ' αρχάς καλή χρονιά!!!!! Κατά δεύτερον , γίνεται να συμπληρώσουμε στον κατάλογο τα παρακάτω που εμφανίζονται για πρώτη φορά??? Κάντε το το καλό ....

Κοντεσίνα

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?14060-Bibi-bo-A-%F0%E5%F1%E9%EF%E4%EF%F2-%28%F1%EF%FD%F7%E1-%E1%EE%E5%F3%EF%F5%DC%F1%29&p=329542&viewfull=1#post329542

Σλάλομ

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?14060-Bibi-bo-A-%F0%E5%F1%E9%EF%E4%EF%F2-%28%F1%EF%FD%F7%E1-%E1%EE%E5%F3%EF%F5%DC%F1%29&p=331315&viewfull=1#post331315

Δυστυχώς ούτε εγώ κατάφερα να φωτογραφήσω τη σειρά Φωτεινό όνειρο με τέτοιο τρόπο που να φωσφωρίζει... Ίσως φταίει που είναι χρησιμοποιημένα και πλυμένα πολλές φορές με αποτέλεσαμα να φωσφορίζουν μόνο στο απόλυτο σκοτάδι. Το λέω αυτό γιατί θυμάμαι πως όταν μου είχαν πρωτοπάρει το νυχτικό φωσφόριζε πολύ ωραία στο ημίφως ενώ τώρα δεν φαίνεται τίποτα...
 
soufle είπε:
Retromaniax καλεί Kambia.... (ή και όποιον άλλο έχει την καλή θέληση...) Κατ' αρχάς καλή χρονιά!!!!! Κατά δεύτερον , γίνεται να συμπληρώσουμε στον κατάλογο τα παρακάτω που εμφανίζονται για πρώτη φορά??? Κάντε το το καλό ....
Έτοιμο soufle :)
 
Kambia είπε:

Εντάξει, απλά δεν υπάρχεις.... :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:Τέτοια άμεση αντίδραση ανήκει στη σφαίρα της φαντασίας... Σε ψηφίζω για πρωθυπουργό τώρα!!! :biglaugh:Χίλια ευχαριστώ!!!!
 
Χαχαχαχαχα Ευχαριστώ αλλά καλά είμαι εδώ :D

Πάντως βλέπω οτι ο κατάλογος έχει σχεδόν συμπληρωθεί. 4 φορεσιές είναι προς αναζήτηση και 6 αξεσουάρ.

Σιγά σιγά θα ανέβει και στην ARK ;)
 
mytinyworld να σαι καλά!

soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για την ευγένεια σου.
 
Σουφλέ μου, τι καλά να σε ακούμε(διαβάζουμε)!! :biglaugh:

Μακισιμάκο, αν εννοείς την άμαξα με το σαλούν, ναι, το έχω υπόψη! Αλλά έχω και τη στολή πατινάζ να φωτογραφήσω για τον κατάλογο, γιατί νομίζω την είχαμε και είναι από αυτές που σβήστηκαν...

Ε, χμ, προσφέρεται κανείς να έρθει να κάνει baby siting να παίξω λίγο με τις κούκλες μου??? :please:
 
mytinyworld είπε:
Μακισιμάκο, αν εννοείς την άμαξα με το σαλούν, ναι, το έχω υπόψη! Αλλά έχω και τη στολή πατινάζ να φωτογραφήσω για τον κατάλογο, γιατί νομίζω την είχαμε και είναι από αυτές που σβήστηκαν...

Ε, χμ, προσφέρεται κανείς να έρθει να κάνει baby siting να παίξω λίγο με τις κούκλες μου??? :please:
χαχαχαχα ...Mytiny μου, δεν ξέρω αν προσφέρεται κανείς για να κάνει baby siting:baby2: ...αλλά σίγουρα ξέρω πολλούς που θα ήθελαν όσο κανεις εσυ baby siting:baby2:, να ασχολούνται με τις κούκλες σου και να πειράζουν την υπέροχη κουκλοσυλλογή σου, παίρνοντας από την κουκλοσοφία σου και...καμιά κούκλα παραμάσχαλα στο τελος τέλος..!! χαχαχαχαχαχα :D :D :tease:

Επίσης έχω να πω πως χαίρομαι που απο μονη σου έπεσες στην παγίδα και μας έταξες μόλις τώρα ΔΥΟΟΟΟ φωτογραφήσεις... Παιδιά, το διαβάσατε όλοι έτσι, είστε μάρτυρες...και Σαλούν και Πατινάζ..!! :beer: :happyjump: :clap: :clap: :eviltongue: :eviltongue: Λέει μια παροιμία "Μην τάξεις σ Άγιο κερί και σε παιδί παιχνίδι..":flower:

Και δεν πάτησα τυχαία την "απάντηση με παράθεση" ..!! Θέλω να εχω ντοκουμέντα, πριν πας στον επεξεργαστη κειμένου, το μετανιώσεις και το σβήσεις..!! χαχαχαχαχαχαχαχ :p :p:p:D

Σουγλέ μας σ΄'ευχαριστούμε πολύ που σκέφτεσαι και τον κατάλογο κάθε φορά...!! Φαντάζομαι για να έσπευσε η ΚΑΜΒΙΑ σε δευτερόλεπτα να το φτιάξει το ζήτημα, θα ήταν η ώρα που βγαίνουν τα φαντάσματα.!! Πάντα εκεινη την ώρα ξερω θα την βρω στανταρ όταν θέλω να την ρωτησω κατι..!! χαχαχαχχαχαχχαχαχχαχααχ :sweet_kiss:

όπως πάντα ακοίμητη φρουρός στον τομέα των παιχνιδιών..!! :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
makisimos είπε:
Σουγλέ μας σ΄'ευχαριστούμε πολύ που σκέφτεσαι και τον κατάλογο κάθε φορά...!! Φαντάζομαι για να έσπευσε η ΚΑΜΒΙΑ σε δευτερόλεπτα να το φτιάξει το ζήτημα, θα ήταν η ώρα που βγαίνουν τα φαντάσματα.!! Πάντα εκεινη την ώρα ξερω θα την βρω στανταρ όταν θέλω να την ρωτησω κατι..!! χαχαχαχχαχαχχαχαχχαχααχ :sweet_kiss:

όπως πάντα ακοίμητη φρουρός στον τομέα των παιχνιδιών..!! :thanx2:
Να σαι καλά makisimako!!όχι δεν ήταν τις μικρές ώρες!! Από το τραπέζι τη σήκωσα μεσημεριάτικα!! Στο ένα χέρι το κουτάλι (σουπίτσα το κόβω γιατί είχε και κρύο εχθές...) στο άλλο χέρι το ποντίκι...:biglaugh:

makisimako μου τι γλύκα το νέο σου avatar!!! Μου έρχεται να του τσιμπήσω τα μαγουλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:animeek::animeek:

Κambia μου συγνώμη!! Ξέχασα άλλο ένα ρουχαλάκι που το βλέπουμε και αυτό πρώτη φορά!!

Εδώ είναι από το maskisimo αλλά σα να θυμάμαι ότι το είχαμε δει και από τον donkix2000 κάπου αλλά δεν το βρίσκω τώρα... Πρόκειται για το Τυφανι

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?14060-Bibi-bo-A-%F0%E5%F1%E9%EF%E4%EF%F2-%28%F1%EF%FD%F7%E1-%E1%EE%E5%F3%EF%F5%DC%F1%29&p=316066&viewfull=1#post316066

Οπότε απομένουν 3 ρουχαλάκια για να συμπληρωθεί!! Όποτε μπορέσεις πέρασε το και αυτό!!

Καλή μου mytiny πολύ μου λείψατε και μένα!! Ας όψεται το πατατο- security!!!!!!!:mad:

Φαίνεται πως ήμουν καλό κοριτσάκι φέτος!!! Έτσι ο Άγιος Βασίλης με τίμησε και με το παραπάνω!!! Με τι?? Με το κομμωτήριο φυσικά!!Εδώ σε μία παραλλαγή με γκρι χαλάκι και όχι πορτοκαλί όπως είχαμε δει του makisimou. Και επειδή δεν μπορούσα να το αφήσω έτσι, αναβίωσα και μια σκηνή κομμωτηρίου για τα μάτια σας μόνο!!!

Enjoy!!!



ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ bibi bo 3.JPG

ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ bibi bo.JPG
 
Έτοιμο και αυτό Soufle. Όταν βρεις και αυτό του donkix2000 το συμπληρώνουμε.

@ Μακισιμο. Δεν με πέτυχε την ώρα των φαντασμάτων :p Έτυχε να μπω νορμάλ ώρα :D :D
 
soufle πολύ ωραίο το κομμωτήριο και σε ευχαριστώ πολύ για τη φωτογραφία με τις κούκλες εν ώρα καλλωπισμού! Απίστευτα ζωντανή φωτογραφία! Να το χαίρεσαι το κομμωτήριο!
 
Με γεια το κομμωτήριο soufle μου τι ωραία φωτογραφία! Μπράβο!
 
Σουπλέ μου η φωτό σου ειναι υπέροχη..!! :cool: Συνωστισμος στο κομμωτηριο της ΒΙΒΙ ΒΟ βλέπω...!!! Όπως είπε και ο ΕΛ ΓΚΡΕΚΟ, πολύ ζωντανη φωτπγραφία..!!Με γειά σου... :flower: Το γκρι χαλί σιγουρα δεν το ειχαμε ξαναδει, ειναι τέλεια ρε παιδιά τα υλικά που χρησιμοποιούσε τότε η El Greco (ρούχα, χαλιά, μαλλιά...όλα Α ποιότητα και πλουσιοπάροχα...)!!! :flower:

Που ειναι εξαφανισμενη ρε παιδιά η Αναστασία μας??? Μπας και ξεμεινε έξω απο την βιτρίνα εκείνου του μαγαζιού με τα στολισμένα Χριστουγεννιάτικα Δέντρα απο barbie??? :p Αναστασιιιααααααααα?????????

Amalia7, το avatar σου με την bibi-bo με φόντο τα λουλούδια, είναι πραγματικα η προσωποποιηση της bibi-bo σε μια φωτογραφία..!!! 1000000 like.... για την φωτογραφία αυτη..!!! Με διαφορά το καλύτερο avatar που έχω δει εδω μέσα..!!! :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
soufle τι υπεροχες φωτογραφιες υπερπαραγωγη ειναι αυτες;;και ποιος δε θα ηθελε να εχει μια εξτρα περιποιηση σε ενα τετοιο κομμωτηριο απ τα χερακια της bibi bo:)

με γεια σου και σ ευχαριστουμε πολυ για ολα οσα μοιραζεσαι μαζι μας :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

μακισιμε ειναι πολυ γλυκουλης ο φωτεινουλης του αβαταρ σου :)
 
katerinak είπε:
μακισιμε ειναι πολυ γλυκουλης ο φωτεινουλης του αβαταρ σου :)
Κατερίνα, προσπάθησα να βρω για να βάλω για avatar, κάτι που θα είναι τόσο γλυκό,όμορφο και πανέξυπνο, όσο κι εγώ... :flower:
Aλλά δυστυχώς δεν βρήκα κάτι παρόμοιο.....που να βρεθούν τέτοια κελεπούρια...κι έτσι έβαλα κάτι λιγότερο...... :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα