Bought stuff!

Με γειες, με γειες......Φτου,φτου!!! Αν έχει και το HD floppy drive, φοβερός...
 
Όχι αλλά ποιος νοιάζεται; Άλλωστε για να μεταφερεις αρχεια στο σκληρο το floppy ειναι η πιο αργη μεθοδος.
 
Ναι, υπάρχουν και τα cd-roms... ή κανενα midi-network ή το NetUsBee....
 
Η πιο απλα ενα null modem η parallel cable...
 
Με γιες(!) και καλόπαιχτος ο Atar-άκος !!
 
More stuff.. well 1 but it counts for way more.
 
Πόσο πήγε το μαΛΛί; Πόσα Μhz; Για τί σύστημα; Υποθέτω Falcon.
 
Κόστος, κόστος!! :D :D:D Εψαχνες καιρό ή είχες άκρες; Δεν το λέω ειρωνικά για τα Ατάρι. Κι εγώ περίμενα αρκετό καιρό για διάφορα πράγματα (non-Atari αλλά δεν έχει σημασία) και μπορώ να πω ότι άξιζε.
 
Rygar είπε:
Κόστος, κόστος!! :D :D:D Εψαχνες καιρό ή είχες άκρες; Δεν το λέω ειρωνικά για τα Ατάρι. Κι εγώ περίμενα αρκετό καιρό για διάφορα πράγματα (non-Atari αλλά δεν έχει σημασία) και μπορώ να πω ότι άξιζε.
Χε χε. Πάνω κάτω στην κανονική του τιμή. Το πήρα από φίλο. Δεν το έψαξα, απλά μου προτάθηκε.
 
Ενας Blizzard 030 για Α1200 πάει πάνω κάτω γύρω στα 140 ευρώ. Υποθέτω πώς λόγω σπανιότητας και περισσότερων Mhz θα ξεπερνά τα 300 ευρώ τουλάχιστον. ΟΚ, μη λες, αυτό μου κάνει.

Είσαι διπλωμάτης πάντως ρε μπαγάσα, δεν απάντησες ευθέως :D
 
Rygar είπε:
Ενας Blizzard 030 για Α1200 πάει πάνω κάτω γύρω στα 140 ευρώ. Υποθέτω πώς λόγω σπανιότητας και περισσότερων Mhz θα ξεπερνά τα 300 ευρώ τουλάχιστον. ΟΚ, μη λες, αυτό μου κάνει.

Είσαι διπλωμάτης πάντως ρε μπαγάσα, δεν απάντησες ευθέως :D
Μια blizzard 1260 στα 60MHz πόσο πάει;

P.S. πρώτο πράγμα που θα τρέξω.. http://dhs.nu/video.php?ID=24
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μια 1240 πάει στα ~260+. Ενας 1260 που είδα πρόσφατα έκλεισε κάπου στα 370. Το ντεμάκι πολύ ζόρικο!
 
Αν σκεφτείς ότι έχει 1.5 -2 φορές την απόδοση του 1260 το κόστος του CT63 στα 300 ευρώ καινούριο, μου φαίνεται αρκετά καλό.

Το κόστος για μένα ήταν λιγουλάκι λιγότερο.
 
Παρα πολύ καλή τιμή! Και καινούριο ε; Προφανώς είχες τα μέσα. Εκτός κι αν υπάρχει σάιτ κρυφό που πουλάει ακόμα τέτοια πράγματα. Για παλιά Mac πάντως εξακολουθώ και βρίσκω accelerators καινούριους και μάλιστα σε σούπερ τιμές.
 
Για να δουμε ποιός θα τα αναγνωρίσει..

picture.php
 
Δεν είχα ποτέ Jaguar, αλλά αυτό εκεί δεξιά είναι μηπως καρτα δικτύου;
 
JagCF?? Kυκλοφορησε?

Εντυπωσεις?
 
(α τοσο μεσα έπεσα!)
 
Όχι, απο αριστερά προς τα δεξία, peST, jaguar, ethernec.
 
Πίσω
Μπλουζα