Candy Candy (το κομικ)

Τα αγόραζα μετά μανίας και αγαπούσα κια την Λούνα! Αριστουργημα ήταν! Ο άντρας της Αννυ σκοτώθηκε; Εκτός αν αναφέρεσαι στον Στήαρ της Πάτυ (πολύ κλάμα) που τον έριξαν με το αεροπλάνο στον πόλεμο!
 
Δυο αφισσουλες για τις φιλες μας!

Candy-Candy 1 Aardvark.jpg

Candy-Candy 2 Aardvark.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ μια φορά που κατέβηκα με τη σύζυγο στο Μοναστηράκι βρήκα κάποια τεύχη και της πήρα 3-4 γιατί το έβλεπε μικρή και της αρέσανε! Το θέμα είναι ότι πλέον θεωρούνται συλλεκτικά και κοπανάγανε τις τιμές...Τα πήρα 3 ευρώ το ένα. Αλλά βέβαια υπάρχει και η αδερφή μου που έχει ΟΛΗ τη σειρα! Απο κάποιο τεύχος και μετά θυμάμαι μίκρυνε το μέγεθος του περιοδικού προφανώς για μείωση του κόστους. Βγήκανε κάπου 120-130 τεύχη και τα'χω κάπου στο υπόγειο..
 
ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ

Παιδιά καλησπέρα!Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μου πείτε εαν ξέρετε πού μπορώ να βρώ να αγοράσω περιοδικά κάντυ-κάντυ. Τα μάζευα μικρή και κάποια στιγμή τα πέταξαν οι δικοί μου. Τον τελευταίο καιρό θέλω πολύ να τα ξαναβρώ!! :)
 
Ατυχησες, τα εδωσα πριν λιγα χρονια!
 
Έχω πολλά τεύχη από το Ελληνικό κόμικ, 1-25 σε τόμους, και 45-65 περίπου σε τεύχη. Επίσης έχω και 3 από τους 9 τόμους από το Γιαπωνέζικο κόμικ, το είχα παραγγείλει περίπου το 2003 από το Amazon.jp. Είναι οι τόμοι 1, 2, και 5, οι μόνοι που υπήρχαν διαθέσιμοι τότε.

HWScan00487.jpg

HWScan00488.jpg

HWScan00489.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα