Datel SD Media Launcher

Κατ' αρχην η συμβατοτητα με διαφορες SD  καρτες ειναι η μερα με την νυχτα απο παλια, αφου πλεον μπορεσα να χρησιμοποιησω με καμια δυσκολια SDHC 64gb φορμαρισμενη σε exFAT!
Οκ ειδα και αυτο και ειπα μηπως  αλλαξανε τα πραματα .

Εχω και μια 2 γιγα ,απο οτι διαβασα θα μπορω να κανω με αυτην boot και μετα να βαζω την 32αρα με τα παιχνιδια;
 
Οκ ειδα και αυτο και ειπα μηπως  αλλαξανε τα πραματα . 

Εχω και μια 2 γιγα ,απο οτι διαβασα θα μπορω να κανω με αυτην boot και μετα να βαζω την 32αρα με τα παιχνιδια;
Μην μπερδευεις το Launcher με το swiss. Το swiss αναπτυσεται διαρκως.

Οσο για το Launcher, προσωπικα εχω την εντυπωση οτι τοσα χρονια πουλανε ακριβως το ιδιο πραγμα. :fafoutis:

Λογικα ναι, αν το Launcher συμπαθησει την 2αρα σου. Φορτωνεις εκει το swiss, το τρεχεις, αλλαζει καρτα και απολαμβανεις!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μια γρηγορη ματια σε ενα SDGecko που αποκτησα προσφατα για περιπου 12€.

P4015884.JPG

Στην συσκευασια ειχε ενα microsd adapter και ενα αυτοκόλλητο Kylo Ren (μπλιαχ :sick:).

P4015883.JPG

Στην αρχη δεν επαιζε τιποτα, μεχρι που χρησιμοποιησα εναν απο τους δεκαδες microsd adapters που ειχα ηδη. Το ειχα υποψιαστει εξ αρχης, γιατι η microsd καρτα εμπαινε μολις μετα βιας στον adapter, το ιδιο και ο adapter στο SDGecko.

P4015882.JPG

Πλεον δουλεψε αψογα με την πρωτη.

P4015881.JPG

Ikaruga

P4015880.JPG

Για μερικά ευρώ, μην το σκέφτεστε καν. Ειναι οτι πρεπει για να μην φθείρετε το SD Media Launcher σας! Must have.
 
Με το GC εχω μπερδευτει εντελως.
Παρηγγειλα ενα SD2SP2 που θα μου ειναι αχρηστο μονο του.

Ποια η ποιο φθηνη λυση για να μπουταρει isos?

Θανξ!
 
Πίσω
Μπλουζα