DC games, μεταχειρισμένα ή σφραγισμένα.

asemnos είπε:
To έκανα και περιμένω απάντηση.
παρήγγειλα: 2Χ sega controllers + 2X vibration + 3X VMU + 3X sealed games (Virtua Fighter, JSR, MSR) όλα μαζί 17,51 euro και

Sega Original RGB Scart Cable - 9,99 euro

έξοδα αποστολής: 9,99 euro απο Γερμανία.

Πάμε για την κονσόλα τώρα :)
Παιχνίδια διαμάντια κέρδισες! Καλόπαιχτα, όταν με το καλό πάρεις και την κονσόλα!
 
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Μετα απο περισσότερο απο 1μιση μήνα ήρθε η κονσόλα, μαζί με 3 χειριστήρια, 2 memory, 1 rumble και 10 games:

Hydro Thunder

Trick Style

Virtua Cop 2 (Japan)

Blue Stinger (Japan)

Shen Mue (Japan, + Jukebox CD)

Virtua Athlete 2k

Zombie Revenge (Japan)

Giant Gram (Japan)

Speed Devils

Crazy Taxi

Επίσης έχω προνοήσει και έχω ήδη αρκετά ακόμα περιφερειακά, σφραγισμένα, +games.

Θα ανεβάσω και fotos το απόγευμα μιας ακόμα δεν το έχω ανοίξει ακόμα γιατί είμαι στη δουλειά.
 
καλο λιωσιμο ασεμνε!!

εγω ξεκινησα να κανω μια συλλογη με καινουρια. οταν θα εχω τα πρωτα θα σας τα παρουσιασω.
 
Ευχαριστώ! Φωτος δεν μπορώ να ανεβάσω μιας και έκατσα μια ώρα στο σπίτι και έφυγα για σ/κ. Απο αύριο θα ξεκινήσω αν και πρώτα το μηχάνημα θέλει ένα πολύ καλό καθάρισμα - αυτός ο γερμανός πρέπει να είναι πολύ βρωμύλος. Η κονσόλα και τα παιχνίδια είναι όλα πενταβρώμικα. Btw με τί προτείνετε να την καθαρίσω? Έχει κιτρινίλες και βρώμες. Δοκίμασα οινόπνευμα και σπρέι σιλικόνης αλλά δεν έκαναν τρομερή δουλειά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οριστε και τα δικα μου. αυτα, δεν αγοραζω αλλα. δεν συμφερει!

στο album μου οποιος θελει να τα δει τα εχω ενα ενα φωτογραφισει.

Προβολή συνημμένου 5598
 
Τα sealed μπορούν να σε γδύσουν κανονικά. Είναι ό,τι πιο πιο όμορφο για μια συλλογή, αλλά..

Προσωπικά δεν τα κυνηγάω, παρα μόνο όταν παρουσιαστεί κάποια ευκαιρία. Για παράδειγμα, πριν απο λίγες ώρες κέρδισα ενα sealed παιχνίδι για το Saturn, για 3 λίρες.
 
asemnos είπε:
Τα sealed μπορούν να σε γδύσουν κανονικά. Είναι ό,τι πιο πιο όμορφο για μια συλλογή, αλλά.. Προσωπικά δεν τα κυνηγάω, παρα μόνο όταν παρουσιαστεί κάποια ευκαιρία. Για παράδειγμα, πριν απο λίγες ώρες κέρδισα ενα sealed παιχνίδι για το Saturn, για 3 λίρες.
μπραβο καλοριζικο! αν επιτρεπεται τι κερδισες;
 
Θένκ γιού! Το Defcon 5 κέρδισα. Τίποτα το ιδαίτερο αλλά για τα λεφτά του και sealed, μια χαρά μου φαίνεται.
 
edit - Αγγελια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα