Defender of the Crown

Discology και βουρ στον πατσά :D Λογικά έχει απλά text strings μέσα... κανένας για τη δουλειά; Μπορώ να το μεταφράσω από τα γαλλικά...
 
Stanfromgreece είπε:
Ναι ναι, είχε κυκλοφορίσει αρκετά αργότερα από την UbiSoft. Αλλά όπως είπα ήταν στα Γαλλικά.Το έχω και στον emulator. Ασε, την γκαντεμιά μου μέσα που κατέβασα και την καινούρια έκδοση για PC και ήταν στα Γερμανικά!!! ΡΕΕΕ ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??? :cry:
Σε Pc ??? πανευκολο

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kostas3001 είπε:
Απίθανο flash!Το έπαιξα, κέρδισα κατά λάθος, αλλά δεν πήρα ούτε μισή κονταρομαχία, σε αντίθεση με την Amiga όπου οι κονταρομαχίες, ήταν το στάνταρ μου για να κερδίζω εδάφη.

Αλήθεια, όταν σώζεις την πριγκιπέσσα κερδίζεις τίποτα;..
Kostas, καταρχήν καλωσήρθες !! (off-topic: Είμαι και εγώ μέγας fan του Κέρτις Νιούτον - κατά κόσμον Κάπταιν Φιούτσερ. :D )

Πραγματικά πρέπει να είσαι απο τους λίγους που δεν είχαν πρόβλημα με τις κονταρομαχίες στην Amiga !! Eγώ πάντως έχανα 9 στις 10 (λόγω αστάθειας του mouse).

Oταν σώζεις κάποια απο τις δεσποσύνες, παίρνεις... "προίκα" τα εδάφη που της αναλογούν - αν δεν τα έχει προλάβει βέβαια κανένας Νορμανδός. Επιπλέον ανεβαίνει και το επίπεδο Leadership που έχεις - αν θυμάμαι καλά.

Gryzor είπε:
Discology και βουρ στον πατσά :D Λογικά έχει απλά text strings μέσα... κανένας για τη δουλειά; Μπορώ να το μεταφράσω από τα γαλλικά...
Είσαι παλληκάρι !! :D

Καλό θα ήταν πάντως, αν επιχειρήσεις κάτι τέτοιο, να μην γίνει ελεύθερη μετάφραση, αλλά να χρησιμοποιηθεί το αντίστοιχο text απο τις αγγλικές εκδόσεις (Amiga, ST, C64, κλπ). Just a suggestion.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα