Diablo 3 επιτέλους.....

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και ναι είναι γεγονός!!! Μετά απο τόσα χρόνια έφτασε η στιγμή.

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Το πακέτο είναι πραγματικά 'κόσμημα' και με πλούσιο περιεχόμενο...

ανυπομονώ να το ξεκινήσω!
 
Ρε συ πριν καν πατήσω να μου ανοίξει το θρεντ λέω "O pitsunami πόσταρε στο Diablo 3. Να δεις που έχει πάρει το deluxe pack και θα έχει φωτογραφίες...."

Κόσμημα!!!!!!!!!!!!!!!!! Το θέλω.....

Kαλόπαιχτο :D :D :D
 
Απεχθανομαι μεχρι αηδιας ολα τα Diablo ποτε δεν με αρεζαν αλλα πραγματικα το ολο πακετο ετσι οπως το βλεπω παραπανω ειναι φανταστικο.Σου ευχομαι να το ευχαρστηθεις φιλε pitsunami.
 
καλοπαιχτο φιλε!! θα το επαιρνα και εγω(μεγαλος fun του diablo II ) αλλα , δεν εχω χρονο πλεον να ασχοληθω με online rpg's...
 
Νομίζω ότι μετά το Diablo II, δε θα μπορέσει άλλο να κλέψει την καρδιά μου...

Παρόλ' αυτά, το πακέτο είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ - η εικονογράφηση φανταστική (αν κι οι χαρακτήρες μου θυμίζουν κάτι σε Assassin's Creed! ;) ) και υποψιάζομαι ότι θα πρέπει να είναι φανταστικό και το παιχνίδι!...

Όπως όμως και ο Ajax, έτσι κι εγώ, πλέον δεν έχω χρόνο (και κουράγιο) ν' ασχοληθώ με online gaming! ;)
 
Ρε που γεράσατε πριν της ώρας σας όλοι (και όλες!!! ) :p

Άκου "δεν έχω χρόνο" ! Τα rpgs είναι υπεράνω χρόνου, λογικής και οτιδήποτε άλλο! Με το κηδεμόνα σας αύριο! :D
 
pooky(1) είπε:
Ρε που γεράσατε πριν της ώρας σας όλοι (και όλες!!! ) :p
Άκου "δεν έχω χρόνο" ! Τα rpgs είναι υπεράνω χρόνου, λογικής και οτιδήποτε άλλο! Με το κηδεμόνα σας αύριο! :D
Εσύ ειδικά, με το Skyrim, να μη μιλάς! :D

Με κατέστρεψες (μαζί με την ξαδέλφη)!!! Εκεί που ούτε που ήθελα να τ' ακούσω τα rpgοειδή! :p
 
Αν δεν ήταν μόνο online τότε σίγουρα θα αποφάσιζα να χάσω μερικές (ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ πολλές) ώρες παίζοντας αλλά έτσι όπως το έκαναν με ξενέρωσαν. Και περιμέναμε τόσα χρόνια και μας βασάνιζαν με το πότε και τι θα βγει αλλά τώρα να θέλουν και να μας βάλουν με το ζόρι online. :mad:
 
pooky(1) είπε:
Ρε που γεράσατε πριν της ώρας σας όλοι (και όλες!!! ) :p
Άκου "δεν έχω χρόνο" ! Τα rpgs είναι υπεράνω χρόνου, λογικής και οτιδήποτε άλλο! Με το κηδεμόνα σας αύριο! :D
Δεν ειναι θεμα οτι γερασα.. απλα αυτο το παιχνιδι θελεις χρονο να παιξεις ... δεν μπορεις να παιζεις μιση , μια ωρα και να το ευχαριστηθεις... Εγω τη χρονικη περιοδο αυτη παραπανω χρονο δεν μπορω να διαθεσω καθημερινα..Αν ειχε βγει πριν 2-3 χρονια θα το ειχα λιωσει το μονο σιγουρο...
 
Τελικα θα βγει σε κονσολες?PS3,Xbox360?για υπολογιστη δεν με βλεπω θελει αναβαθμιση αν ναι ποτε?
 
Αν βγει,θα αργησει πολυ δυστυχως.


Το ψαχνουνε απο οτι λενε aκομα εκτος αν ειναι σταχτες στα ματια απο την Blizzard να μην κοψει τις πωλησεις απο τα pc.
 
Οι παιχνιδάρες δε βγαίνουν σε κονσόλες.
 
Ναι το Diablo,το Starcraft και το Warcraft,τα οποια εχουν βγει σε ps,Ν64 και Saturn.

 


.



.



.



Ποτε θα βγει demo του D3 να δουμε αν ειναι playable στο λαπτοπακι μας,κατι ειπαν για 30 μερες μετα το release...
 
Τελικά δεν άντεξα και το αγόρασα.

Τελείωσα το πρώτο Act και… ναι είναι κόλλημα :)

Όσοι οπαδοί του δεύτερου μέρους... δε χρειάζεται να πω άλλα.
 
Μετά απο αρκετές ώρες παιχνιδιού και χιλιάδων νεκρών διαβολάκων,

μπορώ να πώ πως το παιχνίδι καλύπτει όλες τις προσδοκίες

που είχα ως fan της σειράς.

Βέβαια πρώτη φορά παίζω single player με lag!! αλλα τεσπα.

Απίστευτα γραφικά ,υπέροχα βίντεο και ατελείωτος εξοπλισμός.

Πάντως πολύ θα γούσταρα να δώ ένα ίδιας θεματολογίας στύλ skyrim!!! :)
 
Ωραια τα λετε!!Εγω ηδη ξεσκονιζω ολα της blizzard τα best seller series κουτια (Starcraft,Warcraft 2,3 και diablo) και ετοιμαζομαι για αποπειρα τρεξιματος σε 7αρια!!


Ξερει κανεις αν το παρακατω λαπτοπακι τρεχει diablo 3;;





HP pavilion dv4-2165dx Ιntel i3 core 2.13GHz με Windows 7 Home premium 64bit ,4gb μνημη και 500αρη σκληρο.
 
Πίσω
Μπλουζα