Dragon Ninja - Για πολύ καμένους!!

keeper7k+ xbox360 rulezzzzz

ps: i love all retro computers and console's ....αλλά επιμένω το δικό μου είναι καλύτερο...χεχεχεχε

ps2:απλά φιλε gtsamour όταν δεν βλέπεις λίγο και τα θετικά των άλλων μηχανημάτων η πως να στο πω δεν συμφωνείς έστω και στο παραμικρό με την γνώμη του άλλου φαίνεσαι στα μάτια μου τουλάχιστον ισχυρογνώμων και καθόλου αντικειμενικώς...δεν είναι δυνατόν αυτό που λες εσύ να είναι καθόλα τελειο και σωστό και αυτό που λέει ο άλως να είναι η απόλυτη σαχλαμάρα... φιλικα παντα..
 
Παραβλέπω αυτά που μου προσάπτεις και θέλω να μου δείξεις ένα δικό σου post και ένα του Telonio που συμφωνεί σε κάτι θετικό του spectrum. Περιμένω.
 
Μην τρελαθούμε τελείως ρε παιδιά, ποιό μίσος. Όταν κάποιοι γράφουν για μουστάρδες και λουκάνικα είναι μίσος? Το αν πω οτι πχ το drive του Χ υπολογιστή χαλάει είναι μίσος?

Tην επιμονή σου ότι ο τάδε υπολογιστής είναι για πέταμα και δεν έχει τίποτα αξίολογο και ότι έχει σχέση με αυτόν είναι χάλια προσωπικά για μίσος μου κάνει.

Όσο για το εριστικός, ναι καμια φορά γίνομαι είναι ανθρώπινο. Άλλωστε Telonio μπορώ να θυμηθώ και κάποια δικά σου posts άκρως εριστικά (και άλλων βέβαια) και μάλλιστα για το ίδιο πράγμα που κατηγορείς εσύ εμένα.

Ναί είναι ανθρώπινο συμφωνώ. Για τα δικά μου εριστικά posts σκέψου και ποιός ευθύνεται για αυτά και πόσα είναι.

Όσο για το υβριστικός που λές από που και ως που? Επειδή ειπά ότι κάποιος δεν καταλαβαίνει τι γράφω?

Πόσες παρατηρήσεις σου έχουν γίνει απο τους moderators; Δεν είναι μόνο τι γράφεις αλλά και ο τρόπος που το γράφεις. Εξ'άλλου να σου δώσω ένα άλλο παράδειγμα. Η λέξεις κακομοίρης και κάτι άλλες που έχουν σχέση με τουαλέτα που έγραψες παραπάνω, τουλάχιστο προσωπικά τις θεωρώ προσβλητικές για αυτό και αντιδρώ.

Όπως και να έχει πάντως δεν θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας. No hard feelings.
 
telonio είπε:
Η λέξεις κακομοίρης και κάτι άλλες που έχουν σχέση με τουαλέτα που έγραψες παραπάνω, τουλάχιστο προσωπικά τις θεωρώ προσβλητικές για αυτό και αντιδρώ.
Που είναι αυτά θύμησέ μου
 
gtsamour είπε:
θέλω να μου δείξεις ένα δικό σου post και ένα του Telonio που συμφωνεί σε κάτι θετικό του spectrum. Περιμένω.
Ειλικρινά βαριέμαι να ψάχνω το grm για να κάνω αυτό που ζητάς. Το έγραψα παραπάνω σήμερα - και ναί θέλω να αποκτήσω και spectrum - και οι πάλιουρες του grm που με γνωρίζουν τόσο καιρό και απο κοντά, γνωρίζουν ακριβώς τι γνώμη έχω για τα ρετρό μηχανήματα - συμπεριλαμβανομένων και των spectrum. Αυτά.
 
Δε χρειάζεται να ψάξεις γιατί δεν υπάρχει. Αντίθετα μπορώ να σου υποδείξω πολλά από τα άλλα.

Και εγώ έχω Commodore64 και θα πάρω και Amiga. OK ?
 
μήπως φίλε μου να θυμηθούμε τα περί gp2x και psp που ενώ οοοολααα είναι τέλεια και μαγικά φτιαγμένα στο gp2x αντίθετα το psp για εσένα πάντα είναι ένα άχρηστο μηχάνημα...έχω post σε άλλα θέματα που μιλάω με σεβασμό στον spectrum και μάλιστα ψάχνω να αγοράσω κιόλας...
 
Κυριοι, οι 8bit wars ειναι ωραιοτατοι!

Απομειναρι του παρελθοντος!

Koμματι του GRM! :D :D

Το γεγονος οτι ο Telonios και ο Gtsamour (EDIT και ο Amigos :D ) ξεπερασαν μερικες φορες τα συνηθη ορια,δεν ειναι εγκλημα...

Μπορει ο C64 να ειναι χρεπη αλλα ειναι αναποσπαστο κομματι της retro-8bit Ιστοριας :p
 
Χμμμ, εξακολουθείτε να διαπληκτίζεστε για τα μηχανακια με τα φρικτα χρώματα, τις αναλυσεις 120x80 και τους επεξεργαστες των 2Mhz.... :animrolleyes:

Μήπως τελικά ... Η ΧΡΟΝΟΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ?!?!????? :D :D :D

I feel happy!!!! :D :tease:

Wally είπε:
Μπορει ο C64 να ειναι χρεπη αλλα ειναι αναποσπαστο κομματι της retro-8bit Ιστοριας :p
Να'τος κι ο άλλος ο εμπρηστής :D :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ποτέ δεν είπα ότι το psp είναι για πέταμα, αντίθετα είπα ότι για commercial gaming είναι φοβερό. Για emulation μίλησα... Επιλεκτικότατη η μνήμη σου Αmigos....

Αφού έχεις τόσα πολλά posts που μιλάς με σεβασμό και συμφωνείς για κάτι θετικό του spectrum, κάνε μας μια παραπομπή. Tο ότι θα αγοράσεις λίγα λέει.
 
άμα ο c64 είναι χρεπη ο spectrum εγκληματίας χρωμάτων ..
 
Μάλλον η παραπομπή σου θα είναι αυτή.... είναι όντως από τα πιο σεβαστικά στον spectrum post.
 
Kυριοι moderators ενα ban στον Amigo για ιεροσυλια και προσβολη των θειων! :D :D
 
Πάντως στο αίτημα προς Telonio και Amigos για παραπομπή σε "σεβαστικά" προς τον spectrum posts τους που αναγνωρίζουν την αξία του, o ένας βαριέται να ψάξει αλλά τον ξέρουν οι παλιοί, ο δεύτερος γαργάρα, αλλά και οι δύο θα πάρουν spectrum.....

Κατα τα άλλα γίνονται διαπιστώσεις για εμένα.....:biglaugh:

Πάντως τελώνιο κάτι για τουαλέτα και κακομοίρη που είπες, ακόμα το ψάχνω. Σε αυτό το thread ήταν?
 
@Wally. Την άλλη φορά που θα σου πούμε να βοηθήσεις μην μπεις μέσα με το μπετόνι τη βενζίνη..
 
χαλάρωσε gtsamour τα περί γαργάρας όχι εδώ σε κανένα καφενείο
 
Τι σε πείραξε από το γαργάρα, τη φράση "το έκανε γαργάρα" δεν την ξέρεις? Κοινώς δεν είπε τίποτα...
 
gtsamour είπε:
Που είναι αυτά θύμησέ μου
Για να δεις αγαπητέ και ότι δεν βαριέμαι να ψάξω...

Αρχική Δημοσίευση από gtsamour

Εγώ προσωπικά δε είχα δεί κανένα βίντεο club με amstrad και μάλιστα στα μέσα της δεκαετίας του 90 που υπήρχε ήδη ο 386, ούτε και πρίν να πω την αλήθεια. Τίποτα φτωχομπινέδες θα ήταν.

Να υποθέσω ότι την παραπάνω λέξη την χρησημοποιείς συχνά και δεν την θεωρείς καθόλου προσβλητική έτσι;

Συνεχίζουμε - γιατί το έψαξα και άλλο...

Αρχική Δημοσίευση από gtsamour

Άσε τους κακόμοιρους βρε Pooky να νομίζουν όοοτι θέλουν και να παιδεύονται με firmwares και άλλες παρωδίες . Όταν στο εμόμενο meeting τους τα τρίψουμε στη μούρη (τα GP2X μας....) θα καταλάβουν τι θα πει emulation (CPS2).

Εμείς χεσ...αμε το πάρουν δεν το πάρουν, αυτοί χάνουν

Στο κάτω κάτω περισσότερο όλων, βαραίνει η γνώμη του maxouli που τα έχει και τα δύο, και το παιδί είπε και ελάλησε.

Τώρα το τί λένε κάποιοι Sonyκάδες... είναι πράσινα (όχι πράσσειν) άλογα και ψιλές ελιές όπως έλεγε και ο Χάρρυ Κλύνν.

ΚΑΡΑΜΟΥΑΧΑΧΑΑΑΑΑ

Ομοίως για το κακόμοιροι να υποθέσω και εδω;

Συνηθήζεις να τρίβεις κονσόλες και άλλα αντικείμενα στα πρόσωπα ανθρώπων;

Oι προσωπικές σου ανάγκες δεν μας ενδιαφέρουν καθόλου. Θέμα ολοδικό σου.

Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 
Πίσω
Μπλουζα