Dragon Ninja - Για πολύ καμένους!!

Άσε μας ρε τελώνιο τώρα, αν προσβάλεσαι εσύ από τέτοιες λέξεις τι να πω....

σου ζητάω προσωπικά συγγνώμη αν προσβλήθηκες.

Αν τώρα για το κακόμοιροι δεν μπορείς να διακρίνεις τη διαφορά αστείου/πλάκας από το να το λέει κάποιος σοβαρά, πάλι σου ζητάω συγγνώμη. Φαντάζομαι γενικά θα προσβάλεσαι πολύ εύκολα.

Πάντως μια που έψαξες, μηπως βρήκες την άλλη τη δημοσίευση, ξέρεις αυτή που αναγνωρίζεις και θετικά....
 
γρρρλλγρρρ μια γαργάρα ακούω αχαχαχαχαα
 
Ευτυχώς εγώ δε μεγάλωσα με πιάνο, μπαλλέτο και Γαλλικά.... δε με σοκάρουν τέτοια.

Όσο για το αν κάνω ή όχι εγώ ειδικά, το οτιδήποτε γαργάρα φίλε Amigos φαντάζομαι το έχουν καταλάβει όλοι.
 
Άσε μας ρε τελώνιο τώρα, αν προσβάλεσαι εσύ από τέτοιες λέξεις τι να πω....

σου ζητάω προσωπικά συγγνώμη αν προσβλήθηκες.

Αν τώρα για το κακόμοιροι δεν μπορείς να διακρίνεις τη διαφορά αστείου/πλάκας από το να το λέει κάποιος σοβαρά, πάλι σου ζητάω συγγνώμη. Φαντάζομαι γενικά θα προσβάλεσαι πολύ εύκολα.

Δεν είμαι ο μόνος που προσβλήθηκε. Πίστεψέ με.

Πάντως μια που έψαξες, μηπως βρήκες την άλλη τη δημοσίευση, ξέρεις αυτή που αναγνωρίζεις και θετικά....

Ειλικρινά βαριέμαι και άσε που δεν έχω και χρόνο. Μπορείς να μου το χτυπάς τώρα συνέχεια.

gtsamour είπε:
Ευτυχώς εγώ δε μεγάλωσα με πιάνο, μπαλλέτο και Γαλλικά.... δε με σοκάρουν τέτοια.
Ε εγώ που μεγάλωσα με αυτά είναι κακό; Επι τη ευκαιρία...μετά απο τόσα χρόνια συνεχούς και εξαντλητικής εκπαίδευσης μπαλλέτου και πιάνο παραδίδω και ιδιαίτερα μαθήματα σε πολύ καλές τιμές! Ενδιαφέρεσαι μήπως; :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μόνο αν με πλήρωνες...

Δεν έχω να σου ξαναχτυπήσω τίποτα, μου αρκεί που δε βρήκες, όχι φυσικά γιατί βαριόσουν.

Για όποιον προσβλήθηκε (αληθινά) από τα προσβλητικά μου λόγια, ζητάω έστω και ετεροχρονισμένα, ταπεινά συγγνώμη, θα προσπαθήσω να μην ξαναπροσβάλλω κανέναν, ευαίσθητο ή μη.
 
Εψησα (στους 200c με αερα πανω κατω και grill :biglaugh: ) τον Admin να αναγραψει πιο συγκεκριμενους κανονες που ισχυουν εδω (περι υφους και ηθους του forum) μιας και απο οτι βλεπω καποιοι συνεχιζουν να γραφουν στα παλια τους τα παπουτσια τις συστασεις που τους γινονται.

Με τη επικειμενη αυτη δημοσιευση , τελειωνει και η δοκιμαστικη (πειραματικη, προειδοποιητικη) περιοδος με τα [edited] και [deleted] και τις συστασεις (prive ή δημοσιες) οπως και η ανοχη των mods σε οποιαδηποτε απαντηση/αντιρρηση/γκρινια σχετικα με αποφασεις τους σχετικες με πραγματοποιημενα ατοπηματα που αναφερονται στους κανονισμους λειτουργιας.

 


Διαγραφη του post και ο συγραφεας του εκτος forum - οποιος δεν νοιαζεται για την "παραμονη" του εδω να περιμενει την ιδια αντιμετωπιση απο το forum. Ναι μεν σας/μας θελουμε ολους εδω αλλα οχι εις βαρων οσων σεβονται τον τροπο που λειτουργουμε.


 


"Παιχνιδακια", εξυπναδες, προκλησεις , ειρωνιες και "κοντριτσες" ... στο Isomnia και στο καθε isomnia - εδω μιλαμε, καταθετουμε εμπειριες, και βοηθαμε ο ενας τον αλλον για θεματα που εχουν σχεση με τα παιδικα μας χρονια - ΔΕΝ ψαχνουμε νεους εχθρους και ΔΕΝ ξεσπαμε την πιεση απο τα καθημερινα μας.


 

 

 


 
δηλοση μου στο θεμα "ψηφοφορια του αιωνα"

14-3-2007: πάντως αν o spectrum είχε τα χρώματα του commodore64 με την αναλυση που έχει θα ήταν απίστευτος... και το αντίθετο φυσικά

15-3-2007: τι λες ωρε?? σιγά μην μαλώσω η παρεξηγηθώ με φιλαράκια για τον spectrum και τον commodore..ίσα ίσα που το διασκέδασα αφάνταστα...πολύ γέλιο ..τι χρόνια και εκείνα ρε παιδιά ?? ωραία μηχανάκια και ο spectrum και ο amstrad και o commodore φυλαχτε τα όσο πιο καλά μπορείτε για να θυμάστε μετά από χρόνια και να τα δείχνετε στα παιδιά σας και στα εγγόνια σας τα οποία κρυφογελώντας θα βλέπουν τα γραφικά τους αλλά δεν πειραζη για μας θα είναι σαν μια χρονομηχανη ο ams. o .comm. o spect. ...

16-6-07: δεν λέω όχι οκ.. καλή η ανάλυση του spectrum αν και δεν βλέπω μεγάλη διαφορά πέρα από ορισμένες σπάνιες εξαίρεσης...αλλά εμένα προσωπικά τα γραφικά αυτά με απογοητεύουν...

και έχω πολύ καλύτερα σχόλια σε άλλα θέματα που θα τα βρω σύντομα...εσυ έχεις κάτι ανάλογο έστω και ένα κάτι λίγο βρε αδερφέ..

σορρυ telamonas δεν ειδα το ποστ σου...

btw +100
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Amigo δεν θα το συνεχισουμε αλλο αυτο - αστο. Ας χαλαρωσουμε λιγο.
 
telamonas.stokos είπε:
"Παιχνιδακια", εξυπναδες, προκλησεις , ειρωνιες και "κοντριτσες" ... στο Isomnia και στο καθε isomnia
Πες τα χρυσόστομε ....

Γιατί οπως πάμε θα γίνουμε Insomnia 2 , δεν γλιτώνουμε. Ασε που θα πρέπει να αλλάξουμε πάλι domain :D
 
Έλεος ρε παιδιά.

Αν είναι ποτέ δυνατόν.

Ηρεμήστε λίγο. Keeper μην βάζεις ιδέες στο Wally, άλλο που δε θέλει.

LOL. Το επόμενο βήμα είναι να δούμε δεκάχρονα εγγεγραμένα να τσακώνονται με το Wally ο οποίος θα προσπαθεί να τα πείσει πώς το Wii είναι ακριβό....... :) :) :help: :help:
 
χαχα αυτα ειναι τα καλα ....
 
Πίσω
Μπλουζα