Duke Nukem Forever

Ένα πράγμα μόνο: να μην αλλάξουν τίποτα, μόνο να προσθέσουν. Ακόμα και το animation των όπλων πρέπει να μείνει ίδιο.
 
Καλα οκ ... μετα απο 15 χρονια αναμονης σχεδον (τοσο ειναι νομιζω) εαν δεν βγει δεν πιστευω τιποτα απλα ...
 
βρε απιστε Θωμα, εχτες βλεπαμε ζωντανα κοσμο που ηταν στην PAX να κανει ουρες για να παιξει το μη-προτερως-ανακοινωθεν playable demo!!! :)

(να πουμε οτι το retromaniax "επιασε" την ειδηση μολις εσκασε ;) )

2011
 
Κάθε φορά που ανεβάζετε το παρόν αναθεματισμένο νημάτιο νομίζω το DNF είναι στα ράφια. Σας παρακαλώ σταματήστε να το κάνετε.

:p
 
Είμαι ο μόνος που πιστεύει ότι το παιχνίδι θα είναι ανάξιο του hype που έχει δημιουργηθεί τόσα χρόνια;
 
ε ναι ρε παιδιά. Ένα παιχνίδι που ξεκίνησε την εποχή του directx 7 και καταλήγει να κυκλοφορήσει την εποχή του directx 11, πόσες αλλαγές πρέπει να έχει στη μηχανή του, τα μοντέλα και γενικά στην όλη σχεδίαση.

Δεν πιστεύω να έχουν δέσει όλα τόσο αρμονικά, εκτός και αν το έχουν επανασχεδιάσει πλήρως απο την αρχή τα τελευταία χρόνια.
 
Haters gonna hate.

Ναι μπορεί το παιχνίδι να είναι άθλιο. Αλλά έχω εμπιστοσύνη στην Gearbox έχει βγάλει αρκετά πολύ καλά παιχνίδια και expansions. Οταν βγει το δοκιμάζουμε και εαν μας αρέσει το αγοράζουμε. Τόσο απλά.

Always bet on Duke!
 
f2bnp είπε:
LOOOOLL σωστός

2ptyyo1.jpg
 
ΘΕΛΩ μεσα μου βαθια να κανω λαθος οτι δεν θα βγει ποτε ...το χω λιωσει το κλασσικο

Αντε να δουμε ...
 
To give you a sense of just how much time has passed since it was first announced, Gran Turismo--a series known for its punctuality--saw releases 1-5 hit shelves in the intervening years.
Τραγικό το παράδειγμα μετά από τις συνεχείς καθυστερήσεις που είχε το GT5... :p

May 3 is the North American release date. May 6 is worldwide.
Οπότε στις 6 Μαίου οι νόμιμοι...οι παράνομοι ως συνήθως θα παίζουν από καμμιά βδομάδα νωρίτερα. :sealed:
 
Duke Nukem forever στις 6 Μαΐου...

και ναι... μετά από 12 χρόνια είναι πλέον γεγονός... όχι άλλες αναβολές, όχι άλλες ακυρώσεις...

Ένα επικό trailer που ομολογώ με ενθουσίασε πολύ περισσότερο απ'οτι περίμενα.



Επίσης, για τους συλλέκτες, θα κυκλοφορήσει μια έκδοση με πολλά καλούδια (ποιός δεν θέλει προτομή duke nukem;!) με όνομα.... balls of steel!

dnf-balls-of-steel-na-530w.jpg
 
η τελευταια ατάκα ολα τα λεφτα
 
το έχω κάνει preorder εδώ και 15 μέρες... για να δούμε...
 
Πίσω
Μπλουζα