DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

sunset89 είπε:
Ναι βεβαίως. Παίρνεις τηλέφωνο στο εκάστοτε περιοδικό διαμοιρασμού (τσέκαρε πρώτο μήνυμα αυτού του θέματος) και τους ρωτάς. Λογικά θα μπορείς να αποκτήσεις τα πακέτα.!

Είχα πάρει παλιότερα αλλά δεν υπάρχουν λένε :(
 
Daffy Duck είπε:
Είχα πάρει παλιότερα αλλά δεν υπάρχουν λένε :(
Κάνε μια βόλτα κι απο Μοναστηράκι! Κάποιες προσφορές μπορεί να τις έχουν τα παλαιοπωλεία. Έχω βρει σειρές της Ραδιοτηλεόρασης εκεί!
 
sunset89 είπε:
Ναι βεβαίως. Παίρνεις τηλέφωνο στο εκάστοτε περιοδικό διαμοιρασμού (τσέκαρε πρώτο μήνυμα αυτού του θέματος) και τους ρωτάς. Λογικά θα μπορείς να αποκτήσεις τα πακέτα.!
Που είναι το πρώτο θέμα που μου είπες για να το κοιτάξω?
 
Από αυτή τη Πέμπτη στο Τηλέραμα (νομίζω) ξεκινάει σε dvd η σειρά της ΝΕΤ "Λούφα Και Παραλλαγή"! Η σειρά φυσικά δεν είναι ρετρό , αλλά το αξιοπερίεργο είναι πως μια σειρά της κρατικής τηλεόρασης διαμοιράζεται όχι στη Ραδιοτηλεόραση αλλά σε άλλο έντυπο... :xm:
 
Δεν είναι η πρώτη φορά! Πριν από μερικά χρόνια η εφημερίδα "Τα Νέα" κυκλοφορούσε κάθε βδομάδα ένα VCD με ένα επεισόδιο της σειράς. Πρέπει να ολοκληρώθηκε ο 1ος κύκλος αλλά δεν γνωρίζω για τον 2ο (ίσως δεν είχε προβληθεί ακόμα).
 
Με τη προβα νυφικου τι γινεται εχουμε κανενα νεο;
 
kalispera paidia apo ispania...epeidi leipo apo to kalokairi mporeite na mou peite an iparxei kati kainourgio?mono apo ellinikes seires...diavasa gia to loufa kai parallagi to opoio edine to ethnos kai oxi ta nea..kserete einai nea epeisodia i afta pou eixe valei tote kai to ethnos?oti kainourgio paidia pite mou kai emena min to xaso....
 
jimbcn είπε:
kalispera paidia apo ispania...epeidi leipo apo to kalokairi mporeite na mou peite an iparxei kati kainourgio?mono apo ellinikes seires...diavasa gia to loufa kai parallagi to opoio edine to ethnos kai oxi ta nea..kserete einai nea epeisodia i afta pou eixe valei tote kai to ethnos?oti kainourgio paidia pite mou kai emena min to xaso....
Καλησπέρα φίλε. Καταρχήν καλό είναι να γράφεις με ελληνικά και όχι με greeklish λόγω κανονισμών του φόρουμ και όχι με κεφαλαία επίσης. Τώρα όσον αφορά για τις σειρές άστα βράστα! Μας έπνιξαν οι τούρκικες σειρές που είναι της...μόδας τώρα και όλα τα περιοδικά δίνουν τέτοιες...Καμία ελληνική δυστυχώς...
 
kalispera paidia apo ispania...epeidi leipo apo to kalokairi mporeite na mou peite an iparxei kati kainourgio?mono apo ellinikes seires...diavasa gia to loufa kai parallagi to opoio edine to ethnos kai oxi ta nea..kserete einai nea epeisodia i afta pou eixe valei tote kai to ethnos?oti kainourgio paidia pite mou kai emena min to xaso....
 
jimbcn είπε:
kalispera paidia apo ispania...epeidi leipo apo to kalokairi mporeite na mou peite an iparxei kati kainourgio?mono apo ellinikes seires...diavasa gia to loufa kai parallagi to opoio edine to ethnos kai oxi ta nea..kserete einai nea epeisodia i afta pou eixe valei tote kai to ethnos?oti kainourgio paidia pite mou kai emena min to xaso....
Για ο,τιδήποτε νέο, θα ενημερωθούμε όλοι μας από εδώ. Για παλαιότερες και πρόσφατες κυκλοφορίες DVDs σε εφημερίδες, μπορείς να ανατρέξεις στα προηγούμενα posts του παρόντος thread.

Τέλος, θερμή παράκληση να μην ξαναγράψεις με greeklish, διότι αυτά απαγορεύονται από τους Κανονισμούς του forum μας. Ευχαριστούμε! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ενταξει φιλε εβαλα ελληνικα..χεχε εχεις δικιο δεν το ηξερα ομως,αμα δειτε καμια διαφιμιση πειτε το μπας και ποτε στην οικογενεια να μου το μαζευει...ευχαριστωωωω
 
Το εδινε το ΕΘΝΟΣ, οχι τα ΝΕΑ. Σε vcd τοτε και σε dvd τωρα. Κι ερχομαι γω και ρωταω. Να την ξαναπαρω τη σειρα που ειναι σε λιγοτερο ογκο μιας και τοτε δινανε 1 επ. και vcd (2 απο αυτα μου κολλανε); :(
 
κατ'αρχήν είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ το οτι μερικές σειρές δεν ολοκληρώθηκαν!!!δε με αφορά αν το περιοδικό πουλούσε ή όχι...π.χ εγώ αγόραζα τις Χάριτες και παρόλο που είναι αυτοτελή τα επεισόδια με ενόχλησε αφάνταστα το ότι ξαφνικά στο μέσον του 2ου κύκλου σταμάτησαν...απο τότε δεν ασχολούμαι...

 

 


επίσης...χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν αναρωτιέμαι ποιός εκτός απο το ότι βλέπει τα Τούρκικα θέλει να τα ''συλλέξει'' κιόλας!!!
 
[edit] greeklish [edit]

 


Διάβασε τους κανονισμούς please
:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αναλογα την τιμη...ποσο εχει?
 
mhmerotategiatipino είπε:
Το εδινε το ΕΘΝΟΣ, οχι τα ΝΕΑ. Σε vcd τοτε και σε dvd τωρα. Κι ερχομαι γω και ρωταω. Να την ξαναπαρω τη σειρα που ειναι σε λιγοτερο ογκο μιας και τοτε δινανε 1 επ. και vcd (2 απο αυτα μου κολλανε); :(
Απ' το "Έθνος" ήταν; Είχα την εντύπωση ότι είναι από "Τα Νέα". Δεν τα είχα αγοράσει. Εννοείται πως είναι καλύτερα να τα έχεις σε DVD, όχι μόνο λόγο όγκου αλλά κατά πάσα πιθανότητα θα έχουν καλύτερη ποιότητα (αν έγινε σωστά η δουλειά)! Τελικά είχε κλείσει, τότε, σε VCD; Και οι δύο κύκλοι κυκλοφόρησαν;
 
Το 1ο DVD απο τη "Λουφα και παραλλαγη" έχει τιμή 6,90? και περιέχει τέσσερα επεισόδια ;)
 
Μάλλον πως ήρθε η ώρα να την τιμήσω την σειρά!
 
Πίσω
Μπλουζα