DVDs Ελληνικών Σειρών Ιδιωτικών Καναλιών

Ρε παιδία ποσα dvd εχουν μεινει ακομα απο '' της Αγάπης μαχαιρια '' και πόσα απο το '' Μαρία Αγγελε μου '' μπας και μετα αρχίζε να μοιράζεται '' Η προβα νύφικου ''
 
Λοιπόν για να τελειώνουμε, η σειρά θα κυκλοφορήσει μάλλον το Σεπτέμβρη κάποια στιγμή. Παρακαλώ να μην επαναλαμβάνεται συνεχώς το ερώτημα μέχρι τότε. Υπάρχει και στο Web Tv του ΑΝΤ1 για όποιους θέλουν να την παρακολουθήσουν.
 
Αγαπητή sunset το γνωριζούμε οτι η σειρα υπαρχει στο web tv του ant1 , αλλα ειχαμε ενημερωθει απο το τηλεραμα οτι θα μοιραζοταν μεσα στο 1ο 15ημερο του Ιουλίου
 
Παιδιά, λίγη υπομονή και ψυχραιμία! :)

Είμαι βέβαιος άλλωστε ότι ο πρώτος που θα μάθει κάποιο νεώτερο για το θέμα της "Πρόβας Νυφικού" και του Τηλεράματος, θα μας ενημερώσει όλους στο forum! :)
 
Όλο το καλοκαίρι τα τηλεπεριοδικά μοιράζουν τούρκικες σειρές...Αμάν πια! Γνωρίζει κανείς αν θα ξεκινήσει καμιά ελληνική σειρά να διανέμεται; Με την ''Πρόβα νυφικού'' τι θα γίνει τελικά;
 
Μίλησα σήμερα με το '' Τηλέραμα '' και μου είπαν οτι η '' Πρόβα του Νυφικού '' είναι προγραμματισμένη να αρχίζει να μοιράζεται

στα τέλη Σεπτεμβρίου
 
Ωραία! Να κάνω μια ερώτηση.. DVD ή κύκλους που έχω χάσει από την προσφορά κάποιου περιοδικού μπορούν να μου τα στείλουν στο σπίτι; Και αν μπορούν ποιο είναι το κόστος; Πληρώνω μόνο το κούριερ ή πληρώνω κανονικά, σαν να αγόραζα την προσφορά όσο ήταν σε εξέλιξη; Αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ..
 
Μπορείς να κάνεις ένα τηλέφωνο στο εκάστοτε περιοδικό (ανάλογα τη σειρά που σε ενδιαφέρει) και αυτοί θα σε κατατοπίσουν πλήρως. Δεν ακολουθούν όλα τα έντυπα ενιαία πολιτική με το θέμα του διαμοιρασμού, ώστε να σου πούμε με ακρίβεια! Ένα τηλεφώνημα θα είναι άκρως διευκρινιστικό!
 
Έχω κάποια νέα να σας πω. Καταρχήν ο "Τηλεθεατής" από σήμερα και για 4 εβδομάδες θα δώσει σε 4 dvd τη σειρά "Τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας". Ξέρω πως δεν πρόκειται για ελληνική σειρά απλά το αναφέρω σαν νέο. (Αφήσανε παντελώς τις ελληνικές σειρές και πιάσανε τις ξένες???)


Όσο αφορά το "Τηλέραμα" οι πληροφορίες μου λένε (και μακάρι να βγω ψεύτης!) πως μετά το τούρκικο "Εζέλ" που τελειώνει σε λίγο , θα ξεκινήσει άλλο τούρκικο ("Σουλειμάν" για όσους ενδιαφέρεστε!!!
:p ). Με την "Πρόβα" τι θα γίνει???
 
tonytony είπε:
θα ξεκινήσει άλλο τούρκικο ("Σουλειμάν" για όσους ενδιαφέρεστε!!! :p ).
Θα είναι τουλάχιστον ο Μεγαλοπρεπής? Γιατί για κάποιον μικρότερου βελληνεκούς, δεν χαλαλίζω ευρώ.
572582.gif
 
sunset89 είπε:
Μπορείς να κάνεις ένα τηλέφωνο στο εκάστοτε περιοδικό (ανάλογα τη σειρά που σε ενδιαφέρει) και αυτοί θα σε κατατοπίσουν πλήρως. Δεν ακολουθούν όλα τα έντυπα ενιαία πολιτική με το θέμα του διαμοιρασμού, ώστε να σου πούμε με ακρίβεια! Ένα τηλεφώνημα θα είναι άκρως διευκρινιστικό!
Κατάλαβα. Ευχαριστώ για την συμβουλή, θα την έχω υπ'όψιν μου!!
 
Το "ΤΗΛΕΡΑΜΑ" μετά την προσωρινή διακοπή που είχε κάνει λόγω καλοκαιριού, συνεχίζει από σήμερα 9/9 το διαμοιρασμό από το "ΝΗΣΙ" με την 3η κασετίνα ;) για όποιον ενδιαφέρεται
 
Το ΖΑΠΙΝΓΚ δίνει το "Νησί" ότι το ΤΗΛΕΡΑΜΑ. Μπερδεύτηκες... :flower:
 
Όλη την ώρα τούρκικα και αηδίες μοιράζουνε...Άντε να βγει η ''Πρόβα νυφικού'' να δούμε κι εμείς άσπρη μέρα. Γενικά δεν το κόβω να έχει μέλλον όλο αυτό με τις προσφορές στα περιοδικά..Τα περισσότερα κάνουν αρπαχτές με ξένες τηλεοπτικές σειρές ενώ όσον αφορά τον διαμοιρασμό εγχώριων σειρών, λίγες άξιζαν πραγματικά...
 
Ρε παιδία με τη '' Πρόβα Νυφικου '' τι θα γίνει ; γιατι βλέπω οτι αρχιζουν και βγαίνουν σε προσφορες πολλά τούρκικα , ειναι απαράδεκτοι στο '' Τηλέραμα ''
 
Αυτό με το Σουλεϊμάν είναι επιβεβαιωμένο. Έχει κυκλοφορήσει και διαφήμιση...
 
Τα production values φαίνονται αρκετά υψηλά, αλλά πόσα τούρκικα να βλέπει πια ο μέσος έλληνας τηλεθεατής;
 
Ναι αλλά από ό,τι βλέπω, αυτό αφορά εφημερίδα και όχι κάποιο από τα συνήθη τηλεοπτικά περιοδικά διαμοιρασμού..
 
Πίσω
Μπλουζα