DVDs Ελληνικών τηλ. σειρών της ΕΡΤ στη ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

9 DVD από 2 επεισόδια το καθένα σύνολο 18 (τα αρχικα).

Χάθηκε η Ραδιοτηλεόραη να τα έδινε ολόκληρα (χωρίς μοντάζ) και τα 18?

Απλώς μια γνώμη λέω παιδιά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

tsalk είπε:
9 DVD από 2 επεισόδια το καθένα σύνολο 18 (τα αρχικα).Χάθηκε η Ραδιοτηλεόραη να τα έδινε ολόκληρα (χωρίς μοντάζ) και τα 18?

Απλώς μια γνώμη λέω παιδιά.
Δηλαδή? Τα επεισόδια που θα διαθέσει η ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗ δεν θα είναι ολόκληρα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όσο για τις σειρές της Ραδιοτηλεόρασης...επειδή έχω μια πρόσβαση στην όλη διαδικασία παραγωγής αυτών των σειρών dvd...θα ρωτήσω αύριο μήπως μπορέσω να μάθω αν έχουν ήδη προγραμματιστεί τα επόμενα που θα κυκλοφορήσουν.. :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τώρα αναφορικά με τις σειρές της Ρ/Τ....δυστυχώς ακόμα δεν υπάρχει προγραμματισμός για την επόμενη ώστε να σας ενημερώσω.

Ξέρω σίγουρα πάντως ότι η τελευταία που βγήκε από το αρχείο της ΕΡΤ για να γίνει dvd ήταν η "Δασκάλα.."...

Λογικά τις επόμενες ημέρες θα έρθει η επόμενη σειρά, οπότε θα σας ενημερώσω αναλόγως μόλις έχω νέα :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη από αυτήν την Παρασκευή στα περίπτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Plink είπε:
Όσο για τις σειρές της Ραδιοτηλεόρασης...επειδή έχω μια πρόσβαση στην όλη διαδικασία παραγωγής αυτών των σειρών dvd...θα ρωτήσω αύριο μήπως μπορέσω να μάθω αν έχουν ήδη προγραμματιστεί τα επόμενα που θα κυκλοφορήσουν..

Τώρα αναφορικά με τις σειρές της Ρ/Τ....δυστυχώς ακόμα δεν υπάρχει προγραμματισμός για την επόμενη ώστε να σας ενημερώσω.

Ξέρω σίγουρα πάντως ότι η τελευταία που βγήκε από το αρχείο της ΕΡΤ για να γίνει dvd ήταν η "Δασκάλα.."...

Λογικά τις επόμενες ημέρες θα έρθει η επόμενη σειρά, οπότε θα σας ενημερώσω αναλόγως μόλις έχω νέα :rolleyes:
Είσαι σίγουρος ότι η πρόσβασή σου στην όλη διαδικασία παραγωγής αυτών των σειρών dvd είναι καλή? Το ρωτάω αυτό γιατί εμείς οι υπόλοιποι, χωρίς καμία ειδική πρόσβαση, έχουμε πληροφορηθεί ήδη από την 1η Μαρτίου ότι η επόμενη σειρά θα ήταν (και είναι) Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΖΩΝ ΑΥΛΑΚΙΩΤΗ...
 
Ας cross our fingers :D να ειναι η Κραυγη των Λυκων ή Ο Θανατος του Τιμοθεου Κωνστα
 
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

Μήπως ξέρει κανείς σε πόσα DVD θα ολοκληρωθεί η σειρά;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

Τα επεισόδια της σειράς ήταν 18. Η ΕΡΤ δίνει 2 επεισόδια (με το ανάλογο μοντάζ) σε κάθε dvd. Επομένως 9 dvd θα δώσει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

tsalk είπε:
Τα επεισόδια της σειράς ήταν 18. Η ΕΡΤ δίνει 2 επεισόδια (με το ανάλογο μοντάζ) σε κάθε dvd. Επομένως 9 dvd θα δώσει.

Ευχαριστώ tsalk :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
γεια σας παιδια

:cry: ψαχνω εδω και πολυ καιρο μια παιδικη ταινια που εβαζε η ερτ 1 ή η ερτ 2 δε θυμαμαι καλα καθε χριστουγεννα...τους δωδεκα μηνες με ενα κοριτσακι που ζουσε με την μητρια της και την κορη της που ηταν κακια και αυτη και την στειλανε στο δασος να φερει λουλουδια στην βασιλησσα τους ενω ηταν χειμωνας..και εκει συναντησε τους δωδεκα μηνες γιατι ηταν παραμονη πρωτοχρονιας..

συγνωμη αν σας κουρασα αλλα αν εχετε βρει αυτη την ταινια στο ιντερνετ παρακαλω να μου πειτε που να ψαξω να τη βρω και εγω...

καλα να περνατε...
 
Καλως ηρθες αννα. Εχουμε μιλησει παλιοτερα γιαυτη την ταινια εδω στο forum - παντως links για copyrighted υλικο δεν "παιζουν" εδω μεσα.
 
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

Δεν ξερω αν το παρατηρησατε αλλα απο τα dvd λειπει το δευτερο επεισοδιο, που ειναι και το σημαντικοτερο λογω της εξαφανισης. Μαλλον το εχασαν και αυτο... Απιστευτη η ερτ!

(Επι τη ευκαιρια να χαιρετισω ολους, μολις ανακαλυψα το forum και εχω ενθουσιαστει.)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

Tι?????ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

BTW καλως ηρθες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

Δεν ξερω αν το παρατηρησατε αλλα απο τα dvd λειπει το δευτερο επεισοδιο, που ειναι και το σημαντικοτερο λογω της εξαφανισης. Μαλλον το εχασαν και αυτο... Απιστευτη η ερτ!

(Επι τη ευκαιρια να χαιρετισω ολους, μολις ανακαλυψα το forum και εχω ενθουσιαστει.)

Δεν ξέρω αν πράγματ είναι χαμένο (προσωπικά δεν το πιστεύω), απλά ίσως υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα και λείπει η εξαφάνιση. (Δεν έχω δει τα επεισόδια της ραδιοτηλεόρασης. άρα δεν έχω άμεση αντίληψη των σκηνών που λείπουν).

Τί διάρκεια έχουν τα dvd των 2 επεισοδίων?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

tsalk είπε:
Δεν ξερω αν το παρατηρησατε αλλα απο τα dvd λειπει το δευτερο επεισοδιο, που ειναι και το σημαντικοτερο λογω της εξαφανισης. Μαλλον το εχασαν και αυτο... Απιστευτη η ερτ!(Επι τη ευκαιρια να χαιρετισω ολους, μολις ανακαλυψα το forum και εχω ενθουσιαστει.)

Δεν ξέρω αν πράγματ είναι χαμένο (προσωπικά δεν το πιστεύω), απλά ίσως υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα και λείπει η εξαφάνιση. (Δεν έχω δει τα επεισόδια της ραδιοτηλεόρασης. άρα δεν έχω άμεση αντίληψη των σκηνών που λείπουν).

Τί διάρκεια έχουν τα dvd των 2 επεισοδίων?


Απο την Ραδιοτηλεοραση εδωσαν αυτη την απαντηση/εξηγηση για την απουσια του δευτερου επεισοδιου. Και εγω δεν θελω να το πιστεψω αλλα την ΕΡΤ την εχω ικανη για ολα...

Tο καθε επεισοδιο εχει περιπου 45λεπτη διαρκεια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη

Επειδή ζω στο εξωτερικό και δεν έχω άμεση πρόσβαση στα περιοδικά -

Η Εξαφάνιση του Τζων Αυλακιώτη ολοκληρώθηκε την Παρασκευή 2 Μαίου?

Ανακοίνωσε η ΡΑΔΙΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ποια θα είναι η επόμενη σειρά που θα διαθέσει?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ακυβέρνητες Πολιτείες

bernard.c είπε:
Επειδή ζω στο εξωτερικό και δεν έχω άμεση πρόσβαση στα περιοδικά - Η Εξαφάνιση του Τζον Αυλακιώτη ολοκληρώθηκε την Παρασκευή 2 Μαίου?

Ανακοίνωσε η ΡΑΔΙΟΤΗΕΛΕΟΡΑΣΗ ποια θα είναι η επόμενη σειρά που θα προσφέρει?
Ναι τελειωσε. Ακολουθει η σειρα Ακυβερνητες πολιτειες. (Χαλια επιλογη κατα την γνωμη μου)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ακυβέρνητες Πολιτείες

(Εξαιρετικοτατη επιλογη κατα τη δικη μου)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα