[E.Π.Α.] Ναπολέων - Μέγας Αλέξανδρος - Οδύσσεια

Είμαι και εγώ ένα νέο μέλος ,που έχω την ίδια ''τρέλα'' με τα παιχνίδια της δεκαετίας του 80,λόγω ότι μου θυμίζουν τα καλύτερα ίσως χρόνια. Κρίμα που η επα δεν κυκλοφορεί την οδύσσεια , το είχα και εγώ αλλά επειδή λιγο χάλασε το ταμπλώ το πέταξα σαν βλάκας...!θα κάνω μια προσπάθεια με την επα να ζητήσουμε την επανακυκλοφορία της.θέλω να ευχαριστήσω τους φίλους που δημοσίευσαν φωτογ με οδηγίες βοήθησαν πολύ ώστε να ξαναμπορεσουμε έστω με φωτοτυπιες να το ξαναφτιάξουμε και πάλι έστω και λίγο πρόχειρα
 
Παιδιά τα φώτα σας επαισε στα χέρια μου το επιτραπεζιο ΝΑΠΟΛΈΩΝ της ΕΠΑ. Πόσα στρατιωτάκια πρέπει να έχει μέσα;

Γειά σας και από μένα,

βρήκα το "Μέγας Αλέξανδρος" αλλά χωρίς τις οδηγίες. Μήπως τις έχει κάποιος να μου τις ανεβάσει;

Ανεβάζω φωτογραφία του κουτιού.https://drive.google.com/file/d/1-HSbVe3yMObPBe3FVQIpnDZNyJuJFYQ1/view?usp=sharing

Ευχαριστώ

Tίμος
Τις έχω που να στις στείλω;
 
Καλησπέρα, ήμουν εκείνος που ξεκίνησε το θέμα και ανακάλυψα αυτό μόλις σήμερα.

Παιδιά τα φώτα σας επαισε στα χέρια μου το επιτραπεζιο ΝΑΠΟΛΈΩΝ της ΕΠΑ. Πόσα στρατιωτάκια πρέπει να έχει μέσα;


Τις έχω που να στις στείλω;
Καλησπέρα, όταν το είχα διέθετε 6, μπλε γαλάζιο, κίτρινο, κόκκινο, πράσινο, γκρι. Καλή συνέχεια. Είσαι τυχερή, εμένα το πέταξε η μητέρα μου σε κάποια μετακόμιση...
 
Πίσω
Μπλουζα