E-mail στον Αντρέα Παρασκευά Τσουρινάκη....

Nemo είπε:
Αν το βρειτε την διασυνδεση video-adventures θα ανεβασω το Video απο το Computer Show 2 (edited μονο με τα πλανα του Τσουρινακη).
:thumbup: .... παω για video editing
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το έχω και γω εκείνο το ηρωϊκό τεύχος :D

Μάιος 2003 - Quest For Glory V

Το είχα ξαναδεί πριν λίγους μήνες και γέλαγα, κρίμα που δεν προχώρησε η δουλειά. Κορυφαία ατάκα του Κράτσα που λέει "αυτό είναι το σώμα μου και αυτές είναι οι στάχτες σας" και η bezalel (κατά κόσμον Ζωή Μαρμαρά) να κοιτάει με ανοιχτό το στόμα xD /emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20" />. Έχω και κάποια outtakes, θέλει κανένας να τα ανεβάσω, ειδικά με ένα που σας δείχνει να γελάτε, ψοφάω στα γέλια κάθε φορά που το βλέπω!
 
Σε παρακαλωωωωωωω.... ανέβασε τα όλα !

UPDATE: Το reply πήγαινε στον f2 πριν προλάβω να δω το δικό σου nemo... είσαι τέλειος, αντέ να το απολαύσουμε !

Μόλις το είδα ! Μόνο αυτά τα 6 λεπτά είναι ?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλά φοβερό. Έκαψα για 2 ώρες να βλέπω το ένα μετά το άλλο τα parts της συνέντευξης. Παλιό δηλαδή αλλά τώρα το ανακάλυψα. Εντάξυ, υπήρχαν και οι κουραστικές στιγμές όπου ρωτούσαν κάτι άσχετα πράγματα, από το pro και το manager μέχρι τι PC να πάρω, αν και είχαν και αυτές γέλιο με κάτι καμμένους να πετάνε ατάκες ("Σοβάρα τώρα; Το PC έχει περισσότερους τίτλους απο το PS3; Άντε ρε; Γιατί έτσι;", "Αυτό το GTA2 που έβλεπες από πάνω ήταν φοβερό. Το τι έκανες δεν περιγράφεται. Έβγαζες κάτι ήχους από το στόμα και από κάπου αλλού") αλλά και πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση ανά στιγμές, ενώ στα περισσότερα πράγματα τυχαίνει να συμφωνώ με τον Ανδρέα.
 
Είναι λίγο δύσκολο να τα ανεβάσω όλα, αλλά θα προσπαθήσω. Πρέπει να είναι κανα 40αρι-45άρι λεπτά όλο μαζί.

Ορίστε πάντως το πρώτο κομμάτι ;)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τώρα κι εσύ επίτηδες το κάνεις να το ανεβάζεις αυτό το βίντεο δυο μέρες πριν μπω στα "-άντα"; Αρκετά δεν με έχει πιάσει η κρίση ηλικίας; πρέπει να μου θυμίζεις και πώς ήμουν πιτσιρικάς??? :( :cry:

//Αν και μεταξύ μας, ναι μεν δείχνω σαν παιδάκι στο βίντεο, αλλά με την αρνητική έννοια μάλλον... :p #)
 
Μόλις είδα το show... Olorin δεν παίζεσαι πάντως... Μην μασάς ! Ηθοποιάρα !!!! (για το σκετσάκι το λέω, που όσο να ναι υποκριτική ήταν)
 
Τα ανέβασα όλα παιδιά, θα ανεβάσω και κάποια bloopers από την πρώτη εκπομπή που τυχαίνει να έχω αρπάξει πριν από χρόνια από το παλιό site του PC Master :D
 
Ειλικρινά, τα περισσότερα τα είχα ξεχάσει (ή ίσως ήθελα να τα ξεχάσω...). Τώρα καταλαβαίνω γιατί έχω αφήσει μούσια από τότε... Επίσης, το φρύδι γιατί στο καλό το σήκωνα έτσι???

Μια φορά πριν 3-4 χρόνια είχαμε μαζευτεί στο σπίτι του Κλάδη και ξαναείδαμε κάποια αποσπάσματα για να δείξουμε στον Κηπουρόπουλο και τον Μαργέτη τι γλίτωσαν, αλλά δεν τα θυμόμουν όλα αυτά...

Όλα τα λεφτά:

*Τα παξιμαδάκια του Κόντη... (μας είχε θερίσει η πείνα, αφού τα γυρίσματα είχαν ξεκινήσει από νωρίς το πρωί και κράτησαν μέχρι τα μεσάνυχτα χωρίς ουσιαστικά διαλείμματα!)

*Το απαξιωτικό βλέμμα του Κλάδη καθόλη τη διάρκεια των γυρισμάτων...

*Οι αυτοσχεδιασμοί του Κράτσα...

*Το ότι δεν είχαμε (προφανώς) συνηθίσει να διαβάζουμε οτο-κιου, με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να διαβάσουμε ακόμα και τα κείμενα που είχαμε γράψει εμείς στα Game News και να υπάρχουν παύσεις σε άκυρα σημεία...

//Κάπου πρέπει να υπήρχαν και bloopers του CS#2 (πέρα από αυτά στα end credits), αλλά δεν θυμάμαι αν ήταν στο DVD, στο site ή αλλού... (θυμάμαι την χαρακτηριστική σκηνή που φαίνεται στο πλάνο ότι έχω βάλει το μικρόφωνο ανάμεσα στα πόδια μου για να ακούγομαι στο κομμάτι που είμαι στο γραφείο και μιλάω για το editing του FIFA)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να σαι καλά ρε Νότη που τα μοιράζεσαι μαζί μας. Για μένα αυτό ήτανε το PC Master :)

Δεν ξέρω τι έχει κάνει η Sony στο Youtube, κάποιου είδους scouting έχει βάλει ή δεν ξέρω γω τι, και ένα βιντεάκι που ανέβασα το μπλοκάρει σε πάρα πολλές χώρες, επειδή έχει το Smooth Criminal του Michael Jackson... Το βιντεάκι εντωμεταξύ δεν είναι ούτε δύο λεπτά. Τώρα τους βρίζεις ή δεν τους βρίζεις; :mad:

Μάλλον θα το βάλω στο mute.
 
Τώρα κι εσύ επίτηδες το κάνεις να το ανεβάζεις αυτό το βίντεο δυο μέρες πριν μπω στα "-άντα"; Αρκετά δεν με έχει πιάσει η κρίση ηλικίας; πρέπει να μου θυμίζεις και πώς ήμουν πιτσιρικάς???
Γιατί τι έχουν τα -άντα? Ορισμένοι έχουν πατήσει και τα δεύτερα :cool: .
 
Captain Kal είπε:
Μια χαρά είναι. Την υγειά μας να έχουμε :) .
Τα πρωτα αντα ειναι καλα(δεν μιλαω απο προσωπικη πειρα) ,

εκει λιγο πριν ή λιγο μετα τα δευτερα αντα, αρχιζει να θελει το μηχανημα τα service του...
 
Πίσω
Μπλουζα