[El Greco] Κάστρα και Πολιορκητές

Κατά πρώτον συγχαρητήρια. Δαπανήθηκε χρόνος και φαιά ουσία. Μια καλοπροαίρετη παρατήρηση αφορά τη γραμματοσειρά της φράσης «ένα καταπληκτικό παιχνίδι δράσης και περιπέτειας, όπου νικάνε στη μάχη η φαντασία κι η επιδεξιότητα» θα ήταν καλύτερο με γραμματοσειρά ΠΑΣΟΚ 80ς, όπως στο πρωτότυπο κουτί. Η γραμματοσειρά ΠΑΣΟΚ θα ήταν ένα ωραίο εύρημα και θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί κι άλλου ;)
 
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! Όσον αφορά την γραμματοσειρά, την έβαλα πρόχειρα μέχρι να βρω την σωστή. Κι αν δεν βρω, αναγκαστικά θα την φτιάξω κι αυτή. Αν έβρισκα και τις φωτογραφίες σε υψηλότερη ανάλυση θα ήμουν ευτυχισμένος!
Γραμματοσειρά ΠΑΣΟΚ λέει, χαχαχαχα
 
  • Haha
Reactions: PT8
Κατά πρώτον συγχαρητήρια. Δαπανήθηκε χρόνος και φαιά ουσία. Μια καλοπροαίρετη παρατήρηση αφορά τη γραμματοσειρά της φράσης «ένα καταπληκτικό παιχνίδι δράσης και περιπέτειας, όπου νικάνε στη μάχη η φαντασία κι η επιδεξιότητα» θα ήταν καλύτερο με γραμματοσειρά ΠΑΣΟΚ 80ς, όπως στο πρωτότυπο κουτί. Η γραμματοσειρά ΠΑΣΟΚ θα ήταν ένα ωραίο εύρημα και θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί κι άλλου ;)
Γέλασα τόσο με το "γραμματοσειρά ΠΑΣΟΚ". Πρέπει να γίνει το επίσημο όνομά της!
 
Ξεπέρασα επιτέλους την βαρεμάρα μου κι ασχολήθηκα λιγάκι με το project. Πλεόν η "πασόκικη" γραμματοσειρά δεσπόζει στο κουτί χαχα! Επίσης έκανα replace στο backround με κατί πιο κοντινό στο πραγματικό! Σιγά σιγά, έρχεται και η ενσωμάτωση των πλαϊνών του κουτιού...kastra-front-smal.jpg
 
Πραγματικά καταπλητική δουλειά! Θερμά συγχαρητήρια και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τον χρόνο που διέθεσες
 
Πραγματικά καταπλητική δουλειά! Θερμά συγχαρητήρια και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τον χρόνο που διέθεσες
Εγώ ευχαριστώ φίλε @foutix! Λογικά στο επόμενο post, θα έχω αναρτήσει και την τελική εκτυπώσιμη μορφή. Χρόνος κι όρεξη να υπάρχει...
 
καλησπερα εχει καποιο παιδι σε pdf τις οδηγιες να μου τις στειλει στο email dk1000@hotmail.gr ευχαριστω εκ των προτερων
αν θελετε να μου στειλετε και εμενα το ταμπλο θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα dk1000@hotmail.gr. Ευχαριστω παιδια

Για την δική σας ασφάλεια μην δημοσιεύεται εδώ δημόσια την διεύθυνση του email σας. Το καλύτερο είναι να στείλετε πρόσωπο μήνυμα (PM) στον χρήστη που απευθύνεστε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ξεπέρασα επιτέλους την βαρεμάρα μου κι ασχολήθηκα λιγάκι με το project. Πλεόν η "πασόκικη" γραμματοσειρά δεσπόζει στο κουτί χαχα! Επίσης έκανα replace στο backround με κατί πιο κοντινό στο πραγματικό! Σιγά σιγά, έρχεται και η ενσωμάτωση των πλαϊνών του κουτιού...Προβολή συνημμένου 256453
Καταπληκτικο,εξαιρετικο!!!,Υπαρχουν καπου και τα πλαινα του κουτιου;ευχαριστω!
 
Πίσω
Μπλουζα