[El Greco] Μικροναύτες - Αστρομαχητές [ASΤΡΟΜΑΧΗΤΕΣ]

Καλά αν το βγάλει σε tutorial, ετοιμαστείτε να δειτε την πρώτη bibi-bο με πολυεστερικό κεφάλι..!!! :p

Timehunter εισαι απιστευτος..!! ;)
 
makisimos είπε:
Καλά αν το βγάλει σε tutorial, ετοιμαστείτε να δειτε την πρώτη bibi-bο με πολυεστερικό κεφάλι..!!! :p Timehunter εισαι απιστευτος..!! ;)
Off topic

Καλά αυτό αν θες στο έχω και αύριο ετοιμο :D

Off topic
 
kambia σορρυ που δεν εχω ποσταρει tutorial σχετικα με το θεμα παντως ειναι ια χρονο βορα διαδικασια η οποια απαιτει χρονο και χρημα .για να βγαλεις καλουπι θελει υγρο λαστιχο το οποιο κανει 35 ευρο και οπωςδηποτε μασκα γιατι ο πολυεστερας ειναι καρκινογονος υπαρχει ενα σουπερ σπρευ μοντελισμου της humbrol το οποιο δεν βγαινει ουτε με ευχελαιο...εκτος της αλλης τα πλαστικα 35 ετων ειναι τοσο ευαισθητα που το διαλητικο νιτρου τα καιει ......

οσο για το κεφαλι της βιβι βο ουτε με σφαιρες να το βγαλετε εχει μια τρυπα στο κεφαλι αυτη η κουκλα που με το μπαρντον ειναι σαν να της εχουν φαει τα ζομπι τον εγκεφαλο.......

ευχομαι να με καταλαβαινεται....
 
Δεν έχεις άδικο! Αλλά υπάρχουν και άλλα υλικά για καλούπια πχ αυτά με τα οποία βγάζεις καλούπια προσώπων. Αυτά δεν είναι επικίνδυνα και επιπλέον πιο φιλικά για το πλαστικό 35ετίας. ΘΑ το ψάξω και γω λίγο περισσότερο μια και καλουπια έχω κάνει μόνο με γύψο, σιλικόνη και υγρό λάστιχο :)

οσο για το κεφαλι της βιβι βο ουτε με σφαιρες να το βγαλετε εχει μια τρυπα στο κεφαλι αυτη η κουκλα που με το μπαρντον ειναι σαν να της εχουν φαει τα ζομπι τον εγκεφαλο.......
LOL για την περιγραφή.... Νομίζω οτι η τρύπα μπορεί εύκολα να καλυφθεί. Χμ... Μόλις βρω λίγο χρόνο θα κάνω μερικά πειράματα.
 
οι σεναριογραφοι της ταινιας zombieland γραφουν το σεναριο για την ταινια micronauts!!!
 
Δεν γνώριζα την ύπαρξη των Micronauts σαν παιγνίδια, θυμάμαι κάποιες ιστορίες που είχα διαβάσει στα παλιά μου ασπρόμαυρα Spiderman. Κάποιες φιγούρες είναι πραγματικά πολύ dark-ίλα! Συγχαρητήρια σ'αυτούς που έχουν καταφέρει και τα έχουν μαζέψει, δεν τα είχα δει ποτέ μου...χμμμ...
 
πονεμενη ιστορια οι αστρομαχητες ακομα τους ψαχνω μου λειπουν οι 4 ελληνικες φιγουρες..... απο τα ξενα ειμαι φουλ.
 
επισυναπτω μερικες φοτο απο την συλλογη μου με κουτια ... ;) :D :D τα ελληνικα εγιναν 6 γιατι βρεθηκε ο μπαρον καρζα ......ενα μεγαλο ευχαριστω στον γιαννη εκει εξω :bow: :thanx2: :clap: :hurrah: .....που με εδωσε αυτην την φιγουρα.....

P1010332.jpg

P1010334.jpg
 
Mπράβο ρε timehunter.... Τρομερή η συλλογή σου..!!! :) Τα Ελληνικά δηλαδή πόσα είναι συνολικά???
 
10 .............ειναι τα ελληνικα........
 
Μπράβο timehunter. Άντε σύντομα να βρεθούν και τα άλλα 4 να συμπληρώσεις τη δεκάδα
 
ειχε ασχοληθει κανεις με την κομικ σειρα που εκανε revival τα micronauts to 2002? πολυ καλη !!
 
εχω μονο την παλια σειρα με τα κομικ στο κομικ εμφανιζεται μονο ο κομμαντερ και ο καρζα οι υπολοιποι χαρακτηρες εμφανιζονται στην σειρα του 2002 ............

εψαξα να βρω παλια κομικ αλλα ντυσκολα............
 
Καλημέρα

[edited]




Ευχαριστω

Ουπς...

Μήπως υπάρχει κάποιο σχετικό post για αγοροπωλησίες ή ανταλαγές?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες! :)

Ναι, υπάρχει σχετικό υποφόρουμ ΜΟΝΟ για Ανταλλαγές & Χαρίζονται!

Προτού ποστάρεις για αγγελία, σε παρακαλώ να δεις τους κανονισμούς εδώ.

Ευχαριστώ! :)
 
βασικα ο καθενας βαζει οτι τιμη θελει!!! απλα ειναι πολλα γιατι κατι που μπορει να μην εχει χρησιμοποιηθει ως παιχνιδι αλλα δεν ειναι mint on sealed box και ουτε καν graded!!
 
τρεχει μια δημοπρασια με πολλα μαζι και ληγει σε 23 ωρες το συγκεκριμενο ειναι αχρησιμοποιητο αλλα πανω κατω στα 150ευρο το βρισκεις με καλο κουτι .τα ελληνικα στα 250 δολλαρια το αλογο .και οι φιγουρες στα 250 ευρο αν ειναι ο πρασινος ο κοκκινος η ο εμπερορ(ελληνικα ).....

o λευκος ειναι ο πιο κοινος και οι ελληνικες εκδοσεις ειναι μονο για βιτρινα και οχι για να παιξεις και πολυ.οι ιταλοι ειναι πολλοι ακριβοι και τα μεταφορικα τους τρελλα . για 4 πυραυλακια ενας μου ζηταγε 50 ευρο....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@ timehunter...πυροβόλησες και με μπέρδεψες…που τα βρίσκεις? Υποθέτω όχι στο ebay…
 
Πίσω
Μπλουζα