Error Code 11854

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Να ξεκινησεις 2 ωρες νωριτερα ? ;)
 
Και δέκα ώρες νωρίτερα δεν είναι πρόβλημα...δεν το χάνω με τίποτα! :D
 
Καλή επιτυχία (που σίγουρα θα την έχει) στη διοργάνωση ! Αχχχ! ζουλεύω !!
 
Λοιπόν, νομίζω οτι αυτό δεν πρέπει να το χάσω και έχω "στρώσει" την κατάσταση για να ειμαι 13-15 Ιούνη στην Αθήνα..... ;)

Αλήθεια, όμως? Πως θα μπορούσα να βοηθήσω ??? Θα μπορούσα να φέρω μερικά retroμηχανάκια και να τα απλώσω? :D

ΠΧ αυτό......

DVC01815.JPG


...ή αυτό .....

2b57_1.JPG


....αυτό...

olivetti_pc1_2.jpg


....ίσως και αυτό..... :D

olivetti_pc128.jpg
 
Φερε καμια κρέμα και βλέπουμε.... Καλό καφέ φτιάχνεις; :D
 
Teflon, εννοείται ότι τέτοια πράγματα πρέπει να βρίσκονται εκεί!

Θα είναι και πολύ ωραία να έρθεις και να γνωριστούμε κιόλας :)

Επίσης ενημερώνω όλα τα μέλη του GRM ότι θα έχεις σχετικό pm.
 
Vag είπε:
Teflon, εννοείται ότι τέτοια πράγματα πρέπει να βρίσκονται εκεί!Θα είναι και πολύ ωραία να έρθεις και να γνωριστούμε κιόλας :)

Επίσης ενημερώνω όλα τα μέλη του GRM ότι θα έχεις σχετικό pm.

Θα ήθελα και εγώ με τη σειρα μου να ενημερώσω όλα τα μέλη, όπως επίσης και τους γνωστούς-άγνωστους επισκέπτες οτι έχεις σχετικό, απαντητικό pm......... :D :D:D:D:D:D:D
 
Θα είμαι εκεί σίγουρα.

Θα ετοιμάσω τα demos για την Amiga που θα δείξουν στον projectορα.

Γενικώς αν φέρει κανείς CPC με PC drive ή C64 με 1541 drive, θα φέρω και για αυτούς ότι demo έχω για να δούμε μάζι. Δεν ξέρω αν θα παίζαν και αυτά στον projector αλλιώς θα τα δούμε παρέα στην μικρή οθόνη.

Για τις Amiga ξέρετε τι καλώδια, κονέκτορες και τέτοια χρειάζεται για να συνδεθεί στον projector; Δεν έχω ιδέα, ελπίζω να κανονήσει κάποιος άλλος για αυτό. Για το software (demos) κανονίζω εγώ.

Γενικώς θα είναι και καλό να έρθω για να γνωριστούμε. Έχω χάσει τόσο GRM meetings :(
 
Optimus είπε:
Θα είμαι εκεί σίγουρα.Θα ετοιμάσω τα demos για την Amiga που θα δείξουν στον projectορα.

Γενικώς αν φέρει κανείς CPC με PC drive ή C64 με 1541 drive, θα φέρω και για αυτούς ότι demo έχω για να δούμε μάζι. Δεν ξέρω αν θα παίζαν και αυτά στον projector αλλιώς θα τα δούμε παρέα στην μικρή οθόνη.

Για τις Amiga ξέρετε τι καλώδια, κονέκτορες και τέτοια χρειάζεται για να συνδεθεί στον projector; Δεν έχω ιδέα, ελπίζω να κανονήσει κάποιος άλλος για αυτό. Για το software (demos) κανονίζω εγώ.

Γενικώς θα είναι και καλό να έρθω για να γνωριστούμε. Έχω χάσει τόσο GRM meetings :(
Φίλε μου Optimus,

όπως σου έχω ήδη πει είναι μεγάλη μας χαρά που θα κατέβεις και θα συμμετέχεις και πραγματικά ελπίζω ότι θα είναι μια εξαιρετική βραδιά για όλους μας.

Εννοείται ότι θα φέρεις αν θέλεις και τα demo για τα άλλα μηχανήματα.

Απ'όλα θα έχουμε :)

Όσο για την Amiga και τον projector μην σε ανησυχεί τίποτα.

Τα πάντα είναι υπό έλεγχο...και θα σε περιμένουν ετοιμοπόλεμα!
 
Μπορώ να φέρω όλη τη σειρά CPC αν ενδιαφέρει κανέναν...
 
Δηλαδή μπορεί να συμμετέχει οποιοσδήποτε με ότι "μηχανάκια" (όχι δίκυκλα) έχει? Χώρος?? Που θα τα βάλουμε???
 
falcon030gr είπε:
Δηλαδή μπορεί να συμμετέχει οποιοσδήποτε με ότι "μηχανάκια" (όχι δίκυκλα) έχει? Χώρος?? Που θα τα βάλουμε???
Καλά το ότι μηχανάκι είναι σχετικό...φυσικά θα γίνει μια σχετική επιλογή!

Υπολογίζω συνολικά να έχουμε γύρω στα 30 μηχανήματα ...αλλά ακόμα δεν έχω οριστικοποιήσει τη λίστα.

Θα χαρώ πάρα πολύ φίλε μου αν σε ενδιαφέρει να συμμετέχεις...και μάλιστα απ' ότι βλέπω έχω μια μικρή έλλειψη σε atari computers...

αν θέλεις στείλε μου πμ ή μέηλ να τα πούμε

ευχαριστώ
 
Oh yes για CPC+

Έχουν βγει τελευταία πολλά καλά plus demos και θα ήθελα να τα δω στο real thing. Μόνο, έχει ενσωματομένο και 3,5" drive ή μόνο το παλιό κλασικό 3";

Για 3" ούτε δισκέτες/σωστό drive έχω, ούτε ξέρω πως να μεταφέρω..
 
Optimus είπε:
Oh yes για CPC+Έχουν βγει τελευταία πολλά καλά plus demos και θα ήθελα να τα δω στο real thing. Μόνο, έχει ενσωματομένο και 3,5" drive ή μόνο το παλιό κλασικό 3";

Για 3" ούτε δισκέτες/σωστό drive έχω, ούτε ξέρω πως να μεταφέρω..
Θα έχουμε 3,5 drive Optimus, οπότε είμαστε κομπλέ!

Θα σε πάρω λογικά και το βραδάκι τηλέφωνο να συννενοηθούμε τις τελευταίες λεπτομέρειες.

Περιμένω κάποια τελευταία στοιχεία από τους διοργανωτές και θα οριστικοποιήσω το πρόγραμμα μετά ;)
 
Το δοκίμασες με Plus? :p

Πάντως στον κανονικό παίζει άψογα... έλειωσα το Gryzor χθες το βράδυ!
 
Gryzor είπε:
Το δοκίμασες με Plus? :p
Πάντως στον κανονικό παίζει άψογα... έλειωσα το Gryzor χθες το βράδυ!
Είσαι Off Topic τρελέεεε χααχαχαχααχ

Εννοείται ότι το δοκίμασα...6128 απλό όμως έχω και εγώ...αλλά παίζει άριστα!
 
Ε, ναι βρε συ, το παλικάρι ρωτάει για + όμως...
 
Gryzor είπε:
Ε, ναι βρε συ, το παλικάρι ρωτάει για + όμως...
Γιατί δεν θα έχουμε + βρε ζαγάρι στο φεστιβάλ?? δεν νομίζω ότι έχει διαφορά στις καλωδιώσεις με τον απλό....ή μήπως έχει????
 
Είπα εγώ ότι δεν θα έχουμε; Εσύ είπες ότι θα έχουμε! :D

Δεν ξέρω - υποθέτω ότι θα είναι μια χαρά, αλλά μέχρι να το δοκιμάσω, όρκο δεν παίρνω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα