Error Code 11854

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Gryzor είπε:
Είπα εγώ ότι δεν θα έχουμε; Εσύ είπες ότι θα έχουμε! :D
Δεν ξέρω - υποθέτω ότι θα είναι μια χαρά, αλλά μέχρι να το δοκιμάσω, όρκο δεν παίρνω!
Άσε τα λόγια και δοκίμασέ το τότε χαχαχα :wait2:
 
Εσύ δεν μου είπες να το ξανανεβάσω στο πατάρι; Έλα κατέβασέ το...
 
Χμμ... μήπως είναι καιρός να δούμε πότε θα πάει ο καθένας για να συντονιστούμε;

Θα μπορούσαμε επίσης ένα από τα απογεύματα αυτά να το συνεχίζαμε για μάσα μετά όλοι μαζί... (λέω εγώ τώρα)

Επίσης, εκεί έχει συγκοινωνία κοντά ή θέλει αυτοκίνητο απαραιτήτως; Στάθμευση δύσκολη;
 
Τη Μπέφτη το απόγευμα λογικά θα παμε για στήσιμο. Εγώ θα είμαι διαθέσιμος, από Παρασκευή στις 18.00 - Κυριακή μέχρι τέλους (ναι και τα βράδια εκεί θα κοιμάμαι :D ). Μάσα μπορούμε, και θεωρώ ότι πρέπει, να κανονίσουμε. Συγκοινωνία δε γκζέρω. Εξαιρουμένων των 2 πηγαινέλα με το αμάξι για να μεταφέρω τα πράματα, τις υπόλοιπες φορές θα παω με τη μπέμπα.
 
Giama είπε:
Χμμ... μήπως είναι καιρός να δούμε πότε θα πάει ο καθένας για να συντονιστούμε;
Θα μπορούσαμε επίσης ένα από τα απογεύματα αυτά να το συνεχίζαμε για μάσα μετά όλοι μαζί... (λέω εγώ τώρα)

Επίσης, εκεί έχει συγκοινωνία κοντά ή θέλει αυτοκίνητο απαραιτήτως; Στάθμευση δύσκολη;
Ο καιρός έχει έρθει και τρέεεεεχει...

Θα σας ανακοινώσω αργότερα (ή αύριο) την πρώτη λίστα με τα μηχανήματα ...αν και θα διαμορφωθεί λογικά λίγο ακόμα την ημέρα που θα στήνουμε..

Μαζί θα ανακοινωθεί και το τελικό πρόγραμμα με τις μουσικές εκδηλώσεις / προβολές κλπ...

Όσοι έχουν τη διάθεση και θέλουν να βοηθήσουν εκείνες τις ημέρες...καλό θα είναι να μου στείλουν ένα πμ ή μέηλ - με τις ώρες/ημέρες - που μπορούν να παρευρίσκονται ώστε να μπορέσω να φτιάξω ένα σχετικό πρόγραμμα...(μην πλακώσουμε όλοι για 2 ώρες και τις υπόλοιπες δεν είναι κανείς!!!)

Για την πρόσβαση στο μέρος, όπως έχω ήδη αναφέρει, ο χώρος απέχει 150 μέτρα από το μετρό "Κεραμεικός" και 700 μέτρα από την Τεχνοπολις.

Η είσοδος υπενθυμίζω ότι θα είναι δωρεάν στους δικούς μας χώρους.

Αυτοκίνητο συστήνω ΝΑ ΜΗΝ φέρει κανείς, καθώς το παρκάρισμα θα είναι αδύνατο....σας το εγγυώμαι :p
 
Εγώ (ξανα)δηλώνω παρών για όλες τις μερες και ωρες ως γνήσιος ρετρο-στρατιώτης :headbangdude:
 
Rygar είπε:
Εγώ (ξανα)δηλώνω παρών για όλες τις μερες και ωρες ως γνήσιος ρετρο-στρατιώτης :headbangdude:
Εσένα βρε σε έχω ήδη γραμμένο.....στη λίστα εννοώ :D :D
 
Α..επίσης να υπενθυμίσω ότι η έκθεση θα είναι ανοιχτή Σάββατο - Κυριακή 13:00 - 19:00

Οι ώρες είναι ακόμα λίγο ευέλικτες και ανάλογα με την ανταπόκριση μπορεί να επεκταθούν..

επίσης υπάρχει το ενδεχόμενο σε περίπτωση που υπάρξει ενδιαφέρον για συμμετοχή...να ανοίξει η έκθεση την Παρασκευή το απόγευμα για μια prive επίσκεψη αποκλειστικά για τα μέλη του φόρουμ ;) (...θα ενημερώσω σχετικά σε ανάλογο ποστ..)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα