EVH STFM!

Ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια. Αν και ειχε πολλες δυσκολιες (το σασι του ST δεν ειναι και το πιο ευκολο να το δουλεψεις λογω της κλισεως απο τις γριλιες κυριως και απο τις "χαραδρες" που εχει κατα μηκος και ξεχωριζουν πληκτρολογιο, function keys, γριλιες) καταφερε να βγει ενταξει. Φανταζομαι οτι θα εδειχνε ακομα καλυτερο στην Amiga 500 μιας και εχει περισσοτερες λειες επιφανειες).

Αντε να δω τωρα που θα βρω καλυτερο project απο αυτο! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Phil, θελουμε κι'αλλο!!! Εισαι καλλιτεχνης και εμεις το κοινο σου!!! Δωσε καλλιτεχνηματα στο λαο :worship:

To επομενο να ειναι Spectrum ;)
 
Βέβαια τίποτα από τα παραπάνω δεν μπορεί να θεωρηθεί modding. It's just a paint job... nice though.
 
Όπως και τίποτα από τα παραπάνω δε μπορεί να θεωρηθεί ότι μπορεί να κάνει ο καθένας μας...

It's just that you 've got it or not....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πράγματι έκανες υπέροχη δουλειά!

Μακάρι να διέθετα ανάλογη καλλιτεχνική φλέβα για να επιχειρήσω κάτι ανάλογο...
 
Εγώ... :wait2: τώρα πήρα χαμπάρι τι παίζεται εδώ...

Καλά... είσαι εκπληκτικός!!!! :cheers:

Μπράβο... και πάλι μπράβο!!!

Φοβερή δουλειά!!! :bow:

Όσο για τα χρώματα... δεν το συζητώ...

Τα καλύτερα!!! :D
 
καλα δεν εχω ξαναδει atari st με τρεμολο....!!!
 
Αμα έχει και ενσωματωμένο HEAVY METAL DISTORTION, ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!

:) :) :) :) :)
 
Μεσα στο μεταλο μας τον "εκλεισε" ο jack, οποτε οι μεταλλικες καταβολες του υπαρχουν απο τα γενοφασκια του! :)

Η πλακα ειναι οτι η τωρινη θεση του (μαζι και ο camo) ειναι μπροστα απο τις κιθαρες μου, απλα για να μην τους εχω στην μεση! Τουλαχιστον ο EVH εχει δικαιολογημενη θεση εκει! Με την επεκταση που εχει, σηκωνει και Cubase.. οτι πρεπει για vintage midi based studio ετσι? ;)
 
phil τωρα το είδα και εχω μείνει άναυδος...!!!!!καταπληκτική δουλειά και έτσι δεν θα φαίνεται και το κιτρίνισμα του ST!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα