GameGear: Η Συλλογή μου

geoanas είπε:
Άψογος ! Ωραία παιχνιδάκια !
Nα 'σαι καλα Γιωργο, σε ευχαριστω πολυ!!!!! :thumbup: :thanx2:

geoanas είπε:
Έχω επισκευάσει μερικά gears { (1) και (2) } και τώρα περιμένω κανα δυο ακόμα με προβλήματα στην οθόνη παρόμοια με του δικού σου.....
Ακρως κατατοπιστικα τα tutorial!!! :worship:
 
να και η δικη μου συλλογη,αν και μικρη,αλλα το μηχανημα λειτουργει αψογα!!P2190001.JPG
 
retrosilektis είπε:
να και η δικη μου συλλογη,αν και μικρη,αλλα το μηχανημα λειτουργει αψογα!!Προβολή συνημμένου 97321
Πολυ ωραια , το SHINOBI πανω δεξια "δεσποζει" :D . Αυτο και το "2" ειναι τα αγαπημενα μου GG games!

@Stayros, Geoanas συγχαρητηρια για τις συλλογες σας επισης!
 
Ευχαριστώ Ajax87 ;-)

@retrosilektis

Όμορφη και χαριτωμένη συλλογή !
 
retrosilektis είπε:
να και η δικη μου συλλογη,αν και μικρη,αλλα το μηχανημα λειτουργει αψογα!!Προβολή συνημμένου 97321
Ωραίος φίλε! Για ένα περίεργο λόγο αν και δεν ήμουν ποτέ φαν των Power Rangers το συγκεκριμένο παιχνίδι το είχα και παλιά και μου αρέσει πολύ σαν fighting. Έχει και ωραία γραφικά...
 
retrosilektis είπε:
να και η δικη μου συλλογη,αν και μικρη,αλλα το μηχανημα λειτουργει αψογα!!Προβολή συνημμένου 97321
Ωραιος!!! :award:

Το ματακι μου επεσε βεβαια στα 2 Sonic ( Του εχω μια αδυναμια,τι να κανω.... :D ) τελεια ειναι!!!!! :thumbup:

Ajax87 είπε:
Stayros, Geoanas συγχαρητηρια για τις συλλογες σας επισης!
Να 'σαι καλα Γιαννη, σε ευχαριστω!!! :thanx2:
 
αλλο ενα sonic θελω να παρω και θα ειμαι κομπλε.θα ανεβασω και για game boy τι εχω καποια στιγμη.
 
retrosilektis είπε:
αλλο ενα sonic θελω να παρω και θα ειμαι κομπλε.θα ανεβασω και για game boy τι εχω καποια στιγμη.
Ποιο Sonic θέλεις να πάρεις και τι εννοείς κομπλέ; Θα έχεις συμπληρώσει τα 196 PAL παιχνίδια της κονσόλας;
 
Τα τελευταία μου αποκτήματα.

Το σχετικά σπάνιο Robocop 3

IMG_20140913_122906_2CS.jpg

και το μοναδικό Jap παιχνίδι μου, Popeye Beach Volleyball (Jap only).

IMG_20140913_122750_26CS.jpg

Σ.σ. Πως σκέφτηκαν να βάλουν σε παιχνίδι τον Πόπαϋ να παίζει βόλλεϋ, ένας θεός το ξέρει...

Και τα manual που ξέχασα σε προηγούμενο ποστ

IMG_20140913_123049_7CS.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Σ.σ. Πως σκέφτηκαν να βάλουν σε παιχνίδι τον Πόπαϋ να παίζει βόλλεϋ, ένας θεός το ξέρει...
E..Iαπωνες ειναι αυτοι ο,τι θελουν κανουν! :D

Με 'γεια τα νεα αποκτηματα!!
 
Με γεια .. καλορίζικα !!!
 
Με γεια φιλε jhonny:thumbup:

Το Robocop 3 το γουσταρα παρα πολυ στην SNES εκδοση και μαρεσε και η Mega Drive εκδοση αν και υστερει κατα την γνωμη μου σε σχεση με την SNES εκδοση.Στο Game Gear το περιμενα καλητερο και με ψιλοαπογοητευσε.
 
Ευχαριστώ παιδιά και στα δικά σας! Το Robocop είναι όντως κάπως περίεργο παιχνίδι.
 
Καλοριζικα και καλοπαιχτα Johnny!
 
Να και η δική μου ταπεινή συλογή :)

2qmq336.jpg
 
Μια χαρα ειναι η συλλογη σου να τα χαιρεσαι :)
 
Πάρα πολύ όμορφη συλλογούλα ! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα