GameGear: Η Συλλογή μου

Σημερα βρηκα σε ενα μαγαζι με games τα εξης παιχνιδια : Prince Of Persia, Indiana Jones, Tazmania και Donald Duck. Αλλα χωρις κουτια και οδηγιες.... :(
 
Ποιο Donald Duck; To Indiana Jones και το Tasmania τα έπαιξες; Δε σου έσπασαν τα νεύρα; :rant:
 
johnny19818 είπε:
Ποιο Donald Duck; To Indiana Jones και το Tasmania τα έπαιξες; Δε σου έσπασαν τα νεύρα; :rant:
Τα ειχα τερματισει το 96 και απλα τα πηρα ως συλλογη τωρα(Το χειροτερο απʼολα επισης ειναι και το Bart Simpson: Space Mutants, που το ανταλλαξα για ενα ακομα χειροτερο που λεγεται True Lies). Το donald ειναι το Lucky Dime Capper.
 
To Lucky Dime Caper ήταν το πρώτο παιχνίδι που αντίκρισα στο Game Gear. Καταλαβαίνεις το σοκ που έπαθα (μέχρι τότε είχα Game Boy μόνο). Και έγχρωμο και πολύ καλό παιχνίδι. Το Bart vs Space mutants το είχα και μένα μου είχε σπάσει τα νεύρα γιατί δεν ήξερα τι να κάνω. Τώρα που το ξέρω το παίζω πιο ήρεμα. Το True Lies έχει περίεργο στήσιμο (από πάνω) και είναι δύσκολο να βρεις στόχο τον αντίπαλο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aardvark είπε:
Να και τα δικα μου,καμμια 65επταρια σε original θηκουλα τους σε perfect condition,μια προσεκτικη ματια θα αποκαλυψει ενα ελατωμα σε αυτην εκτος του οτι δεν εχω (ακομα) gamegear!
attachment.php
[edit] Εκτός κανονισμών. Στείλε πμ [edit] βλέπω έχεις πολλά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα