Gaming News [360]

Το θέμα είναι οτι δεν παίζει ούτε για αστείο το PS3 να έχει τις ίδιες πωλήσεις με αυτές που είχε το PS2 στο ίδιο χρονικό διάστημα...
 
Με σχεδόν πανομοιότυπο τρόπο σε σχέση με τα άλλα?
 
Παίδες η Microsoft δίνει την δυνατότητα σε αργυρά μέλη (silver) να συμμετάσχουν σε διαδικτυακά παιχνίδια κάποιων επιλεγμένων τίτλων Arcade Live, μέχρι το τέλος του μήνα. Δεν μαζευόμαστε να παίξουμε κανένα UNO να περάσει η ώρα (να δοκιμάσω και τα ακουστικά να δω τί λένε;). Εγώ μπορώ να συνδεθώ online θεωρητικά καθημερινά από τις 17:00 έως περίπου 20:00 και από 22:00 και μετά.
 
UNO??? (αυτοματο ξενερωμα) :D :D:D
 
Που'ναι η λιστα;

Οεοοο. :xm:
 
Ναι βρε Wally γιατί άμα βάλω gold θα δω κανέναν σας μέσα; Έχω τα GoW1 + 2 και το COD3 + 4 (αναμένω το 5 ελπίζω σύντομα), Halo3 και μερικά άλλα καλούδια, αλλά φίλους δεν έχω να παίξω μαζί τους... :precry: :cry: για αυτό δεν βάζω gold...

aardvark είναι 8 arcade τίτλοι: Hardwood Hearts, Hardwood Spades, Uno, A Kingdom for Keflings, Aegis Wing, Small Arms, Super Street Fighter II Turbo HD Remix.
 
Αφου μπαινεις με τις κοτες και τα κοκορια :D

Μπες μετα τα μεσανυχτα σαν λυκ(ανθρωπος)! χαχαχαχα
 
Πριν κανα χρονο εναμιση ολα τα topdogs του GRM μεσα ηταν,τωρα δεν ξερω τι γινεται; :xm:

Μεχρι και τα meetings μεσα γινονταν.

Iσως αργησες εσυ να παρεις το xboxi. :D

Δεν σου λεω να παρεις PS3 ,ειμαι σιγουρος οτι το εχεις ηδη μετανιωσει. :D
 
Μπα το έχω καιρό το xboxάκι, απλά δεν ήμουν στο Live... Γουόλη ΠΣ συνήθως νυχτοβατώ, θα κουτουλήσω κανέναν στον ύπνο μου ή θα πάει τσάμπα η 48ωρη που έχω πρόχειρη; Άμα δω ότι είστε καλά παιδάκια θα βάλω και ετήσια, αλλά άμα είναι να παίζω μόνος μου τότε μία χαρά τα πάνε και τα ΑΙ των campaigns. :D
 
Λοιπόν πλήθος νέων (ολίγα είναι και μπαγιάτικα θα έλεγα) για σήμερα:

ΤΣΑΜΠΑ LIVE ARCADE ΠΑΙΧΝΙΔΙ:

To Dash of Destruction βγήκε τσάμπα για όσους είναι στο Live και μπορείτε να το κατεβάσετε από ΕΔΩ (59.9 MB)

ΝΕΕΣ ΦΟΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΣΑΣ:

Μετά το Ski & Snowboard σετάκι ρούχων που είχε βγάλει η Microsoft πριν δυο βδομαδούλες, χθες έβγαλε και ένα νέο σετάκι με πιο επίσημες ενδυμασίες ώστε να έχετε κάτι καλό να φορέσετε την ρεβεγιόν. Τα ρουχαλάκια αυτά, αν και κυριλέ, δίνονται και αυτά δωρεάν από την εταιρεία και περιλαμβάνουν τα παρακάτω:

Αντρικό τμήμα ρούχων (2ος όροφος):

Blue Tuxedo (save that one for prom season)

Black Tuxedo

Shirt with Cummerbund

Black Trilby

Bowler Hat

Γυναικείο τμήμα ρούχων (ισόγειο και 1ος όροφος):

Elegant Ball Gown

Little Black Dress

Formal Trouser Suit

Elegant Watch

Red 60's Shades

Strappy High Heels

Platform Shoes

Παιδικό τμήμα δεν υπάρχει... :D

ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΟΡΤΩΝ:

Όσοι έχουν σύνδεση live, θα δείτε ότι προστέθηκε ένα πεδίο HOLIDAYS (εάν θυμάμαι καλά). Εκεί θα βρείτε μία γυάλινη μπάλα με ψεύτικο χιόνι που έχει μέσα το αβαταρ σας με κάποιους από τους φίλους σας. Μπορείτε εάν θέλετε να την κουνήσετε για να κουνηθεί το χιόνι, ή να την ανακατέψετε ώστε να έρθουν άλλοι φίλοι στην παρέα. Επίσης υπάρχει εδώ και μέρες διαθέσιμο και ένα δωρεάν εορταστικό premium theme. Δοκιμάστε τα.
 
τα είδα και είναι όλα τέλεια... xbox360 ρεεεεεεεεε και τρελαίνομε
 
Φχαριστουμε Ambu για τις τζαμπε προτασεις...λες να ριξω ενα κουστουμαρισμα το βραδυ? :)

BTW δεν εχει μεινει Jasper για Jasper στο Πλαισιο.Οπως ερχονται οι παλετες,εξαφανιζονται...
 
Wally είπε:
BTW δεν εχει μεινει Jasper για Jasper στο Πλαισιο.Οπως ερχονται οι παλετες,εξαφανιζονται...

σκέφτομαι να πάρω και εγώ για δεύτερο.. :cheers: :cheers: :cheers:
 
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bABHW_mMe5I]YouTube - Terminator Salvation - Xbox 360 Playstation 3
 
Σαν την σειρά "Terminator:Future Shock" & "Terminator:Skynet", μου φαίνεται. (Αν είναι έτσι πάει για pre-order. Εδώ και το "Terminator 3:Rise of the Machines" μου άρεσε :D ).
 
Star Ocean: The Last Hope (αμα θα εβγαινει για PS3 θα ηταν ωραιο για λεξιπαιγνια :) )

[gt]44763[/gt]
 
Πίσω
Μπλουζα