Gaming News [PS3]

Η Sony στηριζει με νεα παιχνιδια και προσφορες το PS3. Δυστυχως δεν μπορω να πω τα ιδια για το 360. H MS το εχει "ξεχασει" σχεδον εδω και κανα χρονο ριχνωντας βαρος στο πολυ καλο launch (οσο αφορα τους τιτλους) του X1. Αλλα τι να το κανεις αν δεν το εχουμε καν δει απο κοντα το μηχανημα. Γελοια πραγματα.
 
Επρεπε να εισασταν μαθημενοι ,τα ιδια ειχε κανει και με το πρωτο XBOX και το launch του 360.


Για το Νι νο Κουνι ειχα παιξει το demo και τα γραφικα ηταν out of this world,πραγματικο καρτουν οσο για το gameplay δυστυχως δεν ηταν του γουστου μου...
 
^^ A, να χαθείς! :p

Ναι, χωρίς να το έχω παίξει καν! Χθες πήγα να πάρω κάτι δώρα για τους Αθανάσιους που γιορτάζουν σήμερα και κατά το σύνηθες, σταμάτησα στο ράφι με τα PS3 games. Ήμουν έτοιμη να πάρω τα God Of War 1 & 2, για ν' αρχίσω να τα μαζεύω κι αυτά σιγά-σιγά, όταν το μάτι μου έπεσε στο Ni no Kuni...

Περισσότερο από περιέργεια το σήκωσα και είδα από πίσω τις φωτογραφίες... E, λένε να μην κρίνεις ένα βιβλίο από το εξώφυλλο (κι ένα παιχνίδι από το cover θα πρόσθετα), αλλά μόλις είδα τις εικόνες το μάζεψα σα μαγεμένη. Και μολονότι ήταν παραπάνω από το budget που ήμουν διατεθειμένη να δώσω, το τσίμπησα με πολύ συνοπτικές διαδικασίες...

Προτού τ' ανοίξω, έκατσα και είδα το review... (αν δε μου έκανε κλικ, το είχα γυρίσει πίσω σε χρόνο dt)....

Όμως το λάτρεψα! :heartcloud:
 
Και μολονότι ήταν παραπάνω από το budget που ήμουν διατεθειμένη να δώσω, το τσίμπησα με πολύ συνοπτικές διαδικασίες...
Στην αμεσως προηγουμενη σελιδα εχω βαλει το Ni No Kuni με 9 ευρω,ελπιζω να μην εδωσες πολλα παραπανω η τουλαχιστον να εχεις μια απεχθεια στα ψηφιακα παιχνιδια οπως οι περισσοτεροι.
 
Το βρήκα στα 23 έουροζ (προσφορά) σε σχέση με τα 19 eur που δίνω συνήθως... Ε, ήταν και το τελευταίο.... Δεν ήθελα και πολύ! :)

Τα σπάει η τιμούλα των 9 eur, αλλά δε θέλω τα ηλεκτρονικά παιχνίδια... Μόνη εξαίρεση είναι το gog. Τα υπόλοιπα τα θέλω με κουτάκι, οδηγίες κτλ....
 
Για Vita και PS3.




Final Fantasy X/X-2 HD Trailer

 
PS4 μια κονσολα για Αντρες

Το σουηδικο καταστημα ''Webhallen'' για το festival ''Pride week'' ξεκινησε την δημοπρατηση ενος συλεκτικου ps4 με την ονομασια ''GayStation edition'':D To συγκεκριμενο ps4 εκτος απο special σχεδιασμο ειναι ενα κανονικο ps4 με 500gb σκληρο δισκο και θα περιεχει και 4 παιχνιδια το ολο πακετο.Μεχρι τωρα εχουν συγκεντρωθει πανω απο 2.000$ και ολα τα εσοδα απο την δημοπρασια θα πανε στον σουηδικο οργανισμο (Lesbian, gay, bisexual, and transgender - rights) :D

Οποιος ενδιαφερεται ας δει το παρακατω Link.

http://www.tradera.com/item/344248/212373713/playstation-4-gaystation-edition-100-till-valgorenhet-

ΥΓ: Δεν εχω κανενα προβλημα με τους gay της λεσβιες κλπ καθενας κανει οτι γουσταρει απλα ανοιξα το θεμα γιατι οσο να ναι ειναι κατι το περιεργο αμα γουσταρεται κλειδωστε το θεμα δεν υπαρχει προβλημα.

YΓ 2: To σλογκαν μιλαμε τσακιζει κοκαλα χαχαχαχαχα ''This is for the gaymers'' :rofl:

δδδδ.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αααα... κι εγώ που νόμιζα ότι και το κανονικό λεγόταν έτσι :p
 
Πολύ του πάει το "παρδαλό"! :gdance:

Και άντε τώρα και σε "Sheep Edition" για αυτούς που έτρεξαν να το πάρουν χωρίς παιχνίδια και χωρίς να ξέρουν καλά καλά την πήραν.. :tease:
 
Κατι καλες προσφορες για μια βδομαδα οχι τοσο στην τιμη οσο στην ποσοτητα,εχει αρκετο πραμα.


Τσιμπησα Daytona,Crazy Taxi Και Wonder Boy με 8 ευρα.


 


Λινκ
 
Έχει όντως πολύ πράμα, και βλέπω και το Raiden IV στο δεκάρικο (απο εικοσάρικο) και με τρώει....
 
Nαι θα το θελα και εγω,αλλα ειναι πολλα,το Daytona 3 το Raiden 10 δεν παει.
 
Για οσους εχουν ιαπωνικο λογαριασμο μπορουνε να κατεβασουνε μεσω PLUS το Raiden 4 Overkill. Μπορειτε να παρετε δωρεαν 14 μερες χωρις να σας ζητησει πιστωτικη καρτα. Αραγες ο Wally εχει PS3? :p
 
Πίσω
Μπλουζα