gog.com - Good Old Games

Big Fall Sale, όλα σχεδόν τα games τους σε sale, πλην της Cinemaware indeed, σπεύσετε!
 
Και αλλα Lucas Arts παιχνιδια στο GOG
 
Awesome ,εχω να παιξω το Galactic Battlegrounds πανω απο 10 χρονια.
 
Σαν να εχει περασει πολυς καιρος που δεν εχει γινει καμια δωρεαν προσφορα :banghead:

και ηταν ο μοναδικος λογος που γραφτηκα εκει περα και που λαμβανω ενημερωσεις :Ρ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
FORGOTTEN REALMS - THE ARCHIVES - COLLECTION 1,2 & 3 και όχι μόνο αυτά αλλά και πολλά άλλα καλούδια στο GOG

:D :D
 
Rakeesh είπε:
Σαν να εχει περασει πολυς καιρος που δεν εχει γινει καμια δωρεαν προσφορα :banghead:
και ηταν ο μοναδικος λογος που γραφτηκα εκει περα και που λαμβανω ενημερωσεις :Ρ
Ούτε καν 2 μήνες αργότερα... :p

Giants-Citizen Kabuto. Free on http://www.gog.com. ;)
 
Θυμαμαι το hype οταν το περιμεναμε στο PC περι τo 2000. Αραγε ειναι η enhanced εκδοση που εδιναν με καποιες GeForce3?
 
FORGOTTEN REALMS - THE ARCHIVES - COLLECTION 1,2 & 3 και όχι μόνο αυτά αλλά και πολλά άλλα καλούδια στο GOG
Αν θες να τα ευχαριστηθείς περισσότερο, ψάξε "Gold Box Companion", και All Seeing Eye"!!!! Άντε και σε Buck Rogers!!!!
 
Thanks Captain Kal. Θα το ψάξω :)
 
Παιδια, αν καποιος δοκιμασει το GOG galaxy και αποκτησει δωρεαν προσβαση στο System Shock 2, και εφοσον τυχον δεν το θελει, ας κανει μια καλη να μου το κανει gift στο λογαριασμο μου :)
 
Από σήμερα και μέχρι τις 14/12, το Grim Fandango Remastered είναι δωρεάν στο GOG!
 
Αλλαξα email κατι μηνες και πλεον το GOG παροτι εχω τους login κωδικους, δινει το 2ο pass που θελει για την συνδεση στο απενεργοποιημενο παλιο μου και δεν μπορω να μπω. :shake:
 
Κανε ενα νεο GOG account (για την καταπληκτικη αυτη ιδεα μου χρωστας μια βιντεοκασσετα με 2 επεισοδια Stranger Things)
 
Xαχα,ολοκληρη σαιζον χωραει μια βιντεοκασσετα και τα 8 θα σου βαλω.


Το μονο θεμα ειναι με την εξυπνη ιδεα σου τι γινεται με την ηδη υπαρχουσα "πλουσια" βιβλιοθηκη μου με τα ηδη αγορασμενα παιχνιδια;;
 
Περιμενε...δηλαδη εχεις ενα GOG λογαριασμο με email το οποιο πλεον δεν μπορεις να προσπελασεις? Αν ναι, μιλα κατευθειαν με το Support. Πες τους οτι θες να κανεις login χωρις το 2-step-verification για να αλλαξεις το email σου. Mαγαζι ειναι, θα σε εξυπηρετησουν πιστευω
 
Ναι αυτο ακριβως ,τον εχω χρονια,θα μιλησω με support ,super.
 
Σοκαριστηκα διαβαζοντας οτι το υπεροχο Unreal (που θυμαμαι σαν χτες να κανω benchmark με την Voodoo II) εκλεισε 20 χρονια απο τη κυκλοφορια του!

Δωρεαν για λιγο στο GOG η εκδοση Gold.  Οποιος εχει εγκληματισει κατα συροη και δεν το εχει στο PC του, ας σπευσει!
 
Πάντως πρόσφατα βγήκε το Episode I Racer στο GOG για όποιον ενδιαφέρεται.
 
Πίσω
Μπλουζα