Grand Theft Auto V !!!

Aardvark είπε:
Thank you μου ειχε διαφυγει,το κακο ειναι οτι οι pc εκδοσεις της Rockstar κανουν κανα 6μηνο μετα τις κονσολικες να βγουν.

Παρακαλω!... :)

Αν αποφασισουν να το βγαλουν,ελπιζω να εχουν "βαλει μυαλο" και να διαβαζουν

τα σχολια απο το forum/support τους!...
 
Aardvark είπε:
Thank you μου ειχε διαφυγει,το κακο ειναι οτι οι pc εκδοσεις της Rockstar κανουν κανα 6μηνο μετα τις κονσολικες να βγουν.
Και ΑΝ βγει σε PC, γιατί το Red Dead Redemption σίγουρα δεν δημιουργεί καλό προδεδικασμένο... (από την άλλη βέβαια, τα GTA παραδοσιακά port-άρονται και σε PC, απλώς όπως είπες με ένα 6μηνο lag...)
 
σιγά μην τους παρακαλέσουμε κιόλας...αν αυτοί θέλουν να περιοριστούν στις κονσόλες να το πράξουν. Στο κάτω κάτω θα ζυγίσουν κέρδη και ζημιές και θα πράξουν ανάλογα!

Προσωπικά το προτιμώ από το να δω ένα απλό πορτ σε pc που να μην εκμεταλλεύεται τις δυνατότητες των σύγχρονων pc's!
 
^^ ότι ακριβώς λέει ο αποπάνω ^^ :D
 
spyros_s είπε:
σιγά μην τους παρακαλέσουμε κιόλας...αν αυτοί θέλουν να περιοριστούν στις κονσόλες να το πράξουν. Στο κάτω κάτω θα ζυγίσουν κέρδη και ζημιές και θα πράξουν ανάλογα! Προσωπικά το προτιμώ από το να δω ένα απλό πορτ σε pc που να μην εκμεταλλεύεται τις δυνατότητες των σύγχρονων pc's!
Όπως ήταν πάνω κάτω η PC έκδοση του GTA4. Άσε που τότε έλεγαν ότι ήθελες PC 5 φορές δυνατότερο από τα 360/PS3 για να τρέξει ικανοποιητικά. Και να μην μιλήσω καλύτερα για το DRM....
 
Τζήζους, απλά πάρτε ένα PS3 (άντε,έστω ένα 360) !
 
Other_Reality είπε:
Τζήζους, απλά πάρτε ένα PS3 (άντε,έστω ένα 360) !
Έχω το παιχνίδι στο 360 και δεν το ευχαριστιέμαι γιατί τρέχει στα 20 fps maximum, που για μένα είναι απαράδεκτο για παιχνίδι τωρινής ή και της αμέσως προηγούμενης γενιάς (εδώ και με τα 30fps ξινίζω πλέον). Οπότε περιμένω να το παίξω στο καινούριο PC που θα πάρω όταν πιάσω λεφτά στα χέρια μου (δηλαδή όταν θα θεωρείται το παιχνίδι retro :p ).
 
Other_Reality είπε:
Τζήζους, απλά πάρτε ένα PS3 (άντε,έστω ένα 360) !
Εγκώ γουστάρει γκουμπιούτερ...όκι κονσόλα!

Καλό γκουμπιούτερ αμίγκα, ξέρεις...
 
Imgema είπε:
...στο καινούριο PC που θα πάρω όταν πιάσω λεφτά στα χέρια μου (δηλαδή όταν θα θεωρείται το παιχνίδι retro :p ).
Ακριβώς αυτό ! Εμένα με έσωσε το PS3, γιατί όπως πάει η κατάσταση καινούργιο PC δεν βλέπω να ξαναπαίρνω ! Οπότε, και τα 20fps μια χαρά είναι.

@spyros Τι τα θέλουμε τα grand theft auto όταν έχουμε αμιγκες

 
Εγω για PC θα το παρω οταν βγει στο GOG.


.



.



.



.



.



.



.



.



.



.



.



Σε προσφορα!
 
Μαλιστα 4 μηνες μετα η κυκλοφορια ,17 σεπτεμβρη....αισχος.
 
Μαλιστα 4 μηνες μετα η κυκλοφορια ,17 σεπτεμβρη....αισχος.
Εγώ βλέπω πάντως και την ευχάριστη πλευρά του θέματος. Θα μπορέσω να τελειώσω και τα GTA Vice City, San Andreas, και το IV.
 
Χαμος στο ιντερνετ,στο site της Rockstar πρεπει να περιμενεις 55 λεπτα για να δεις τα κλιπ.


Επισημο τρεϊλερ για ενα απο τα λιγα πραγματικα gaming blockbusters.

 
Εξαιρετικό φαίνεται. Εχει πιο ενδιαφέρον χαρακτήρες από τα προηγούμενα GTA, αν και ο Franklin μου φάνηκε λίγο βαρετός. Τα γραφικά είναι απίστευτα (για current gen). Τα χρώματα είναι πιο έντονα από ότι στο 4, χωρίς όμως να φαίνονται καρτουνίστικα και ο φωτισμός είναι πολύ ανώτερος. Η πόλη φαίνεται να είναι η καλύτερη που έχει σχεδιαστεί ποτέ σε sandbox game. Και το τραγουδάκι από Queen, πολύ ωραίο!

Αναρωτιέμαι τα γραφικά στο trailer σε τι μηχάνημα αντιστοιχούν? Μου φαίνονται υπερβολικά καλά για τις τωρινές κονσόλες αλλά όχι τόσο εντυπωσιακά για να πεις ότι είναι next gen. Φαντάζομαι είναι η PC έκδοση.
 
Διαβασα καπου ότι ο χάρτης του θα είναι μεγαλύτερος απ'ο,τι οι χάρτες όλων των προηγούμενων GTA μαζί!!! Οπότε μιλάμε για εκατοντάδες ώρες ψαξίματος!
 
Οπως ανακοινωσε ο προεδρος της Take two Karl Slatoff η Rockstar και 2Κ δεν θα εχουν περιπτερα στην εκθεση οποτε παπαλα grand theft auto V στην E3.
 
Gameplay trailer,το πρωτο.


Αντε και με ενα sequel του Red Dead Redemption και δεν τις θελουμε τις Next Gen κονσολες.


[video=youtube;N-xHcvug3WI]

 
Πίσω
Μπλουζα